ایدز و مسعود رجوی بهم آلوده بودند / عکس های جهاد نکاح برای سرکرده منافقین

تاریخ انتشار پست : 1395-4-30 دسته : سیاسی
مسعود رجوی به علت ابتلا به ایدز جان باخته است عکس | میدل ایست پرس

برخی فرماندهان زن سازمان منافقین می گویند: رجوی پس از اینکه گردنبندهای حامل تصویر خود را بر گردن زنان می انداخت به آنها تجاوز جنسی می کرد و رحم برخی را با عمل جراحی بیرون می آورد.


به نقل از خبرنگار دفاعی امنیتی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ فرقه رجوی نامی آشنا برای تمام ایرانی ها است؛ سازمانی که در ابتدا در جهت حمایت از انقلاب اسلامی ایران، جوانان بسیاری را جذب کرد و در ادامه با چرخشی کامل از اهداف ترسیم شده برای خود؛ در نهایت تبدیل به زندانی برای مردان افسرده و زنانی با صورت های آفتاب سوخته و ریش و سبیل دار شد. سازمانی مخوف با زنان و مردانی که سال هاست به دور از خانواده و هرگونه ارتباط با دنیای بیرون و به مدد برنامه های شستشو ذهنی(غسل هفتگی) موسوم به عملیات جاری تنها مسعود و مریم را می شناسند.

برخی می گویند سرانجام H.I.V گریبان مسعود رجوی را گرفت و او را به هلاکت رساند

مسعود رجوی سرکرده گروهک تروریستی منافقین کسی بود که به پارتی گرفتن در پاریس و روابط نامآغاز با زنان مشهور بود. برای نخستین بار پزشکان دانشگاه جان هاپکینز بیماری ایدز مسعود رجوی را تشخیص دادند و در برخی مطالب گفته می شود وی چهار سال پیش در اثر این بیماری به هلاکت رسید.

منافقین, تروریسم, داعش, جهاد نکاح سرکرده منافقین ایدز مسعود رجوی بهم آلوده

منافقین, تروریسم, داعش, آمریکا

سازمان اطلاعات فرانسه (DGSE) فاش کرد که مسعود رجوی اعتیاد شدید به مسائل جنسی داشت و با بسیاری از زنانی که در دارودسته اش بودند، رابطه جنسی برقرار می کرد و بسیاری از آنها به خاطر این روابط جنسی دچار بیماری های مقاربتی شدیدی شده اند.

ترکی الفیصل رییس پیشین دستگاه اطلاعات عربستان سعودی نخستین کسی بود که در نشست سالیانه سازمان منافقین، خبر مرگ او را فاش کرد. در این نشست، ترکی الفیصل ضمن تمجید از دارودسته رجوی، از او و همسرش مریم رجوی به عنوان قهرمانان دموکراسی ایران نام برد.

مسعود رجوی از ژوزف استالین رهبر شوروی کمونیستی در به کارگیری سیاست مشت آهنین بسیار تأثیر پذیرفته بود، به گونه ای که از او ستایش و تمجید می کرد.

آمریکا, تروریسم, آمریکا, جهاد نکاح سرکرده منافقین ایدز مسعود رجوی بهم آلوده


پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران و طی 37 سال گذشته، منافقین 17 هزار نفر از مخالفان خود را ترور کردند و حتی به شهروندان بی گناه هم در اوایل انقلاب اسلامی رحم نکردند. پس از این همه جنایت هم به عراق رفتند و با حمایت صدام به فعالیت خود ادامه دادند.

مسعود رجوی، در تمام طول زندگی به اصطلاح سیاسی و مبارزاتی اش، حتی یکبار هم در یک عملیات نظامی کمپانی نکرد و هر وقت که در نزدیکی مبارزه قرار گرفته، از صحنه مبارزه فرار کرد، مثل فرار به پاریس در سال ۱۳۶۰ و فرار و مخفی شدن در سال ۲۰۰۳.

سازمان منافقین، پس از حمله آمریکا به عراق تحت حمایت های بی دریغ سازمان سیا قول همکاری همه جانبه به آمریکا داد. در این میان هم سازمان حقوق بشر، تروریست های این سازمان را به ارتکاب وحشتناک ترین جنایت ها در حق ایرانی ها و عراقی ها متهم کرد؛ ولی به خاطر بهره برداری های آمریکا از اقدامات سازمان مجاهدین، پرونده اتهامات وارده به این سازمان پیگیری نشد و واشنگتن هم پرونده آنان را مسکوت گذاشت.

داعش, تروریسم, منافقین, جهاد نکاح سرکرده منافقین ایدز مسعود رجوی بهم آلوده


بر خلاف شایعات موجود در مورد محل سکونت رجوی، وی آخرین بار در اسرائیل دیده شده است.

آخرین خبری که در باره شخص مسعود رجوی منتشر شد، خبری بود که وبلاگ نویسان ساکن شهرک های یهودی سرزمین های اشغالی حدود 20 ماه قبل منتشر کردند و نشان می داد که او تحت نظارت دولت آمریکا در سرزمین های اشغالی و در حمایت سران رژیم صهیونیستی زندگی می کند. آرون نام وبلاگی است که نویسنده آن یهودی ساکن شهرک های یهودی نشین است. این وبلاگ تحت عنوان وبلاگ صلح اسرائیل است که ادعا می کند شخصی را در خانه های مجلل شهرک های اطراف تل آویو دیده که شبیه مسعود رجوی سرکرده مخالفان جمهوری اسلامی است. هرچند پست مربوط به خبر دیده شدن رجوی در این وبلاگ بلافاصله از سوی مقامات رژیم جعلی اسرائیل برداشته شد، ولی ظاهر امر نشان می دهد احتمال حضور رجوی و دیگر اعضای ارشد سازمان منافقین در سرزمین های اشغالی بالا بوده و حتی رجوی در همان اسرائیل به درک واصل شده است.

داعش, منافقین, منافقین, جهاد نکاح سرکرده منافقین ایدز مسعود رجوی بهم آلوده


رجوی ها در کجا زندگی می کنند

چندی پیش باشگاه ایرانیان مقیم اروپا که با نام (Pen) در فرانسه فعالیت می کنند در سایت رسمی خود درباره این سوال که رجوی ها در کجا زندگی می کنند نوشت که آنها به هیچ وجه در پاریس زندگی نمی کنند. این باشگاه گفت: آنها تنها برای برگزاری کنفرانس های خود تحت شدیدترین تدابیر امنیتی دولتی به این شهر می آیند و به سرعت به مکان نامعلومی انتقال داده می شوند. این باشگاه اسناد و شواهدی مستند آورده که نشان می دهد آنها در اروپا یا آمریکا زندگی نمی کنند و به نظر می رسد تحت حمایت صهیونیست ها عملیات های تروریستی علیه مردم فلسطین و حزب الله لبنان را سازماندهی می کنند.

این احتمال بسیار قوی هم است که رجوی این روزها را در آغوش اسرائیلی ها باشد، چرا که امنیت او در حال حاضر تنها و تنها در این نقطه جعلی و با کمک حامیان غیر مآغاز او، تامین می شود و او دیگر در هیچ کجای جهان نمی تواند به راحتی نفس بکشد.

غلتیدن مسعود رجوی در روابط جنسی، آن سوی سکه قدرت طلبی، کیش شخصیت او بود.

تروریسم, منافقین, آمریکا, جهاد نکاح سرکرده منافقین ایدز مسعود رجوی بهم آلوده


ارتباطات نامآغاز رجوی

فیروزه بنی صدر همسر سابق مسعود رجوی طی گفتگو ای اعلام داشت که یکی از دلیل های اصلی جدایی او از رجوی ارتباط نامآغاز و مستمر رجوی با مریم قجر عضدانلو و برخی دیگر از زنان و دختران سازمان بوده است. او ضمناً اظهار داشت که هرگاه یکی از افراد سازمان در ایران اعدام می گردید، رجوی برای شخص معدوم وصیت نامه تنظیم می کرد و در این وصیت نامه های ساختگی که در نشریه منافقین به چاپ می رسید، حمایت از رجوی مضمون اصلی را تشکیل می داد.

گفتنی است مترجم شخصی رجوی بعنوان یکی از نزدیک ترین افراد به وی در کتابی که به زبان انگلیسی منتشر شد، عنوان می کند که مریم رجوی پیش از اعلام رسمی ازدواجش با مسعود طی روابط نامشروعش در فرانسه باردار می شود و توسط یکی از برادران رجوی به صورت مخفیانه به لندن سفر کرده و سقط جنین می نماید که صحه ای دیگر بر این مطلب تاریخی است.

داعش, آمریکا, منافقین, جهاد نکاح سرکرده منافقین ایدز مسعود رجوی بهم آلوده


در تشکیلات سازمان مجاهدین رجوی پس ازگذشتن هر زن از انقلاب ایدئولوژیک یا "بند الف” که اسم سازمانی همان طلاق گرفتن تشکیلاتی زن از شوهرش به خواست رجوی بود، پس از این طلاق یک مرحله دیگر برای هر زن بود به نام "بند ب" که در واقع بند پیوند با سرکردگی رجوی است.

رجوی تصویر خودش را بر روی گردنبندهای طلا حک می کرد و به گردن زنان انتخاب شده می انداخت.

آمریکا, تروریسم, داعش, جهاد نکاح سرکرده منافقین ایدز مسعود رجوی بهم آلوده


رقص رهایی یا همان جهاد نکاح امروزی

در گروهک تروریستی منافقین، مسعود رجوی سرکرده این گروهک، اعتقادات و مناسک فرقه ای را برای بهره برداری جنسی از زنان ایجاد کرده بود و تحت پوشش این اعمال به آنان تجاوز می کرد. طبقه خاصی از زنان گروهک، با انتخاب رجوی کنار هم قرار می گرفتند و به نام شورای سرکردگی شناخته می شدند.

رجوی با ایجاد این سازماندهی، کادرهای قدیمی این گروهک که به مثابه رقبای وی محسوب می شدند را بعد می زد، ضمن آن که سایر زنان این گروهک تروریستی، نظیر بقیه اعضا از محرومیت ها رنج می‎برند و علاوه بر آن که از هر گونه زندگی خانوادگی و داشتن همسر منع شده بودند، گاهی به خاطر داشتن روابط جنسی و عاشقانه با هم قطارانشان محاکمه و زندانی می شدند.

اعترافاتی تلخ

یکی از زنان جداشده از منافقین گفت: در یکی از روزها نوبت هم بستری با مسعود رجوی به من رسید. مریم مرا فرا خواند و گفت: امشب شب عروسی و شب معراج توست!!! به هنگام شب به محل اقامت مسعود رفتم و مریم مرا تا اتاق خواب او همراهی کرد و مسعود با من همبستر شد و رابطه جنسی برقرار کرد.

من که اصلا باور نمی کردم که رجوی دست به اینکار بزند و در برابرش شوکه شده بودم به جرأت می توانم بگویم که تصمیم به ترک تشکیلات مجاهدین از همین جا در من حتمی شد و فقط منتظر یک فرصت بودم که فرارم تضمین داشته باشد.

داعش, تروریسم, داعش, جهاد نکاح سرکرده منافقین ایدز مسعود رجوی بهم آلوده


مسعود رجوی پس از دادن هژمونی به زنان و برکناری مردان در سطح کل شورای هدایت و تصمیم گیری های سازمان به مرور و پس از طلاق های اجباری در این سازمان اقدام به راه انداختن «حوض» و «رقص رهایی» که رقص برهنه اعضای زن شورای هدایت در حضور وی می باشد، پرداخت.

این رابطه های از نوع سوء استفاده جنسی تقریبا چند سال ادامه داشت و هر روز دعوای من با مسعود بالا و بالاتر می گرفت با خود می اندیشیدم، چگونه رجوی که خودش را سرکرده یک سازمان سیاسی می داند دست به اینکار می زند، آیا این خیانت به یارانش نیست که دستبرد به همسران آنها می زند. و یا اگر این کار خوب است چرا در نهایت مخفی کاری انجام می شود. چه طور من حق همسرم که عاشق بودم، نبودم و او باید ریاضت پیشه کند و تمایلات جنسی اش را سرکوب کند اما رجوی کیست و چگونه می تواند دست به اینکار بزند. این چه برابری است و افسوس می خوردم از همه کسانی که برای این مرد کشته شدند از همه خانواده هائی که دخترانشان را به چه امید و ا عتمادی به دست رجوی سپردند و یا دخترانی که با نام این فرد کشته شدند.

در پایگاه اشرف مسعود رجوی صرفا با زنان عضو شورای هدایت رابطه جنسی برقرار نمی کرد، بلکه به دختران باکره زیبارو اجازه نمی داد که باکره باقی بمانند و به صورت انفرادی و یا گروهی به آنان تجاوز جنسی می کرد.

منافقین, تروریسم, آمریکا, جهاد نکاح سرکرده منافقین ایدز مسعود رجوی بهم آلوده


به یاد دارم که مسعود رجوی در جشن ها و جلسات خود با زنان و دختران سازمان، لباس هایی را به تن می کرد که در جلسات خود با مردان سازمان، آن لباس ها را نمی پوشید. در ماه رمضان با زنان و دختران می نشست و به آنها دستور می داد که دور او جمع شوند و او را در آغوش بگیرند. این مساله اگر توسط مردان سازمان رخ می داد گناهی نابخشودنی بود. اما خود رجوی در میان زنان و دختران می نشست و برای نشان دادن عشق خود به آنان بقیه چای خود را به آنان می داد تا آن را بنوشند و تبرک بگیرند.

در جلسات و جشن های خاص مسعود رجوی از بین حضار، زنان و دختران جوان و زیبا رو را انتخاب می کرد و آنها را با نام کوچک خود صدا می نمود و به آنان دستور می داد تا در کنار او بنشینند. پس از آن با لمس کردن بدنشان با آنان شوخی می کرد. برای مثال به یاد دارم که دختر زیبارویی در آنجا حضور داشت که رجوی او را فراخواند و گفت: برای من چای بیاور. دخترک بیچاره هم برای او چای آورد و پس از آن رجوی آغاز به شوخی کردن با او نمود و پس از مدتی؛ از مخفی شدن او به مدت چند ماه غافلگیر شدیم و هنگامی که او را دیدیم حالت نامناسب داشت و افسرده و از لحاظ روانی دچار مشکل شده بود. دقیقا نمی دانستیم که رجوی با او چه کار کرده بود؟!

آمریکا, تروریسم, تروریسم, جهاد نکاح سرکرده منافقین ایدز مسعود رجوی بهم آلوده


نشست چهار دیواری

یکی دیگر از اعضای جدا شده از سازمان منافقین بیان داشت: بارها در نشست های مریم رجوی که با ما داشتند به ما می گفتند فکر کردن به هر مرد دیگری جز رجوی یعنی خیانت به رجوی. بحث حریم حلقه یک یکی از بندهای مهم به اصطلاح انقلاب ایدئولوژیک در درون سازمان بود. حریم حلقه یک یعنی اینکه تنها مرد زندگی ما رجوی است و فکر کردن به غیر از او خیانت محسوب می شد و به خوبی به یاد دارم که مریم رجوی با ما نشستی داشتند به نام چهار دیواری که در آن گفتند: در ایران زنی که به خونه شوهرش می رود با لباس سفید رفته و با کفن سفید هم خارج می شود. او از ما می خواست که با مسعود هم همین باشیم و می گفتند که تصور کنید که زنی در ایران با شوهرش در یک چهار دیواری است، ولی ذهن و قلبش به فکر شخصی خارج از آن چهاردیواری باشد و ببینید که این فکر چقدر زشت و آزار دهنده می باشد. بعد اگر ذهن شما خارج از این چهاردیواری رفت، بفهمید که چقدر اشتباه کرده اید.

تروریسم, منافقین, داعش, جهاد نکاح سرکرده منافقین ایدز مسعود رجوی بهم آلوده


ممنوعیت از نیازهای اولیه زنان

در متن گفتگو اغلب زنانی که توانستند از سازمان منافقین جدا شوند؛ این مطلب وجود دارد که قبل از ورود به سازمان و به علت تبلیغات گسترده در زمینه حمایت از حقوق زنان، سازمان برایشان کعبه آمال بود؛ اما به محض ورود با حقیقت تلخی رو به رو شدند و خود را در زندانی یافتند که راه نجاتی از آن نبود. زنان به گفته تمام رها شدگان از بند سازمان مجاهدین حق هیچ نوع انتخابی برای زندگی شخصی خود ندارند و از بسیاری از نیاز های اولیه خود محروم هستند.

به قطعیت می توان گفت که هر راهی را که می شد اشتباه رفت، مسعود رجوی رفت و هرکاری که می شد اشتباه کرد رجوی کرد. کمی تامل در گروه های تروریستی ما را با این سوال درگیر می کند که چرا در تمامی گروه های تروریستی به اصطلاح مسلمان مثل داعش، منافقین، جبهه النصره و بوکوحرام تحت عنوان های جعلی مثل رقص رهایی و جهاد نکاح دست به گناه کبیره رابطه جنسی نامآغاز می زنند. پاسخ روشن است؛ این گروه های به ظاهر مسلمان زیر پرچم اسلام مارکسیستی هستند، یعنی خط مشی ای که هدفی جز تخریب اسلام ندارد. راهبرد همه این گروه ها اصلی ترین راهبرد کمونیستی است که می گفت: هدف وسیله را توجیه می کند.

داعش, آمریکا, داعش, جهاد نکاح سرکرده منافقین ایدز مسعود رجوی بهم آلوده


در هر حال مسعود رجوی نیز مانند سایر هم قطاران خود مثل اسامه بن لادن، ملا عمر، ابوعمر الشیشانی، زهران علوش و بسیاری از تروریست های دیگر به زباله دان تاریخ پیوند خورده است و شاید تا چند سال آینده دیگر اسمی از آنها در خاطر کسی نباشد...

نقل از از حمیدرضا قربانی

مسعود رجوی به علت ابتلا به ایدز جان باخت عکس | میدل ایست پرس

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :