قتل فجیع یک زن باردار در مقابل فرزندانش به دست جنایتکاران داعش

تاریخ انتشار پست : 1395-5-14 دسته : بین الملل
قتل عام فجیع دهها عضو دو خانواده دَر فلوجه بِه دست داعش

زنی باردار که به همراه 4 فرزندش قصد فرار از یک روستا در عراق را داشت، به دست عناصر داعش به قتل رسید.

حمله, صدام حسین, جنگنده های انگلیسی, قتل فجیع زن باردار مقابل فرزندانش دست جنایتکاران داعش

حمله, صدام حسین, جنگنده های انگلیسی, قتل هولناک, روستا, بین الملل, ائتلاف ضد داعش, داعش, پایگاه, موصل, زن باردار, جنگنده های ائتلاف, فرار, تروریست های داعش

به نقل از گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از وب سایت "دیلی میل"، جنایتکاران داعشی بعد از یافتن یک زن باردار و 4 فرزندش در حال فرار از یک روستا در عراق، مادر را به قتل رسانده و فرزندانش را به اسارت گرفتند. شاهدان عینی می گویند مادر در مقابل چشمان فرزندانش کشته شد. بعد از آن، عناصر داعش فرزندان را به یک روستای دیگر که تحت کنترل این گروه تروریستی است منتقل کردند. به نوشته خبرگزاری ابنا، سرنوشت این فرزندان نامعلوم است.

در پی حملات جنگنده های انگلیسی به مواضع داعش، اکنون افراد بیشتری از این گروه تروریستی فرار می کنند. روز دوشنبه یکی از کاخ های صدام حسین – دیکتاتور سابق عراق – در شهر موصل که اکنون تبدیل به یک پایگاه آموزشی برای تروریست های داعش شده است، هدف حمله جنگنده های تورنادو انگلیس قرار گرفت.

"مایکل فالون" – وزیر دفاع انگلیس – بعد از بمباران مواضع داعش در موصل گفت: "داعش در ماه های اخیر طرفداران و قلمروهای بسیاری را از دست داده است. حملاتی مانند این به داعش نشان می دهد ائتلاف ما هرگز شکست نخواهد خورد. عناصر داعش می توانند درک کنند که خود قربانی شده اند."

قاتل قبل از فرار بازداشت شد / قتل زن جوان برای ربودن فرزندانش

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :