سوم خرداد سند گویای تفکر و گفتمان انقلاب اسلامی است-عکاسی منظره - عکاسی منظره

سوم خرداد سند گویای تفکر و گفتمان انقلاب اسلامی است-عکاسی منظره

به گزارش ایرنا حجت الاسلام محمدجواد عادل پور جمعه شب در همایش فاتحان خرمشهر در مسجد جامع خرمشهر با بیان اینکه خیلی ها تلاش می کنند به گفتمان مقاومت خدشه وارد کنند، اظهار داشت: مردم و نظام اهل مذاکره اند اما آن چیزی که تاکنون از آمریکا دیده شده این است که با دشمن با قاطعیت باید سخن گفت.

وی اظهار داشت: هر زمانی که قاطعانه در مقابل دشمن ایستادگی کردیم نتیجه گرفتیم و هر زمانی که از خود نرمش نشان داده ایم شاهد بدعهدی دشمنان بوده ایم و این مطلب در مسئله برجام به خوبی نمایان است.

امام جمعه خرمشهر گفت: آن کسانی که جمهوری اسلامی را تهدید می کنند احتمالاً جانفشانی و پیروزی مردم را در هشت سال دفاع مقدس فراموش کرده اند، خوب است تاریخ را مجدداً مرورکنند و سند عزت ملت شریف ایران اسلامی را درایستادگی و بازپس گیری شهرهای خود مشاهده کنند.

به گزارش ایرنا سرپرست فرمانداری خرمشهر نیز در این همایش با یادآور شدن حماسه فتح خرمشهر، اقتدار امروز ایران اسلامی را برگفته از رشادت رزمندگان در آن دوران دانست.

کورش مودت افزایش نرخ اشتغال و کاهش نرخ بیکاری در خرمشهر را خواسته مردم دانست و گفت: مردم خرمشهر از دولتمردان انتظار خدمت شبانه روزی برای رفع مشکلات را دارند.

وی پیروزی در فتح خرمشهر را نماد وحدت ملی دانست و گفت: هرگاه وحدت ملی بر سرزمین ما حاکم شده بعد از آن شاهد ضعف دشمنان بودیم.

مودت گفت: آرامش امروز ثمره تلاش آن روزهاست و انتظار مردم از دولتمردان خدمت و تلاش های شبانه روزی است

۷۱۰۰/‏۶۰۶۸

مطالب مشابه با این مطلبکد آمار