کوچک ترین و چراغ قوه LED گلوله شکل جهان (بولت)

تاریخ انتشار پست : 1394-10-6 دسته : علمی آموزشی

«بولت» شاید کوچک ترین گلوله در جهان نیست اما کوچک ترین چراغ قوه LED گلوله شکل در جهان است. این چراغ قوه که توسط شرکت اسلاهاوس معرفی شده از ابعادی برابر با 30 میلیمتر طول و 10.5 میلیمتر پهنا و تنها 6 گرم وزن سود می برد.


این چراغ قوه نیروی خود را از سه باتری دکمه سلولی LR41 دریافت می کند. بدنه با کیفیت بولت امکان استفاده از آن در شرایط آب و هوایی مختلف مانند باران و برف را فراهم می کند.

کوچک ترین و جدیدترین  چراغ قوه LED جهان (بولت)
به گزارش "گروه علم و فناوری" عصر ایران، طراحی بسیار جمع و جور و سبک وزن بولت حمل و نقل آسان آن را امکان پذیر می کند. بدنه ساخته شده از آلومینیوم آنودایز بادوام از اجزا داخلی بولت محافظت می کند. حلقه مثلثی یکپارچه شده در این چراغ قوه امکان اتصال آن به جاکلیدی کاربر را می دهد و  ظاهر مات این چراغ قوه احساس محصولی رده بالا و با کیفیت را به کاربر منتقل می کند.
کوچک ترین و جدیدترین  چراغ قوه LED جهان (بولت)
به عنوان یک چراغ قوه LED، بولت به یک واحد LED 3 میلیمتری که خروجی نور 15 لومن را ارائه می کند، مجهز هست. این چراغ قوه نیروی خود را از سه باتری دکمه سلولی LR41 دریافت می کند. بدنه با کیفیت بولت امکان استفاده از آن در شرایط آب و هوایی مختلف مانند باران و برف را فراهم می کند.
کوچک ترین و جدیدترین  چراغ قوه LED جهان (بولت)
عرضه بولت از ماه می 2016 برنامه ریزی شده است. تیم سازنده بولت برای تامین مالی پروژه خود کمپینی را در وب سایت کیک استارتر راه اندازی کرده اند و این محصول به قیمت 17 دلار پیش فروش قرار گرفته. 
کوچک ترین و جدیدترین  چراغ قوه LED جهان (بولت)

عصر ایران - اخبار علمی

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :