طلاق چهره های مشهور سینما و تلویزیون

تاریخ انتشار پست : 1395-6-2 دسته : افراد مشهور
تکذیب خبر درگذشت بازیگر مشهور سینما / حواشی و واکنش های نخل طلای «کن»

دنیای سلبریتی ها و شهرت اگر چه جذابیت، هیجان و شیرین های خاص خود را دارد به همان اندازه و گاه بیشتر نیز یک می تواند تلخ باشد اگر یک اتفاق ناگوار مثل طلاق در زندگی آنها رقم بخورد.

مجله دیده بان: دنیای سلبریتی ها و شهرت اگر چه جذابیت، هیجان و شیرین های خاص خود را دارد به همان اندازه و گاه بیشتر نیز یک می تواند تلخ باشد اگر یک اتفاق ناگوار مثل طلاق در زندگی آنها رقم بخورد.

جدایی تلخ است و برای اهل هنر تلخ تر! چرا که آنها هم روح لطیف و احساسات شکننده ترین دارند و هم دیگران از طریق رسانه ها از قصه و غصه آنها با خبر می َشوند و گاه این وجه ماجرا، بیش از اصل ماجرا آنها را آزار می دهد. با این حال گاهی برخی از این چهره ها یا از سر اجبار یا به میل شخصی خود به رمز گشایی از ماجرای طلاق خود در رسانه ها به ویژه فضای مجازی و شبکه های اجتماعی علاقمندند و چه بسا از این طریق تلاش می کنند تا دستکم جلوی برخی شایعات و خبرهای دروغین که گاه عذر بدتر از گناه می شود را بگیرند.

بالاخره چه بخواهیم و چه نخواهیم و چه بپسندیم چه نپسندیم نه تنها در ایران که در همه جای جهان ماجرای ازدواج و طلاق چهره های مشهور به ویژه بازیگران برای اکثر مردم و افکار عمومی جالب است. خبرهایش همه جا نفوذ می کند و درباره آن هزاران حرف و حدیث و تحلیل قطار می شود. در همین مدت اخیر بار دیگر و هر بار به بهانه ای قصه جدایی و طلاق برخی از هنرمندان بر سر زبان رسانه ها و مخاطبان شان افتاد که مهم ترینش خبر ناگهانی جدایی حمید گودرزی از همسرش بود که رسانه ای شدن آن بهانه نگارش این نقل از شد. بهانه ای که به چند ماجرای دیگر در ارتباط با خبر جدایی و طلاق برخی دیگر از بازیگران که این روزها در شبکه های اجتماعی دست به دست می شود بپردازیم.

جدایی حمید از ماندانا

بازیگران ایرانی, بازیگران ایرانی, چهره های مشهور, طلاق چهره مشهور سینما تلویزیون

بازیگران ایرانی, چهره های مشهور


مدتی بود که کمتر شاهد حضور حمید گودرزی در تلویزیون و سینما بودیم تا اینکه پارسال او را در فیلم روباه بهروز افخمی دیدیم و مدتی پس هم افخمی او را به عنوان یک گفتگو گر به برنامه جدید هفت آورده بود اما این حضور هم چندان دوامی نداشت و او پس از چند برنامه از هفت خداحافظی کرد تا اینکه به تازگی او خبر از یک خداحافظی بزرگتری داد. خبر خداحافظی از زندگی مشترکش و جدایی از همسرش ماندانا دانشور! البته پیش از اینکه خبر جدایی آنها قطعی شود شایعاتی در گوشه و کنار فضاهای مجازی زمزمه می شد اما کمتر کسی باور می کرد این زوج که ظاهراً رابطه خوب و عاشقانه ای با هم دارند و پیش از یان قصه عشق و عاشقی شان شهره شهر شده بود به مرز جدایی برسند! بارها و بارها حمید گودرزی و ماندانا دانشور با هم تصویر هایی را منتشر کرده بودند و در سایت های گوناگون از عشق و علاقه فراوان این دو به هم گفته شده بود اما ناگهان خبر طلاق او و همسرش شوک عجیبی را به هوادارانش وارد کرد.

اگر نگوییم طبیعی اما قابل پیش بینی بود که او با هجمه سوالاتی درباره دلیل این جدایی از سوی هواداران و فالورهایش مواجه شود. بالاخره همین هجمه پرسش ها موجب شد تا گودرزی نسبت به این موضوع واکنش نشان داده و در صفحه اینستاگرامش علت این جدایی را شرح دهد. حمید گودرزی خیلی کوتاه در صفحه شخصی خود نوشت: من عاشق خانومم بودم ولی اون عاشق زندگی در ایران نبود به همین علت رفت. خیلی ها این دلایل را نپذیرفتند یا قانع نشدند. اما واقعیت این است که همین علت به ظاهر بی اهمیت و ساده، کلی ماجرا پشت خود دارد. فیلم جدایی نادر از سیمین برای رفتن به خارج از کشور و زندگی در آنجا و مخالفت نادر با این موضوع بود. الآن قصه جدایی حمید گودرزی از همسرش نیز شبیه این فیلم سینمایی شده. قصه فیلم ها قصه نیست، فیلم نیست. غصه های زندگیست. حمید گودرزی در حالی تصمیم همسرش به زندگی در خارج از کشور ار علت جدایی آنها اعلام کرده بود که چند روز پس همسرش با انتشار نامه ای جنجالی، پرده از این راز برداشت و علت تصمیمش به جدایی را نه زندگی در خارج از ایران که رفتارهای خشن و توهین آمیز گودرزی اعلام کرد و از بی غیرتی مرد ایرانی در ارتباط با او سخن گفت.

با این حال گودرزی در گفتگویی با یکی از خبرنگاران داخلی که فایل صوتی آن در فضای مجازی منتشر شده ابتدا نسبت به این نامه اظهار بی اطلاعی کرد و پس گفت با خانواده همسرش صحبت کرده و آنها انتشار این نامه را از سوی دخترشان تکذیب کردند. البته گودرزی تصمیم خود و همسرش را برای طلاق قطعی اعلام کرد.

آزاده صمدی و دلیل یابی طلاقش

بازیگران ایرانی, چهره های مشهور, بازیگران ایرانی, طلاق چهره مشهور سینما تلویزیونواقعیت این است که وقتی دو طرف ماجرا چهره معروف و مثلا بازیگر باشند قصه آنها هم داغ تر می َ َشود هم بیشتر کش پیدا کند دستکم در بازتاب های مجازی اش. ماجرای جنجالی فرزاد حسنی و آزاده نامداری که یادتان هست که چه دامنه دار گشت و به سریال شبیه شد! الآن یک آزاده دیگر یعنی آزاده صمدی، قصه طلاقش از هومن سیدی را دلیل یابی و آن را رسانه ای کرد. شاید هم نوعی نبش قبر! بهتر است از اول ماجرا آغاز کنیم. هومن سیدی بازیگر و کارگردان معروف 34 ساله اصالتی از خطه شمال دارد متولد شهر رشت است. همسر وی آزاده صمدی 36 ساله اصالتی شمالی دارد و متولد شهر لاهیجان است. این دو بازیگر سرشناس در سال 1386 بعد از بازیگری در سریال راه بی پایان به یکدیگر علاقمند شدند و در همان سال تصمیم به ازدواج گرفتند.

ازدواج آنها پرسر و صدا برگزار شد و بسیاری از مجله های روز آن وقت تیتر اول خبرشان را به ازدواج هومن سیدی و آزاده صمدی اختصاص دادند. موضوع طلاق هومن سیدی از آزاده صمدی یک سال پیش به صورت شایعه گوش به گوش می چرخید و در بسیاری از صفحات جامعه مجازی منتشر می شد به خصوص در صفحه اینستاگرام هومن سیدی. همین بازتاب ها هم موجب شد تا سیدی تصمیم گرفت به تمام این حرف و حدیث ها با یک بینانیه مودبانه پایان بدهد.

او در صفحه خود نوشت: زندگی همه ما انسان ها دارای یک سری مولفه هایی است که دوست داریم در یک حیطه ای از پشت پرده های حریم خصوصی خود باقی بماند اما از اینکه این چنین دلسوزانه حواشی زندگیم را به تن می خرید دوست داشتم خبری را بین شما طرفداران گرامی منتشر کنم. نزدیک به یک سالی است که از سرکار خانم آزاده صمدی جدا شده ام. خواهشی که از شما دارم موضوع متأسفیم، چرا؟ ، باب گفتگو، اظهارنظر و ... مختومه گردد و در پایان برای همه شما دوستداران عزیز آرزوی سلامت می کنم.

آزاده صمدی آن زمان چیزی نگفت. نه نسبت به حرف و حدیث های مردم و نه درباره متنی که همسر سابقش نوشت اما چند ماه پیش در یک گفت و گوی تصویری به نکاتی درباره جدای اش از هومن سیدی اشاره کرد. صمدی اساساً از آن دست بازیگرانی است که علاقه ای به برملا شدن زوایای خصوصی زندگی اش ندارد و دوست ندارد توضیحی در این باره بدهد. او در همان گفت و گو نیز با لحنی جدی و غیرمستقیم پاسخگوی چند سوال کوتاه درباره زندگی اش شد.

ترانه علیدوستی و شایعه جدایی

بازیگران ایرانی, چهره های مشهور, بازیگران ایرانی, طلاق چهره مشهور سینما تلویزیونترانه علیدوستی یکی از خبرسازترین بازیگران سینما شده است. از شهرزاد و جدایی و وصلش با فرهاد و قباد بگیرد تا حضورش در جشنواره کن و نامزد بهترین بازیگر زن شدن و پس ماجرای تتو دست هایش و حاشیه هایی که برایش به وجود آمد. اما اکنون زمزمه هایی مبنی بر جدایی او و همسرش در گوشه و کنار شنیده می َشود که تا این لحظه که در حال نوشتن این مطلبم هیچ خبر موثق و قطعی درباره آن شنیده نشده.

بعید نیست که در پی مساله تتو دست هایش و حرف هایی که در دفاع از فمنیست زده برخی آهنگ جدایی ترانه را کوک کرده باشند تا شویی ساختگی علیه او راه بیاندازند. در ماه های قبل از ازدواجش نیز شایعه اینکه ترانه قصد دارد با مانی حقیقی ازدواج کند بر سر زبان ها افتاد و اکنون نیز برخی علت او برای جدایی از همسرش رجوع به مانی حقیقی می دانند! این در حالی است که ترانه علیدوستی یکی از بی حاشیه ترین بازیگران است که کمتر زندگی خصوصی اش در دایره رسانه ها افتاده! با اینکه هر ازدواجی ممکن است به طلاق منجر شود اما امیدواریم که این خبر شایعه باشد. ترانه علیدوستی در زمان ازدواج نیز نسبت به برخی از شایعاتی که درباره همسرش و ازدواجش در فضای مجازی منتشر شده بود واکنش تند نشان داده بود و گفت: چند هفته ای در سفر بودم و به تازگی متوجه شدم در غیابم متن بالا بلندی در رابطه با زندگی خصوصی من در رسانه ها منتشر شده است. این متن که به ظاهر از روی حسن نیت است، در باطن سرشار است از تخیلات شرم آور و نویسنده اش درباره شخصی ترین وجوه زندگی من، از جمله نوحه سرایی در مورد مرگ برادرم، و نشر اکاذیب مطلق درباره همسرم. همسر من نه تاجر است و نه مقیم لندن است و نه چند سال از من بزرگ تر است.

رامبد جوان و نگار جواهریان؛ وصل یا فصل

بازیگران ایرانی, چهره های مشهور, بازیگران ایرانی, طلاق چهره مشهور سینما تلویزیون زمزمه دیگری که این روزها در محافل خصوصی و فضای مجازی می شنویم عدم توافق رامبد جوان و نگار جواهریان برای زندگی مشترک است. برخی افت سری جدید برنامه خندوانه را به خاطر این موضوع می دانند و برخی هم سرحال نبودن و عدم نشاط و انرژی سابق او را به این دلیل، الصاق می کنند.

جذاب اینکه برخی از کسانی که هنرمندان را در امکان عمومی و هنری رصد می کنند می گویند مدتی است رامبد جوان با مشترک مورد نظر رویت نشده است و همین حرف و حدیث ها به این شایعه دامن زده که این دو هنوز به وصل نرسیده از هم منفصل شده اند گرچه برخی دیگر معتقدند که هنوز متصل است او و برای اینکه شایعات و حاشیه های دردسرسازی دامن آنها را نگیرد ترجیح داده اند کمتر در فضای عمومی با هم ظاهر شوند یا عکسی مشترک در اینستاگرام منتشر کنند.

چهره های مشهور, چهره های مشهور, بازیگران ایرانی, طلاق چهره مشهور سینما تلویزیونخاصه اینکه بر سر جدایی قبلی رامبد از سحر دولتشاهی حواشی زیادی به وجود آمد که حتی رامبد در گفتگو ای نسبت به آن واکنش تندی نشان داد و گفت: ترجیح می دهم به عنوان یک رفتار مقاومتی در برابر این جنس از هیجان برای دانستن زندگی شخصی، کاملا به حق در برابر همه اعلام کنم دوست ندارم درباره زندگی خصوص ام روی آنتن رسانه ملی حرف بزنم. اگر می خواستم حرف بزنم به جای خانه در خیابان زندگی می کردم. دوست ندارم کسی درباره زندگی خصوصی ام از من سوال بپرسد. زندگی خودم است مال خودم است.

هدایت هاشمی و ازدواج مجدد

چهره های مشهور, چهره های مشهور, بازیگران ایرانی, طلاق چهره مشهور سینما تلویزیوندر میان خبر و شایعات جدایی البته یک خبر وصل مجدد هم به گوش رسید و هدایت هاشمی که مدتی پیش از همسر بازیگرش نگار عابدی جدا شده بود ظاهراً با همسر جدیدش مهشید ناصری ازدواج کرده است.

بازیگران ایرانی, بازیگران ایرانی, چهره های مشهور, طلاق چهره مشهور سینما تلویزیونجدایی او از عابدی البته چندان با شایعه و یک کلاغ و چهل کلاغی همراه نبود و نگار عابدی به صراحت در گفتگو ای گفته بود: وقتی دخترم هنوز به دبستان نرفته بود من و همسر سابقم، هدایت هاشمی حس کردیم که مسیر زندگی مان را باید از هم جدا کنیم و به همین خاطر مدتی به اتفاق دخترم به منزل پدر و مادرم رفتم تا کارهای مربوط به جدایی انجام شود. الآن آنقدر تصویر های متفاوت هدایت و مهشید در شبکه های اجتماعی و فضای مجازی منتشر شده که دیگر این خبر یک شایعه نیست. در واقع هدایت هاشمی با انتشار برخی از تصویر های مشترک خود و همسرش، ازدواج مجدد خود را رسانه ای و عمومی کرده است. حتی در میان این تصویر ها، چندین تصویر با حضور دختر هدایت که محصول ازدواج قبلی اوست دیده می شود. دختری که شباهت عجیبی هم به پدرش دارد.

اعلام نامزدهای بهترین چهره تلویزیونی شانزدهمین جشن حافظ

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :