روسیه در نخستین مسابقه هفته سوم لیگ ملت‌ها پیروز شد-عکاسی منظره - عکاسی منظره

روسیه در نخستین مسابقه هفته سوم لیگ ملت‌ها پیروز شد-عکاسی منظره

تیم‌های لهستان و روسیه از ساعت ۱۵:۳۰ امروز (جمعه) و در نخستین بازی هفته سوم لیگ ملت‌ها به مصاف هم رفتند؛ ست نخست این بازی با نتیجه ۲۶ بر ۲۴ به سود لهستان خاتمه یافت اما روسیه در سه ست بعدی با امتیاز های ۲۵ بر ۲۰، ۲۵ بر ۲۲ و ۲۵ بر ۱۹ حریف خود را شکست داد.

ست اول / ‏‬ ۲۶ – ۲۴ / ‏ ‬ به نفع لهستان

بازی پایاپای ۲ تیم در ست نخست این دیدار حساسیت بازی را بالا برد و به نظر می‌رسید خستگی ناشی از سفر طولانی بر کیفیت این دیدار تأثیر گذاشته بود؛ این دیدار در امتیازهای پایانی به اوج حساسیت خود رسیده بود به طوری که در جریان آن اختلاف امتیازی به عدد ۲ نرسید اما در پایان تیم لهستان موفق شد با نتیجه ۲۴ بر ۲۶ ست نخست را به سود خود به پایان برساند.

ست دوم /‏۲۵‬- ۲۰/‏‬ به نفع روسیه

تیم روسیه در ست دوم برتری خود را به رخ تیم جوان لهستان کشید و در همان ابتدا توانست با کسب امتیازهای متوالی فاصله را به چهار برساند؛ تلاش بازیکنان جوان لهستان برای جبران امتیازهای از دست رفته نیز به نتیجه نرسید و در نهایت این ست با نتیجه ۲۵ بر ۲۰ به سود روس‌ها پایان یافت.

ست سوم / ‏۲۵‬ – ۲۲/‏‬ به نفع روسیه

در ست سوم بار دیگر امتیازها به سختی بین ۲ تیم تقیسم شد و ماراتنی سختی بین بازیکنان در جریان بود اما در نهایت تجربه روس‌ها بر جوانی لهستانی غلبه کرد و این ست با نتیجه ۲۵ بر ۲۲ به سود تیم روسیه به پایان رسید.

ست چهارم / ‏ ۲۵‬ – ۱۹/‏‬ به نفع روسیه

در ست چهارم سرویس‌های قدرتی بازیکنان روسیه، دریافت تیم لهستان را به هم ریخت و همین موضوع آمار دفاعی روسیه را بالا برد تا در نهایت تیم قدرتمند روسیه با برتری ۲۵ بر ۱۹ و کسب نتیجه سه بر یک، سه امتیاز کامل این دیدار را نصیب خود کند.

با این نتیجه روسیه به ششمین برد خود در هفت بازی دست یافت و با ۱۷ امتیاز به صورت موقت و پیش از برگزاری دیگر مسابقات هفته سوم به صدر جدول رده‌بندی صعود کرد.

هر دو تیم لهستان و روسیه با ترکیب جوانی وارد مسابقات هفته سوم لیگ ملت‌ها شده‌اند اما روسیه با نمایشی درخشان، برای همه تیم‌ها خط و نشان کشید؛ این تیم رقیب ایران در مسابقات انتخابی المپیک نیز محسوب می‌شود.

ویکتور پولتائف در این مسابقه ۱۸ امتیاز کسب کرد و امتیازآورترین بازیکن میدان شد.

ورزشی ** ۲۰۲۴/‏۳۰۷۲/‏۷۱۵۶

مطالب مشابه با این مطلبکد آمار