پنج قاچاقچی تریاک توسط پلیس قزوین و اصفهان دستگیر شدند-عکاسی منظره - عکاسی منظره

پنج قاچاقچی تریاک توسط پلیس قزوین و اصفهان دستگیر شدند-عکاسی منظره

به گزارش روز شنبه پایگاه اطلاع رسانی نیروی انتظامی قزوین، سرهنگ مهدی حاجیان در تشریح این خبر افزود: به دنبال اقدامات اطلاعاتی و هوشمندانه مأموران مبارزه با مواد مخدر استان موضوع شناسایی و دستگیری اعضای باند قاچاق مواد مخدر که قصد داشتند با یک اتوبوس مقادیری مواد مخدر از نوع تریاک را از استان‌های شرقی کشور به استان انتقال دهند، در دستور کار قرار گرفت.
وی اضافه کرد: بلافاصله موضوع و اطلاعات تکمیلی در اختیار پلیس مبارزه با مواد مخدر استان اصفهان گذاشته شد و مأموران انتظامی با کنترل محورهای ارتباطی این استان موفق به شناسایی یک دستگاه خودروی سواری ساینا و یک دستگاه اتوبوس شدند.
حاجیان با بیان اینکه خودروها به طور همزمان در شهرستان‌های نائین و اردستان توقیف شدند، اظهار داشت: در بازرسی مأموران از خودروی اتوبوس توقیفی ۴۵ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف و پنج نفر نیز در این خصوص دستگیر شدند.
فرمانده انتظامی استان قزوین با اشاره به اینکه متهمان پس از تشکیل پرونده به مراجع قضائی استان اصفهان معرفی شدند، خاطر نشان کرد: نیروی انتظامی همچنان مقتدرانه و با تمام توان به تلاش خود برای مبارزه با سوداگران مرگ ادامه خواهد داد و در این راه از همکاری مردم نیز استقبال می‌کند.

۹۹۲۵* ۶۱۰۱

مطالب مشابه با این مطلبکد آمار