تغییر قیافه بازیگران ایرانی در گذر سال ها

تاریخ انتشار پست : 1394-12-20 دسته : افراد مشهور
محمدرضا فروتن mr humble بازیگران ایرانی iranian actors نیکی کریمی niki karimi پارسا پیروزفر parsa pirouzfar

سبک زندگی تغییر کرده و دانش سلامت بالا رفته است. اما نمی توان نقش پیشرفت علم پزشکی در جوان سازی را هم نادیده گرفت، مصداق بارزش چهره هایی است که برای همه شما آشنا هستند. در این چهره ها به وضوح می توانید روند تغییر را چه مثبت و چه منفی مشاهده کنید.


مجله زندگی ایده آل:  موضوع یک روز و دو روز نیست، موضوع سال هاست. همان جمع روزها و ماه ها. تجمع روزها که زیاد می شود، زمان خودی نشان خواهد داد و شاید در شاخص ترین حالت ، نقش عبور سال ها باشد که بر چهره می افتد. این روزها البته دیگر اوضاع به سبک و سیاق سابق نیست.

سبک زندگی تغییر کرده و دانش سلامت بالا رفته است. در عین حال نمی توان نقش پیشرفت علم پزشکی در جوان سازی را هم نادیده گرفت،  در برخی زمینه ها همین موارد کمک می کند تا رد زمان جایی در چهره باقی نگذارد؛ اگرچه همیشه هم این طور نیست. مصداق بارزش چهره هایی است که برای همه شما آشنا هستند. در این چهره ها به وضوح می توانید روند تغییر را چه مثبت و چه منفی مشاهده کنید.

او را باید در جمع آنهایی قرار داد که چهره شان گویی سال ها را معکوس رفته است. نیکی کریمی، در دهه 40 زندگی، تفاوت محسوسی با گذشته ندارد.

پارسا پیروزفر, محمدرضا فروتن, بازیگران ایرانی
حتی اگر بخواهیم واقع بینانه تر قضاوت کنیم می توانیم مدعی شویم او از دختر جوانی که در «عروس» درخشید، ظاهر به مراتب بهتری هم دارد. فراز و فرودهای نیکی کریمی در زندگی کاری اش هیچ نمودی در چهره اش نداشته است.

پارسا پیروزفر, نیکی کریمی, بازیگران ایرانیاز یک قیافه ساده و چه بسا بی اشکال، این روزها به چهره ای متفاوت رسیده است. گاه به گاه با ته ریش و عینک در محافل مختلف ظاهر می شود و تغییر چهره اش را به این ترتیب نشان می دهد.

 بازیگران ایرانی, محمدرضا فروتن, نیکی کریمی
فروتن هم مانند خیلی های دیگر در این لیست تبدیل به مرد جوان جاافتاده ای شده که اتفاقا این جاافتادگی حسابی به او می آید.

 بازیگران ایرانی, محمدرضا فروتن, نیکی کریمی
شاید دیگر نتواند نقش یک دختر جوان را بازی کند اما بدون شک تفاوت مشخص او با چهره ای که در گذشته داشته یک روند صعودی را طی کرده است که خب، با جا افتادن بیشتر همراه شده.

محمدرضا فروتن, محمدرضا فروتن, پارسا پیروزفر
همه اینها نشان می دهد که روی چهره مهتاب کرامتی هم نمی توان ردی از گذر زمان پیدا کرد. اگر هم اثری وجود دارد، بدون شک یک تاثیرگذاری بهتر است.


 بازیگران ایرانی, محمدرضا فروتن, نیکی کریمی


زمان همیشه هم زیادی منصف نیست. گاهی ردپایش خیلی واضح بر چهره افراد نقش می بندد. نمونه عینی این مثال، هدیه تهرانی است. بازیگر محبوب دو دهه اخیر سینما، جزو خانم هایی است که می توان به راحتی تفاوت گذشته و امروز را در چهره شان پیدا کرد.

پارسا پیروزفر, پارسا پیروزفر, نیکی کریمی
اگرچه به نظر می رسد هدیه تهرانی این روزها از گذشته لاغرتر شده و شاید همین مسئله هم باعث شده تغییرات صورت او نمود بیشتری داشته باشد.

نیکی کریمی, پارسا پیروزفر, محمدرضا فروتنزمان اصلا زورش به چهره پارسا پیروزفر نرسیده. از ضیافت مسعود کیمیایی تا شکاف این روزهای کیارش اسدی زاده که در حال اکران است، چهره پارسا پیروزفر تغییر مشخصی را تجربه نکرده است.

نیکی کریمی, محمدرضا فروتن, نیکی کریمیشاید کمی جا افتادگی و چهره ای پخته تر همه آن تاثیری باشد که زمان بر ظاهر او گذاشته است.

پارسا پیروزفر, نیکی کریمی, محمدرضا فروتن


او همان مهناز افشاری است که از اولین روزهای درخشش روی پرده نقره ای سینما، مشهور شد، این روزها بیشتر وقتش را برای فرزندش خرج می کند  اما با این حال، در قامت یک مادر فرق چندانی و گذشته نکرده است و اثری از آثار گذشت سال ها در صورت مهناز افشار دیده نمی شود.

پارسا پیروزفر, بازیگران ایرانی, نیکی کریمی


نیکی کریمی, بازیگران ایرانی, پارسا پیروزفراو همیشه برای مخاطبان سینما بازیگر محبوبی بوده است و در عین حال شاید جزو معدود بازیگرانی باشد که هر چه زمان جلوتر رفته، خوش قیافه تر شده است.

 بازیگران ایرانی, پارسا پیروزفر, محمدرضا فروتن
بهرام رادان بالطبع تغییرات ظاهری بسیاری را تجربه کرده است که البته روی دور مثبت بوده. صورت او این روزها شمایل کاملا جا افتاده ای به خود گرفته و در واقع به سن و سالش می آید.

پارسا پیروزفر, محمدرضا فروتن, نیکی کریمیشهاب حسینی از یک پسر جوان همیشه مرتب و صد البته خوش تیپ به مرد جوان جا افتاده با ظاهری کمی آشفته تبدیل شده است.

محمدرضا فروتن, نیکی کریمی, بازیگران ایرانی
نکته اینجاست که او هنوز هم مثل سال هایی که جوان تر بود ، خوش تیپ و خوش قیافه است اما انگار تفاوت تنها در نوعی بی تفاوتی است که سبب شده شهاب حسینی کمتر از قبل به چهره خود توجه کند. با همه این احوال این آشفتگی باعث نشده که شهاب حسینی دیگر خوش تیپ و خوش چهره نباشد.

پارسا پیروزفر, محمدرضا فروتن, نیکی کریمیمحمدرضا گلزار هم در جمع کسانی قرار می گیرد که از دست زمان قسر در رفته هرچند عبور روزها چهره او را بیش از پیش جا افتاده کرده است و صورت مردانه تری را برایش ساخته که این موضوع به خودی خود یک فاکتور مثبت محسوب می شود.

محمدرضا فروتن, بازیگران ایرانی, محمدرضا فروتن
البته نباید این نکته را هم از قلم انداخت که محمدرضا گلزار سال هاست که به طور دائم ورزش می کند و طبیعی است که استایل خود را حفظ کرده باشد.

نیکی کریمی, محمدرضا فروتن, پارسا پیروزفر


مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :