تصویر تلفات سنگین داعش در دیرالزور

تاریخ انتشار پست : 1395-2-27 دسته : بین الملل
تصویر تلفات سنگین داعش در درگیری های شرق حمص

به گذشت دو روز از دور جدید حملات گروه تروریستی تکفیری داعش به مواضع نیروهای ارتش و بسیج مردمی سوریه در اطراف فرودگاه نظامی دیرالزور در شرق سوریه، منابع میدانی از دفع کامل حملات و واردآمدن تلفات و خسارات سنگین به تروریستها خبر داده اند.

فیلم تلفات سنگین داعش دردرگیر با کردهای عراق و عکس گروه بین الملل مشرق- به گذشت دو روز از دور جدید حملات گروه تروریستی تکفیری داعش به مواضع نیروهای ارتش و بسیج مردمی سوریه در اطراف فرودگاه نظامی دیرالزور در شرق سوریه، منابع میدانی از دفع کامل حملات و واردآمدن تلفات و خسارات سنگین به تروریستها خبر داده اند.

داعش, عصام زهرالدین, ارتش سوریه


بنابر این گزارش، کانون این حملات در محلات شمالی و شمال شرقی فرودگاه نظامی دیرالزور قرار دارد که طی آن تروریستهای داعش دو روز پیش با استفاده از اصل غافلگیری بر برخی از مناطق تحت سیطره نیروهای دولتی سوریه سیطره یافته اما پس از کنتر از 24 ساعت در پاتک سنگنی رزمندگان لشگر 104 ارتش سوریه منطقه محل استقرار آنها به محاصره درآمده و همگی به هلاکت رسیده اند. منابع میدانی از هلاکت 90 تروریست در این درگیری ها خبر داده اند. روز گذشته تروریستهای داعش پس از سیطره بر مشفی الاسد (بیمارستان اسد) 10 تن از پزشکان و پرستاران شاغل در آن را سر بریده بودند.

لشگر 104 گارد ریاست جمهوری سوریه, ارتش سوریه, دیرالزور


ارتش سوریه, داعش, تحولات میدانی سوریه


ارتش سوریه, دیرالزور, عصام زهرالدین


تحولات میدانی سوریه, ارتش سوریه, دیرالزور


عصام زهرالدین, ارتش سوریه, داعش


ارتش سوریه, داعش, لشگر 104 گارد ریاست جمهوری سوریه


منبع: مشرق نیوز

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :