ماکت بوگاتی شیرون فقط 36 میلیون تومان!

تاریخ انتشار پست : 1395-6-15 دسته : دیدنی و خواندنی
سقف حقوق مدیران عامل فقط پنج میلیون تومان است

اوایل امسال بود که بوگاتی فصل جدیدی را با شیرون شروع کرد. برخلاف ویرون، که در دنیای سوپراسپرت ها فرمانروایی می کرد، شیرون آمده تا در دنیای هایپراسپرت ها پادشاهی کند.

وبسایت جی اس ام: جدیدترین ماکت کلکسیونی Amalgam که از روی بوگاتی شیرون ساخته شده است با قیمتی بسیار عمده وارد بازار شد.

اوایل امسال بود که بوگاتی فصل جدیدی را با شیرون شروع کرد. برخلاف ویرون، که در دنیای سوپراسپرت ها فرمانروایی می کرد، شیرون آمده تا در دنیای هایپراسپرت ها پادشاهی کند. تنها نکته منفی این هیولای فرانسوی شاید تیراژ 500 دستگاهی آن باشد، درحالی که ویرون حدود 450 دستگاه بیشتر نشد. اما این تیراژ بیشتر دلیلی بر قیمت ارزان تر شیرون نیست!

ماکت, خودرو, سوپراسپرت, ماکت بوگاتی شیرون فقط میلیون تومان!

بوگاتی, بوگاتی شیرون, سوپراسپرت, ماکت, خودرو


بوگاتی شیرون حدود 2.6 میلیون دلار قیمت دارد و طبق آخرین گفته های بوگاتی هم اکنون 200 دستگاه آن پیش فروش شده است و شاید برایتان جذاب باشد که هر مشتری با پرداخت 250 هزار دلار در لیست خریداران شیرون قرار می گیرد. قاعدتا خیلی ها هستند که قدرت خرید این شاهکار خودرویی دنیا را ندارند. یکی از تازه ترین پیشنهاداتی که برای این افراد وجود دارد، خرید مدل کلکسیونی شیرون است که البته آن هم ارزان نیست!

بوگاتی, خودرو, بوگاتی شیرون, ماکت بوگاتی شیرون فقط میلیون تومان!جدیدترین محصول Amalgam Collection مدل یک هشتم شیرون است که کاملا دست ساز و مطابق نقشه های اورجینال شیرون (تحت لیسانس بوگاتی) ساخته شده است. طول این مدل کلکسیونی به 56.8 سانتیمتر می رسد که تقریبا هم اندازه عرض تایرهای واقعی شیرون است. اگر زیبایی این مدل منحصربه فرد هنوز هم با چشمانتان بازی می کند باید بدانید که برچسب قیمتی آن مبلغ 7940 پوند را نشان می دهد که معادل تقریبی 10400 دلار است! البته Amalgam مدل ارزان تر شیرون را هم در مقیاس یک دوازدهم و با جزئیات بسیار کمتر آماده کرده است که حدود 1600 دلار قیمت دارد.

سوپراسپرت, بوگاتی شیرون, ماکت, ماکت بوگاتی شیرون فقط میلیون تومان!

بوگاتی, سوپراسپرت, خودرو, ماکت بوگاتی شیرون فقط میلیون تومان!

سوپراسپرت, بوگاتی, بوگاتی شیرون, ماکت بوگاتی شیرون فقط میلیون تومان!

سوپراسپرت, ماکت, خودرو, ماکت بوگاتی شیرون فقط میلیون تومان!

عکس های یک وعده غذای پولدارها؛ فقط 2 میلیون دلار!

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :