راهپیمایی روز قدس طرح ننگین معامله قرن را شکست می دهد-عکاسی منظره - عکاسی منظره

راهپیمایی روز قدس طرح ننگین معامله قرن را شکست می دهد-عکاسی منظره

سید علی پاک نژاد روز جمعه در گفت وگو با خبرگزاری جمهوری اسلامی افزود: با توجه به لزوم مقابله همگانی با اجرایی شدن طرح موسوم به معامله قرن که هدف آن حفظ منافع رژیم صهیونیستی بوده، راهپیمایی روزجهانی قدس امسال از اهمیت خاصی برخوردار است و همه مسلمانان جهان باحفظ وحدت و یکپارچگی اجازه نخواهند داد که آمریکا گستاخانه دست به چنین حرکت ننگینی بزند.

وی اظهارداشت: همانگونه که امام راحل (ره) روز قدس را نه تنها روز حمایت از مردم فلسطین بلکه روز حمایت و همبستگی با همه مستضعفان جهان و دفاع از مظلومان در برابر زیاده خواهی های مستکبران و ظالمان عالم دانست همه مسلمانان باید باحضور حماسی و پرشور خود این روز عزیز را زنده نگه دارند.

وی گفت: روز جهانی قدس از یادگاری های امام راحل (ره) و مورد تاکید مقام معظم رهبری است که باید هر چه باشکوه تر برگزار شود.

فرماندار گناوه افزود: مردم ایران اسلامی امسال نیز بار دیگر با حضور گسترده و یکپارچه در راهپیمایی روز قدس پاسخ دندان شکنی به دشمنان انقلاب اسلامی و اسلام خواهند داد و به کوری چشم همه آنان دوشادوش هم، اتحاد و برادری خود را به جهانیان نشان خواهند داد.

وی بیان کرد: مردم متدین و غیور شهرستان گناوه که همواره در صحنه‌های مختلف انقلاب اسلامی حضوری گسترده داشته‌اند در این روز مهم با حضور یکپارچه همبستگی خود را با مردم مظلوم فلسطین و همه مسلمانان عالم و انزجار خود را از همه دشمنان و ظالمان و مستکبران اعلام خواهند کرد.

راهپیمایی روز جهانی قدس در گناوه پس از اقامه نمازجمعه برگزار خواهدشد.

شهرستان گناوه در شمال استان بوشهر قراردارد.

6043/6461

مطالب مشابه با این مطلبکد آمار