تصاویر دیده شدن ناگهانی سفینه فضایی در منطقه سری آمریکا

تاریخ انتشار پست : 1395-1-15 دسته : علمی آموزشی
تصاویر کشف ایستگاه پرتاب سفینه های فضایی در کره ماه

باز هم فناوری های نوین کار دست ایالات متحده و تصاویری لو رفته از شیئی شبیه به سفینه های فضایی خبر ساز ش

تصاویر این پیرمرد از سفینه آدم فضایی ها عکس برداری کرد
به گزارش خبرنگار حوزه فناوری های نوین گروه علمی پزشکی طاها پخش ، به تازگی طرفداران و استفاده کنندگان از نرم افزار google map در منطقه 51 و در فاصله 30متری از زمین یک شئی پرنده ناشناخته شناسایی کرده اند.

گفتنی است، کارشناسان اعتقاد دارند یک بشقاب پرنده در آن منطقه وجود داشته است، در حالی که مخالفان آن را دریچه مخصوص سیستم تهویه مطبوع می دانند.

بشقاب پرنده, سفینه, موجودات فضایی


بررسی ها نشان می دهند، کارشناسان اعتقاد دارند مقامات ایالات متحده در خصوص موجودات فضایی به مردم دنیا دروغ می گویند و واقعیت در خصوص موجودات آنها در دست قدرت های بزرگ جهانی و به عنوان یک برگ برنده در آینده در برابر سایر کشور ها و مردم جهان است.

تا به حال در طول سال ها، بسیاری از کارشناسان موجودات فضایی و به ویژه انواع بشقاب پرنده و سفاین فضایی غیر زمینی مشکوک را در فضا و حتی پر سطح زمین مشاهد کرده اند اما هیچ کدام اثبات نشده اند، البته نکته قابل تامل سرعت مسئولین گوگل در حذف این تصاویر مشکوک و یا تعویض آنها به مدت چند ماه است.

علاوه بر تصاویر تا به حال داستان های زیادی از مواجه مردم در حدود 74 هزار و 794 مورد در طول دو قرن اخیر به ثبت رسیده است که در آنها مردم بشقاب پرنده یا یک شیئی نورانی مرموز و حتی آدم فضایی دیده اند اما این موارد هیچگاه با قطعیت در رسانه های جهانی به اثبات نرسیده است.

کارشناسان حتی بر این اعتقاد هستند که مقامات CIA در ایالات متحده مانع از نشر اخبار در خصوص موجودات فضایی می شوند.

منطقه 51 یکی از مناطق محرمانه در ایالات متحده است و اطلاعات بسیار محدودی در خصوص آن و تجهیزاتی که در آن وجود دارد در دست است.

بشقاب پرنده, سفینه, موجودات فضایی


بسیاری از کارشناسان این منطقه را محل ورود و خروج و ارتباط موجودات فضایی با انسان ها می دانند.

بشقاب پرنده, موجودات فضایی, سفینه


منبع دیلی میل

منبع: باشگاه خبرنگاران

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :