طاها پخش

سیاسی > شکایت همسر ترامپ به علت اتهام جنسی

شکایت همسر ترامپ به علت اتهام جنسی


تاریخ انتشار پست : 1395-6-13 بازدید : 30
همسر ترامپ از رسانه انگلیسی شکایت کرد!

همسر دونالد ترامپ به علت اتهام کار جنسی از روزنامه مشهور دیلی میل انگلیس شکایت کرد.


اتهام جنسی, همسر ترامپ, ترامپ

خبرگزاری تسنیم: همسر دونالد ترامپ به علت اتهام کار جنسی از روزنامه مشهور دیلی میل انگلیس شکایت کرد.

به نقل از بی بی سی، ملانیا همسر دونالد ترامپ از یک روزنامه بریتانیایی و یک وبلاگ نویس آمریکایی در ارتباط با انعکاس این ادعا که او در دهه 1990 کارگر جنسی بوده شکایت کرده و خواستار دریافت غرامتی 150 میلیون دلاری شده است.

روزنامه دیلی میل نوشته بود که ملانیا ترامپ ممکن است در نیویورک کار اسکورت (روسپی گری سفارشی برای مشتریان ثروتمند) انجام داده باشد و پیشتر از آنکه گفته می شود با شوهرش دونالد ترامپ آشنا شده باشد.

وبستر تارپلی وبلاگ نویس هم نوشته بود که خانم ترامپ نگران بود گذشته اش توسط مشتریان افشا شود.

چارلز هاردر، وکیل ملانیا ترامپ، این ادعاها را "دروغ های محض" خواند. او در بیانیه ای نوشت: "افرادی که از آنها شکایت شده چندین اظهار نظر در مورد خانم ترامپ داشته اند که صد در صد کذب است و بسیار برای وجهه شخصی و حرفه ای او زیانبار است."

او افزود: "اقدامات متهمان چنان زشت، بدخواهانه و مضر است که میزان خسارات وارده به خانم ترامپ 150 میلیون دلار تخمین زده می شود."

ملانیا ترامپ که 46 سال دارد در اسلوونی متولد شده و در دهه 1990 به عنوان مدل به نیویورک مهاجرت کرد. او در سال 2005 با آقای ترامپ ازدواج کرد.

مقاله منتشر شده در دیلی میل به نقل از ادعاهای ذکر شده در مجله سوزی چاپ اسلوونی می پرداخت دایر بر اینکه آژانس جذب مدلی که ملانیا ترامپ برای آن کار می کرد همچنین خدمات جنسی ارائه می داد.

آن روزنامه همچنین از بوژان پوزار روزنامه نگار اهل اسلوونی - و نویسنده زندگینامه غیررسمی ملانیا ترامپ - نقل قول کرد که مدعی شد خانم ترامپ در سال 1995 در نیویورک مدل تصویر های عریان شد. او همچنین مدعی بود که ملانیا همان سال 1995 با دونالد ترامپ ملاقات کرد، یعنی سه سال قبل از 1998 که آنها گفته اند با هم آشنا شدند.

وکلای ملانیا ترامپ می گویند که او در سال 1996 به آمریکا نقل مکان کرد. تارپلی هم مدعی شده بود که "بنابه نقل از ها ملانیا ترامپ از افشای گذشته اش به عنوان یک روسپی توسط مشتریان ثروتمند وحشت داشت."

تارپلی و دیلی میل هر دو بعدا مقالات خود را که در وبسایت هایشان منتشر شده بود بعد گرفتند. دیلی میل پنجشنبه شب نوشت که در مقاله اش بر صحت درستی ادعاهای مربوط به روسپی گری تاکید نکرده اما آنها را منتصویر کرده چون حتی در صورت دروغ بودن می تواند بر مبارزات انتخاباتی آمریکا اثر بگذارد.

اتهام سرقت متن سخنرانی میشل اوباما از سوی همسر ترامپ توطئه کلینتون است

مطالب مشابه
Related Links

مطالب تصادفی
Random Links

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :

تمامی حقوق برای نویسنده محفوظ میباشد