رئیس زندانهای کشور برخورد قاطع و سریع با مسببان سوء قصد به یکی از کارکنان زندان زاهدان را خواستار شد-عکاسی منظره - عکاسی منظره

رئیس زندانهای کشور برخورد قاطع و سریع با مسببان سوء قصد به یکی از کارکنان زندان زاهدان را خواستار شد-عکاسی منظره

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان زندان‌های کشور علی اصغر جهانگیری روز دوشنبه در تماس با رئیس کل دادگستری و مدیر کل زندان‌های سیستان و بلوچستان خواستار پیگیری موضوع و برخورد قاطع با مسببان حادثه سو قصد به یکی از مسئولان زندان‌های این استان شد.
وی در این تماس‌های تلفنی جداگانه ضمن پیگیری وضعیت سلامتی این همکار ارزشی و متعهد خواستار برخورد قاطع با عاملان حادثه و شناسایی علل آن شد.
رئیس سازمان زندان‌های کشور در تماس با رئیس کل دادگستری استان سیستان و بلوچستان از وی خواست نیروهای امنیتی استان به صورت ویژه این موضوع را پیگیری و مسببان حادثه را شناسایی کنند.
جهانگیری همچنین در گفت و گو با مدیرکل زندان‌های استان سیستان و بلوچستان با پیگیری وضعیت سلامتی و روند درمانی مجروح این سو قصد و ابراز همدردی با خانواده وی، خواستار پیگیری سریع و انجام کلیه اقدامات لازم در روند درمانی وی شد.
وی تاکید کرد: حمایت از تمامی کارکنان زندان‌های کشور یکی از اولویت‌های این سازمان است.
رئیس سازمان زندان‌های کشور با محکوم کردن این اقدام گفت: هر اقدامی که موجب ناامنی و خسارت به شهروندان شود محکوم است و دستگاه قضائی با این مساله قاطعانه برخورد خواهد کرد.
براساس این گزارش حال عمومی این مقام مسئول در زندان‌های استان سیستان و بلوچستان رو به بهبودی است.
یک منبع آگاه گفت: یکی از مسئولان اداره کل زندان‌های سیستان و بلوچستان پس از تعطیلی اداره هنگام عزیمت به خانه در نزدیکی منزلش با قمه مورد سو قصد قرار گرفت.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان دوشنبه شب به خبرنگار ایرنا گفت: پس از وقوع این حادثه مأموران انتظامی به سرعت در محل حضور یافته و با جدیت پیگیر موضوع شدند.

سردار محمد قنبری افزود: پرونده این سوءقصد به صورت ویژه در دستور کار قرار دارد.

۳۲۱۳** ۹۹۲۳ **۶۰۸۱

مطالب مشابه با این مطلبکد آمار