9 مواد غذای کاهش دادن میل جنسی

تاریخ انتشار پست : 1394-10-9 دسته : دانستنی های جنسی
9 روش برای کاهش دادن میل جنسی
مارچوبه و فلفل در گروه افزایش دهنده های میل جنسی قرار دارند

مواد غذایی کاهش دهنده میل جنسی
عشق کافی نیست. وقتی زیر یک سقف زندگی می کنید، نمی توانید اهمیت برقراری رابطه جنسی سالم و آرامش بخش را در محکم شدن پایه های عشق تان انکار کنید. کارشناسان و پژوهشگران ایرانی می گویند سرد شدن رابطه زناشویی در بسیاری از زن و شوهرهای ایرانی کارشان را به طلاق می کشاند و اگر این زوج ها پیش از ثبت مهر طلاق از سکسولوژیست ها کمک بگیرند، آمار جدایی ها هر روز بالاتر نمی رود.

ما نمی خواهیم اهمیت دریافت مشاوره جنسی و بالا بردن اطلاعات و شناخت تان در این مورد را نادیده بگیریم، اما معتقدیم گاهی بدون دریافت این مشاوره ها هم می توان یک رابطه سرد زناشویی را از خطر نابود شدن نجات داد. پژوهشگرانی که در دیلی میل نتیجه مطالعات شان چاپ شده است، می گویند برخی موادغذایی، قاتل ارتباط زناشویی شما هستند. از نظر آنها اگر رژیم غذایی سالمی را رعایت کنید تا اندازه زیادی می توانید فاصله ای که میان تان ایجاد شده را پر کنید و به رابطه تان گرمای بیشتری بدهید.

مصرف زیاد سویا و کاهش هورمون تستسترون
زیاد از اندازه گوشت قرمز خوردن، به سلامت قلب شما آسیب می زند و سال هاست متخصصان می گویند برای بالا بردن ذخیره پروتئین بدن تان، باید گاهی سراغ پروتئین های گیاهی هم بروید. بررسی ها ثابت کرده که سویا بیشتر از بسیاری گیاهان پروتئین دارد و می تواند جایگزین خوبی برای گوشت قرمز باشد اما پژوهش های دیگری ثابت کرده که این گیاه تعداد اسپرم را پایین می آورد. براساس این مطالعات اگر به خاطر کم بودن تعداد اسپرم های تان صاحب فرزند نمی شوید، باید دور این گیاه را خط بکشید و راه دیگری برای تامین پروتئین پیدا کنید، چراکه سویا سطح هورمون تستسترون را در بدن کاهش می دهد و تعداد اسپرم را هم پایین می آورد و میل جنسی نیز کم می شود.

9 روش برای کاهش دادن میل جنسی
مصرف زیاد شکلات های کاکائویی کاهنده میل جنسی هست

شکلات های کاکائویی که اندورفین یا هورمون شادی را در مغز شما آزاد می کنند، در عین حال می توانند باعث بی میلی جنسی شوند و در روابط زناشویی تان خلل ایجاد کنند. پس اگر به اندازه قبل به همسرتان نزدیک نیستید و رابطه زناشویی تان گرمی قبل را ندارد، همین حالا نگاهی به میزی که مقابل تان است، بیندازید. اگر روی آن بسته های رنگارنگ شکلات را می بینید، می توانید به راحتی مقصر کم شدن میل جنسی تان را پیدا کنید.

شیرین بیانو کاهش میل جنسی
کاهش تعداد اسپرم ها تنها مشکلی نیست که می تواند شما را نگران کند. اگر مدت هاست میل زیادی به برقراری رابطه زناشویی ندارید و رابطه تان با همسرتان سرد شده، باید از مصرف خوراکی هایی که به این رابطه بی میل تان می کند، پرهیز کنید. ریشه شیرین بیان که از پس درمان بسیاری از مشکلات معده و دستگاه گوارش برمی آید، یکی از خوراکی هایی است که نباید سراغش بروید. گیاه شیرین بیان سطح تستسترون و میل جنسی را کاهش می دهد. پس درصورتی که برای درمان مشکلات معده تان مصرف شیرین بیان به شما توصیه شده، مراقب علایم بعدش باشید و درصورتی که احساس کردید از زمان مصرف آن، میل جنسی تان کاهش پیدا کرده، داروی جایگزینی برای درمان مشکلات معده تان پیدا کنید.

کاهش میل جنسی به علت مصرف مداوم شامپوی گنه گنه
گنه گنه که اغلب در محصولات بهداشتی و آرایشی مو مورد استفاده قرار می گیرد، یکی دیگر از کاهنده های میل جنسی است. پوست این گیاه که خواص فراوانی دارد، برای درمان ضعف دوران نقاهت بعد از یک بیماری سخت استفاده می شود و ضعف عمومی بیماران را هم از بین می برد. با این وجود پیش از این هم گفته شده که مصرف مداوم گنه گنه، میل جنسی را کم می کند. اگر تازگی ها رابطه زناشویی تان سرد شده و میلی به برقراری رابطه جنسی ندارید، نگاهی به شامپو و نرم کننده ای که از آن استفاده می کنید، بیندازید. شاید این دفعه شامپوی گنه گنه با خود به خانه آورده باشید.

9 روش برای کاهش دادن میل جنسی
مصرف بیش از اندازه گوشت قرمز میل جنسی را کاهش خواهد داد

مصرف گوشت زیادوکاهش تحریک پذیری جنسی
درست است که درباره مصرف بیش از اندازه سویا به شمایی که متاهل هستید هشدار دادیم، اما معنایش این نیست که باید همه نیاز بدن تان به پروتئین را با خوردن گوشت تامین کنید. برای اینکه نگذارید پیوند میان شما و همسرتان سست شود و رابطه زناشویی تان سرد، نباید خیال مصرف گوشت زیاد را هم به سرتان راه دهید، چرا که مصرف بیش از اندازه گوشت قرمز هم می تواند تحریک پذیری جنسی را برای آقایان دشوار کند. پس بیشتر از چند تکه گوشت خورشی یا یک برش باریک گوشت در روز مصرف نکنید و هر روز را با استیک و بیف استروگانف سر نکنید.

کاهش میل جنسی به علت مصرف زیاد مرغ سوخاری
درحالی که غذاهایی مانند فلفل و مارچوبه در گروه افزایش دهنده های میل جنسی قرار می گیرند، برخی مواد غذایی دیگر تیشه به ریشه رابطه زناشویی شما می زنند. کارشناسان می گویند مصرف موادغذایی نامناسب می تواند میل جنسی را با کاهش سطح تستسترون و افزایش تولید اسپرم های غیرطبیعی از بین ببرد. روغن های ترانس و چربی های اشباعی که در غذاهای سرخ شده به وفور وجود دارد، می تواند تولید اسپرم های غیرطبیعی را افزایش دهد.

اگر یک فست فودخور حرفه ای هستید و نمی توانید از مرغ سوخاری خوردن هم دست بردارید، باید بپذیرید که رابطه جنسی شما با همسرتان بعد از مدتی تحت تاثیر اشتهای خوراکی شما قرار بگیرد و به دلیل مصرف غذاهایی که از روغن های ترانس پر شده اند، میانه تان شکرآب شود. بررسی های مختلف ثابت کرده اند که مصرف غذاهای سرخ شده باعث کند شدن حرکت اسپرم یا کم توان شدن اسپرم در آقایان می شود اما خانم ها هم از آسیبی که خوراکی های سرخ شده به همراه می آورند در امان نیستند. خانم هایی که خوراکی های سرخ شده زیادی را در هفته مصرف می کنند، اغلب با مشکل ناباروری دست و پنجه نرم می کنند.

بی میلی جنسی به علت مصرف زیاد شکلات
شکلات یک خوراکی لذت آفرین است. محققان می گویند وقتی شکلات کاکائویی می خورید، هم با سرطان مبارزه می کنید و هم شادی های ازدست رفته تان را به دست می آورید و کیف تان کوک می شود. اما به گفته محققان، همین خوراکی لذت آفرین می تواند برخی دیگر از لذت های زندگی را از شما دور کند.

9 روش برای کاهش دادن میل جنسی
نعناع میل جنسی و تستسترون را کاهش می دهد

عرق نعناع تستسترون را کاهش می دهد
شاید به نظرتان تعجب آور برسد اما در فهرستی که پژوهشگران به عنوان خوراکی های سردکننده ارائه کرده اند، نام نعناع هم به چشم می خورد. نعناع به ویژه برای آقایان سرد کننده است. این گیاه میل جنسی و تستسترون را کاهش می دهد و اگر مدام مصرف شود، می تواند رابطه شما را هر روز سردتر کند. درصورتی که همسرتان عاشق شکلات های نعنایی است یا عادت کرده هر روز شربت عرق نعناع بخورد، می توانید دلیل سردی او را به راحتی پیدا کنید. از نظر محققان، مردهایی که زیاد محصولات حاوی نعناع می خورند، دیر یا زود سردمزاج می شوند.

حساسیت فصلی باعث کاهش میل جنسی می شود
هنوز پاییز جای پایش را محکم نکرده، خارش بینی، عطسه و همه علایم حساسیت سراغ تان آمده؟ محققان می گویند حساسیت فصلی تنها مشکلی نیست که در این شرایط باید نگرانش باشید. آنها در بررسی های شان ثابت کرده اند که حساسیت فصلی می تواند میل جنسی را کم کرده و شما را از همسرتان دور کند.

بررسی های محققان نشان می دهد کسانی که به رینیت آلرژیک درمان نشده دچار هستند و همیشه در معرض عود کردن علایم آلرژیک قرار دارند، در زندگی مشترک شان هم دچار مشکل هستند و از سردی جنسی رنج می برند. از نظر آنها اگر به چنین بیماری مبتلا هستید یا سابقه دچار شدن به آن را داشته اید، طبیعی است که میل زیادی به برقراری رابطه زناشویی هم نداشته باشید.

پیش از این محققان ثابت کرده بودند آلرژی و علایم آن عملکرد شغلی و تحصیلی را پایین می آورند و حتی مجال رشد اجتماعی را هم به مبتلایان شان نمی دهند، اما بررسی های تازه نشان می دهد که باید کاهش میل جنسی و کاهش لذت برقراری رابطه زناشویی هم به عوارض دچار شدن به آلرژی اضافه کرد. حتما این بهانه ها برای اینکه در اولین فرصت به متخصص مراجعه کرده و آلرژی تان را درمان کنید، کافی خواهند بود.

اشک خانم ها میل جنسی آقایان را کم می کند
کم نیستند زنانی که فکر می کنند با اشک شان می توانند مرد زندگی خود را تحت تاثیر قرار دهند و روی طرز تفکر و حتی تصمیم های او با قطرات اشک شان تاثیر بگذارند. اما محققان در بررسی های شان خلاف این موضوع را ثابت کردند.

آنها در بررسی هایی که روی تاثیر اشک خانم ها بر آقایان انجام دادند، دریافتند که این قطرات شور هیچ حس همدردی را در آقایان ایجاد نمی کنند و نمی توانند زندگی شما را ازخطر نجات دهند. اما این محققان نه تنها تاثیر مثبت اشک خانم ها بر فکر و رفتار آقایان را انکار کردند، بلکه اعلام کردند که اشک خانم ها باعث کم شدن میل جنسی همسرشان می شود و همه چیز را خراب تر می کند. آنها گروهی از آقایان را در معرض اشک زنان قرار دادند و دریافتند با بوییدن اشک واقعی، فعالیت بخش هایی از مغز که به تحریک جنسی مربوطند، کاهش می یابد.

محققــان در ادامـــه بررسی های شان دریافتند رفتارهای ناخودآگاه انسان، پیام های بسیاری را به اطرافیان ارسال می کند و گریه کردن هم یکی از این رفتارهای پیام رسان است. آنها دریافتند گریه کردن موجب انتقال یک پیام شیمیایی به دیگران می شود و گرچه مکانیسم دقیق آن هنوز شناخته نشده است، اما نتایج حاکی از آن است که اشک خانم ها میل جنسی آقایان را کم می کند.

منبع: مجله سیب سبز
bartarinha.ir - برترینها
کاهش میل جنسی با مصرف برخی خوراکی ها - نوعروس www.noarous.com/fa/content/41739 چهارشنبه، 9 دی 1394 ... مصرف مرتب برخی مواد غذایی می تواند باعث کاهش این میل شود که از آن جمله می توان به موارد زیر اشاره ... از این گیاه معمولا در صنعت غذا و شیرینی برای طعم دادن استفاده می کنند اما این گیاه در عین حال باعث کاهش میل جنسی می شود. بهبود نعوظ: 9 مواد غذایی برای بهبود عملکرد نعوظ با انتخاب مواد غذایی مناسب شما می توانید افزایش میل جنسی یا بهبود کیفیت رابطه جنسی. علاوه بر این، انواع خاصی از مواد غذایی ممکن است کمک به بهبود عملکرد نعوظ. 9 ماده غذایی که تعداد و کیفیت اسپرم‌ها را تقویت می‌کنند - تبیان Jan 30, 2014 - سیر که امروزه به عنوان یک ماده غذایی موثر در روابط جنسی شناخته‌ شده، ... خون به عروق اندام‌های تناسلی را افزایش داده و میل جنسی را افزایش می‌دهد. ... از طرف دیگر ویتامین C در بدن به دلیل کاهش سطح رادیکال‌های آزاد قادر خواهد ... تابستان بهترین زمان برای تهیه مقداری آووکادو و خشک کردن و نگه داشتن آن برای فصل‌های بعد است. داروهایی که باعث کاهش میل جنسی میشوند - نیک صالحی میل جنسی , علل کم بودن میل جنسی , علل کاهش میل جنسی,داروهایی که باعث کاهش میل جنسی میشوند. ... صفحه اول روزنامه‌های 4شنبه صبح خبری نیک صالحی 94/10/9 ... مواد غذایی مفید در تقویت میل جنسی | مرجع سلامت و زیبایی زنان parsivenus.com/?q=مواد-غذایی-مفید-در...میل-جنسی مواد غذایی مفید در تقویت میل جنسی. ... پیدا کردن دلایل اصلی این مشکل به اندازه داشتن یک تغذیه سالم که غنی از مواد مغذی ویژه باشد می تواند میل جنسی از دست رفته و کاهش یافته را مجددا احیا کند و مسیر یک ... 9.شاه توت. شاه توت. این میوه غنی از مواد شیمیایی گیاهی هم میل جنسی را افزایش می دهد و هم تحمل و پایداری جنسی را بالا می برد. کم کردن میل جنسی زنان و مردان برای کنترل آن افراط درارضای میل جنسی و کنترل نکردن آن، هم تعادل عصبی شما را برهم می زند وهم ... کننده و فکر کردن در این امور جدا" پرهیز کنید .5- از خوردن موادغذایی که محرک است مانند ... 8- هیچ گاه بدن عریان خود را در آینه نگاه نکنید .9- از دست ورزی اندام جنسی خود ... روشهاي كنترل ميل جنسي - پارسی طب fa.parsiteb.com/روشهاي-كنترل-ميل-جنسي/ صفحه اصلی دانستنیهای پزشکی روشهای کنترل میل جنسی ... ۱۲- از نگاه کردن به مناظر، فیلم ها و تصاویر تحریک کننده جدا” خودداری کنید و به ... ۱۴-از خوردن موادغذایی که محرک است مانند : خرما، پیاز، فلفل ، تخم مرغ ، گوشت ... میزان صرف غذا را کاهش و فاصله هر وعده غذا را افزایش و تعداد دفعات غذا راکاهش دهید و به حداقل خوراک اکتفا کنید داروي كاهش ميل جنسي - ایران سلامت forum.iransalamat.com/...میل-جنسی.../داروي-كاهش-ميل... نمایش نتایج 1 تا 9 از 9 مجموع ... تو دانشگاه ها كه براي كاهش ميل جنسي تو غذا كافور مي ريزن ! .... داروی اختصاصی برای کم کردن میل جنسی وجود نداره. کم کردن میل جنسی - ایران سلامت forum.iransalamat.com/...میل-جنسی.../کم-کردن-میل-ج... می خواستم بدونم آیا داروی وجود داره که میل جنسی رو در مردا پای. ... 9--قبل از خواب حتما" مثانه خود را تخليه نماييد ... يعني ، ميزان صرف غذا را كاهش و فاصله هر وعده غذا را افزايش و تعداد دفعات غذا راكاهش دهيد و به حداقل خوراك اكتفا كنيد ... 24-بعضی داروها میتوانند میل جنسی را کم کنند: الکل- مواد محرک- مواد مخدر-آرام بخش ها- ضد ... توصیه های مفید برای کم کردن میل جنسی - بیتوته مشاوره ازدواج,کاهش میل جنسی,ارضا شدن,مرکز مشاوره,مشاوره روانشناسی,روانشناسی مشاوره ... 9- از دست ورزي اندام جنسي خود اجتناب كنيد و به هيچ عنوان و تحت هيچ شرايطي ... 15- هفته اي يكي دو روز روزه مستحبي بگيريد و اگر توان آن را نداريد روزه اخلاقي بگيريد؛ يعني ، ميزان صرف غذا را كاهش و فاصله هر وعده غذا را افزايش و .... آشپزی و تغذیه.

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :