امام جمعه شوش: شخصیت امام خمینی (ره) با گذشت زمان بیشتر شناخته می شود-عکاسی منظره - عکاسی منظره

امام جمعه شوش: شخصیت امام خمینی (ره) با گذشت زمان بیشتر شناخته می شود-عکاسی منظره

به گزارش ایرنا حجت الاسلام سید محمد امام دوشنبه شب در آئین سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی (ره) در شبستان حرم حضرت دانیال نبی (ع) به تشریح ابعاد مختلف شخصیت بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و افکار و اندیشه های ایشان پرداخت و گفت: اندیشه و سلوک امام خمینی (ره) در دوران تبعید و رهبری انقلاب، یک اندیشه زلال مبتنی بر ساده زیستی، عشق به اهل بیت (ع)، مقاومت در برابر ظلم و سلطه خارجی و طرفداری از مظلومان جهان است.

وی اظهار داشت: همه باید قدردان زحمات و تلاش های امام خمینی (ره) در به ثمر رسیدن این انقلاب باشیم و در راستای تحقق اهداف و آرمان های ایشان تحت منویات مقام معظم رهبری گام برداریم.

امام جمعه شوش با بیان اینکه نقش حضرت امام (ره) در هویت بخشیدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بی نظیر است، افزود: آشنایی نسل جوان امروز با عظمت این شخصیت بزرگ جهان اسلام ضروری است.

وی اضافه کرد: آیت الله خامنه ای به عنوان بهترین شاگرد و یاور حضرت امام خمینی (ره) با همان ایمان، صلابت، قاطعیت و محبوبیت امام راحل، راه ایشان را در هدایت نظام جمهوری اسلامی ادامه می دهند.

مراسم بزرگداشت سی وامین سالگرد ارتحال امام (ره) در شوش با سوگواری و مداحی مداحان اهل بیت (ع) و قرائت قرآن کریم پایان یافت.

۳۰۲۲/۷۲۸۰

مطالب مشابه با این مطلبکد آمار