خطرناک و دلهره آور؛ جانورانی که ترسناک ترین دهان ها را دارند

تاریخ انتشار پست : 1395-7-11 دسته : دیدنی و خواندنی
چشمان ترسناک ستاره بسکتبال سوژه شد / واکنش جذاب مادربزرگ به مدال نوه قهرمانش

وقتی صحبت از ترس و وحشت می شود، بیشتر افراد به یاد فیلم های خیالی درباره روح ها و جن ها می افتند. اما در دنیای واقعی نیز مواردی وجود دارند که می توانند شما را حیرت زده کنند.

وبسایت روزیاتو - حامد آل محمد: وقتی صحبت از ترس و وحشت می شود، بیشتر افراد به یاد فیلم های خیالی درباره روح ها و جن ها می افتند. اما در دنیای واقعی نیز مواردی وجود دارند که می توانند شما را حیرت زده کنند. خورده شدن توسط حیوانات درنده مطمئنا راه دلخواه ما برای مردن نیست؛ به خصوص اگر دندان هایی تیز و برنده داشته باشند. در این مقاله قصد داریم جانورانی با ترسناک ترین دهان ها را مورد بررسی قرار دهیم، بعد همراه ما باشید.


مارماهی

دهان, خطرناک, جانوران, خطرناک دلهره آور جانورانی ترسناک دهان

جانوران, وحشت, ترسناک ترین, دهان, خطرناک


با این که مارماهی ها حیواناتی بدون آرواره هستند، اما دهان مکنده آن ها بسیار ترسناک به نظر می رسد. این آبزی با استفاده از دهانش به طعمه خود حمله می کند و تا زمانی که خون را احساس کند، توسط دندان هایش آن را گاز می گیرد. با این که نقل از های کمی درباره حمله آن ها به انسان وجود دارد، اما چنین اتفاقی بی سابقه نیست.


لاک پشت دریایی پشت چرم

دهان, وحشت, خطرناک, خطرناک دلهره آور جانورانی ترسناک دهانظاهرا دهان این موجود از شخصیت های فیلم جنگ ستارگان بر گرفته شده است. در دهان لاک پشت دریایی دندانه های زیادی به نام «پاپیل» مشاهده می شود. خبر خوب این است که آن ها تمایلی به خوردن مردم ندارند. لاک پشت ها از گلوی خاردار خود برای نوش جان کردن غذای محبوب خود «عروس دریایی» استفاده می کنند.


زبان ببر

جانوران, ترسناک ترین, دهان, خطرناک دلهره آور جانورانی ترسناک دهاندلایل کافی و قانع کننده ای برای ترس از بزرگترین گربه سان کره زمین وجود دارد، اما تنها جثه و دندان های این موجود وحشتناک نیستند. آن ها زبان بسیار تیزی دارند که از خارهای متعدد پوشیده شده و می توانند به وسیله آن گوشت استخوان طعمه خود را لیس بزنند. بدون شک شما هیچ گاه دوست ندارید با چنین حیوانی رو به رو شوید.


ماهی پاکو

دهان, جانوران, خطرناک, خطرناک دلهره آور جانورانی ترسناک دهاننگاه کردن به دهان این ماهی ما را به یاد خودمان می اندازد. پاکو از نسل ماهی های «پیرانا» است و با استفاده از دندان های انسان گونه خود، دانه هایی که به درون آب افتاده را می شکند.


اسب آبی

وحشت, دهان, جانوران, خطرناک دلهره آور جانورانی ترسناک دهانبا این که اسب های آبی گیاه خوار هستند، اما یکی از ترسناک ترین دهان ها را در اختیار دارند. آن ها تنها برای ترساندن دیگر جانوران خمیازه نمی کشند.  این موجودات غول پیکر بیش از حیواناتی مانند شیر، فیل، پلنگ، بوفالو و کرگدن به کشتن انسان ها شهرت دارند.


کوسه دیو شکل

ترسناک ترین, وحشت, جانوران, خطرناک دلهره آور جانورانی ترسناک دهانظاهر این موجود، به طور حتم شما را به یاد مخلوقات عجیب فیلم «بیگانه» می اندازد. آن ها می توانند آرواره های خود را تا حد زیادی باز کنند و تقریبا به جلوی نوک نیزه مانندشان برسانند.


بوزینه ها

ترسناک ترین, ترسناک ترین, جانوران, خطرناک دلهره آور جانورانی ترسناک دهانظاهر این پستانداران رنگارنگ بیشتر به حیوانات بامزه شباهت دارد.، اما هنگامی که آن ها دهانشان را باز می کنند، همه چیز تغییر می کند. دندان های بلند بوزینه ها به قدری تیز هست که حتی پلنگ ها هم از آن دوری می کنند. این دندان ها برای تهدید دیگر جانوران استفاده می شود و اگر حیوانی بیش از حد نزدیک گردد، طعم آن ها را خواهد چشید.


مارماهی دهان گرد

دهان, ترسناک ترین, وحشت, خطرناک دلهره آور جانورانی ترسناک دهاناین موجود یکی از عجیب ترین و ترسناک ترین دهان ها را در اختیار دارد. دو ردیف دندان همانند شانه بر روی صفحات غضروفی قرار گرفته اند و به راحتی می توانند گوشت طعمه را پاره کنند. مارماهی دهان گرد به لانه طعمه های خود حمله کرده و آن ها را به دام می اندازد.


ماهی خون آشام

جانوران, ترسناک ترین, خطرناک, خطرناک دلهره آور جانورانی ترسناک دهانبا نگاه کردن به دهان این ماهی می توان به دلیل نام گذاری آن پی برد. دندان های نیشی که از لثه پایین بیرون آمده اند، بیش از ۱۵ سانتیمتر طول دارند. نوع خاص جمجمه ماهی خون آشام از آسیب دیدن جانور به وسیله این دندان ها پیشگیری می کند. آن ها معمولا به طعمه های بزرگ حمله ور نمی شوند، با این حال بهتر است از آن ها دوری کنید.

لحظات دلهره آور فرود هواپیمای Airbus A380 فیلم

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :