فرمانده انتظامی شاهرود: عامل سابقه‌دار تیراندازی دستگیر شد-عکاسی منظره - عکاسی منظره

فرمانده انتظامی شاهرود: عامل سابقه‌دار تیراندازی دستگیر شد-عکاسی منظره

به گزارش ایرنا، سرهنگ علی کریمی شامگاه جمعه به خبرنگاران اظهار داشت: فردی شرور چندی پیش با یک قبضه سلاح کلاشینکف از درون یک دستگاه خودرو، جوانی را در یک فروشگاه لوازم یدکی در خیابان کمربندی شهرستان شاهرود به رگبار بست که باعث جراحت شدید یک نفر شد.

وی با اشاره به متواری شدن متهم پس از تیراندازی، بیان کرد: با توجه به اصابت چند گلوله به جوان و وخامت جراحات، این فرد به تهران انتقال یافت و تحت درمان قرار گرفت.

کریمی به آغاز عملیات شناسایی و دستگیری عامل تیراندازی که فردی سابقه دار بود اشاره و تصریح کرد: عامل تیراندازی با هویت (ح الف) که دارای چند فقره سابقه کیفری است، به علت اختلافات قبلی با جوان مجروح، با تهیه یک قبضه سلاح جنگی، وی را آماج گلوله قرار داد و پس از آن از شهرستان شاهرود متواری شد.

وی با بیان اینکه چند هفته کار اطلاعاتی در خصوص عامل تیراندازی انجام و مخفیگاه نامبرده زیر چتر اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان (عج) قرار داشت، افزود: درنهایت صبح امروز، مخفیگاه این فرد شناسایی و با تشکیل هفت تیم اطلاعاتی و ضربتی پلیس و تیم‌های وزارت اطلاعات با محاصره محل اختفای متهم، نامبرده در اقدامی غافلگیرانه در مخفیگاه دستگیر شد.

کریمی خاطرنشان کرد: فرد شرور در حالی که یک قبضه سلاح جنگی در اختیار داشت، قبل از دست بردن به سلاح و هر تحرکی دستگیر شد.

فرمانده انتظامی شهرستان شاهرود با بیان اینکه امنیت مردم خط قرمز پلیس است، گفت: تعامل مطلوب نیروی انتظامی با سایر دستگاه‌های نظامی و امنیتی و اشراف اطلاعاتی بی نظیر در این زمینه، باعث شده افرادی که امنیت مردم را به مخاطره انداخته، هیچ گاه نتوانند از چنگال قانون متواری شوند.

۹۸۹۱ /۶۱۰۳

مطالب مشابه با این مطلبکد آمار