عبور هولناک قاتلین زنجیره ای از «توتم»

تاریخ انتشار پست : 1395-5-6 دسته : مجازی
فیلم شهروندخبرنگار؛لحظه هولناک عبور طوفان

پرونده های جنایی موجود در ادارات پلیس، همواره پر از اتفاقات عجیب و غریب، ترسناک و دلهره آور است.

به نقل از گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛گروهی از قاتلین زنجیره ای بی رحم، تنها به کشتن مقتولین و طعمه های خود بسنده نمی کنند، بلکه بعد از ارتکاب جنایت، چیزی از متعلقات مقتول را نیز برمی دارند و نشانه ای از جنایات پیشین را با خود نگه می دارند.

پرونده های جنایی موجود در ادارات پلیس، همواره پر از اتفاقات عجیب و غریب، ترسناک و دلهره آور است. به رغم وجود همه تفاوت ها میان پرونده های مذکور، اشتراکاتی نیز در میان آنها به چشم می خورد.

این مناطق مشترک همواره از سوی نیروهای پلیس مورد تحلیل و بررسی قرار می گیرند و نتایج جذاب توجهی را به دنبال می آورند.

یکی از مناطق مشترک میان اغلب قتل های زنجیره ای این است که قاتل بعد از ارتکاب جنایت ابزارها و اشیای شخصی و خصوصی مقتولین را به یغما برده و به نام یادگاری برای خود نگه می دارد.

در این نقل از به چند نمونه از آنها اشاره می کنیم؛

قاتلین زنجیره ای, اتفاقات ترسناک, پرونده جنایی, عبور هولناک قاتلین زنجیره توتم

قاتلین زنجیره ای, اتفاقات ترسناک, پرونده جنایی


مرحله توتم

جویل نوریس، نویسنده کتاب serial killers می نویسد که یک قاتل در هر ارتکاب جنایت هفت مرحله را پشت سر می گذارد. این مراحل از پیش از ارتکاب قتل شروع می شود و تا کمی بعد از آن ادامه می یابد. در فاصله ارتکاب یک قتل و پیدا شدن طعمه بعدی، قاتلین زنجیره ای دچار حالاتی از افسردگی می شوند. آنها برای عبور از این مرحله که در اصطلاح به آن توتم می گویند، خود را با اشیای به سرقت برده از قربانیان قبلی و متعلقات آنها سرگرم کرده و از شدت افسردگی خود می کاهند.

رابرت بردیلا (تهیه آلبوم تصویر از مقتولین)

به او لقب آدمکش کانزاس داده اند. او قربانیان خود را که اغلب مرد بودند، با فریب به خانه خود می کشاند وا ز آنها پذیرایی می کرد. سبعد آنها را بیهوش کرده و به غل و زنجیر می کشید و به بدترین شکل ممکن شکنجه می داد. او از مراحل شکنجه و قتل تصویر تهیه می کرد؛ دویست تصویر از جنایت های او ضبط شده که عکس زیر نمونه ای واقعی از آنهاست.

قاتلین زنجیره ای, اتفاقات ترسناک, پرونده جنایی, عبور هولناک قاتلین زنجیره توتمالیزابت باثوری، غوطه ور در حمام خون

الیزابت باثوری یکی از سفّاک ترین زنان تاریخ به شمار می رود .اودر طول زندگی خود 650 نفر را به قتل رساند.قربانیان اواغلب دختران جوان روستایی بودند که الیزابت آن ها را می کشت و و با خون آنها حمام می گرفت.باثوری گمان می کرد که این کار به او عمر جاودان و زیبایی همیشگی خواهد داد.اودختران را از سقف یک زیر زمین آویزان می کرد وبعد از شکنجه دادن آنها گلویشان را می برید و در زیر آنها یک حوض قرار میداد،وقتی حوض پر از خون میشد به درون آن رفته و استحمام می کرد.

قاتلین زنجیره ای, پرونده جنایی, اتفاقات ترسناک, عبور هولناک قاتلین زنجیره توتمجیروم برودس، کفش های پاشنه بلند

به او لقب قاتل هوسران را داده اند. او زمانی که یک کودک پنج ساله بود، از سطل زباله یک جفت کفش پاشنه بلند پیدا کرد و تا سنین نوجوانی آن را با خود نگه داشت. او در نوجوانی زنانی را که کفش های پاشنه بلند به پا می کردند، مورد حمله قرار می داد و کفش های آنها را به سرقت می برد. برودس، قاتل سریالی به کشتن زنانی که کفش پاشنه بلند داشتند، علاقه زیادی داشت.

پرونده جنایی, اتفاقات ترسناک, قاتلین زنجیره ای, عبور هولناک قاتلین زنجیره توتمچارلز آبرایت (چشم)

چارلز آبرایت بعد از ارتکاب قتل چشم های قربانیان خود را از حدقه بیرون می آورد و آنها را در مجموعه اش نگه می داشت. او در کودکی نیز علاقه بسیاری به خارج کردن چشم عروسک ها داشت و کلکسیونی از آنها برای خود تهیه کرده بود.

اتفاقات ترسناک, پرونده جنایی, قاتلین زنجیره ای, عبور هولناک قاتلین زنجیره توتمإدجین (پوست و استخوان)

إدجین از پوست و استخوان مقتولین اثاث و وسایل خانه تهیه می کرد و آن را جلوی چشمانش می گذاشت تا هر روز و هر ساعت آنها را ببیند. برای مثال از جمجمه مقتولین به عنوان ظرف غذا استفاده می کرد و از پوست مقتولین برای خود دستکش می ساخت. اما از همه تکان دهنده تر این بود که از پوست قربانیان ماسک های عجیب و ترسناکی در اشکال متفاوت درست می کرد و ساعت های طولانی یکی از آنها را روی صورتش می گذاشت و به کارهای روزمره می پرداخت.

اتفاقات ترسناک, پرونده جنایی, قاتلین زنجیره ای, عبور هولناک قاتلین زنجیره توتممنبع: تابناک

فیلم لحظه هولناک عبور طوفان

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :