بازگشایی دوباره بیمارستان امام خمینی کرج در اردیبهشت ماه-عکاسی منظره - عکاسی منظره

بازگشایی دوباره بیمارستان امام خمینی کرج در اردیبهشت ماه-عکاسی منظره

رئیس شورای اسلامی کار بیمارستان امام خمینی کرج از تلاش‌ها برای بازگشایی این مجموعه در اردیبهشت ماه خبر داد.

آفتاب‌‌نیوز :

 قاسم طاهری (رئیس شورای اسلامی کار بیمارستان فوق تخصصی امام خمینی کرج) درباره مراسم روز کارگر که اخیرا در این بیمارستان با حضور پرسنل و یکی از معاونان استاندار البرز برگزار شد، یادآور شد: طی 2 سال اخیر، کارکنان  این بیمارستان ضمن بلاتکلیفی‌های بسیار، با سخت‌ترین مشکلات دست و پنجه نرم کردند.

وی افزود: اگر چه این کارگران همچنان بدون دریافت هیچ حقوقی و با بضاعت کم، در این روز جشن برپا کردند و کارگران نمونه‌ای هم انتخاب و مورد تقدیر قرار گرفتند اما به نظر من، همه پرسنل نمونه هستند چراکه طی این دو سال، برای احیاء این مجموعه از هیچ تلاشی دریغ نداشتند.

طاهری سپس به سخنرانی علی درویش‌پور (معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز) در جمع پرسنل بیمارستان اشاره کرد و گفت: طبق صحبت‌های معاون استاندار، مشکلات بیمارستان در اردیبهشت ماه حل و فصل خواهند شد.

رئیس شورای اسلامی کار بیمارستان فوق تخصصی امام خمینی کرج در پایان، ابراز امیدواری کرد که با مساعدت استانداری و سازمان همیاری شهرداری‌های استان البرز، این بیمارستان در اولین روز ماه رمضان و از اواسط هفته آینده بازگشایی شود تا همچون سابق بتواند به شهروندان کرجی خدمت‌رسانی کند.

منبع: ایلنا

مطالب مشابه با این مطلبکد آمار