ترامپ نامه پیشگویی همسر ریچارد نیکسون را به نمایش می گذارد | هیل

تاریخ انتشار پست : 1395-9-24 دسته : انتخابات

ترامپ قصد دارد نامه 29 سال پیش «ریچارد نیکسون» را که در آن پیروزی وی در انتخابات ریاست جمهوری پیش بینی شده است، در کاخ سفید به نمایش بگذارد.


هیل: ترامپ نامه پیشگویی همسر ریچارد نیکسون را به نمایش می گذارد

بین الملل, نامه 29 سال پیش نیکسون, نامه پیش بینی پیروزی ترامپ, نامه ریچارد نیکسون, پیش بینی نیکسون, پیش بینی همسر نیکسون, پیش بینی پیروزی ترامپ از سوی نیکسون
به نقل از طاها پخش به نقل از هیل، «دونالد ترامپ»، رئیس جمهور منتخب آمریکا، قصد دارد نامه ای را که سال ها پیش از «ریچارد نیکسون»، رئیس جمهور اسبق این کشور، دریافت کرده است در «دفتر بیضوی» کاخ سفید در معرض دید عموم قرار دهد.

در این نامه که دسامبر سال 1987 (30 آذر سال 1366)، خطاب به ترامپ و بعد از پخش گفتگو تلویزیونی وی در آن سال نوشته شده، آمده است: ترامپ عزیز، من برنامه را ندیدم، اما همسرم می گوید تو در [این برنامه] عالی بودی. همانطور که می توانی تصور کنی او در زمینه سیاست یک متخصص است و پیش بینی کرده هرگاه تو در انتخابات ریاست جمهوری نامزد شوی، پیروز خواهی شد.

منبع : باشگاه خبرنگارانهیل: ترامپ نامه پیشگویی همسر ریچارد نیکسون را به نمایش می‌گذارد | دمادم damadam.ir › اخبار › ایسکانیوز › دسته‌بندی نشده ترامپ قصد دارد نامه 29 سال پیش «ریچارد نیکسون» را که در آن پیروزی وی در انتخابات ریاست‌جمهوری پیش‌بینی شده است، در کاخ‌سفید به نمایش بگذارد. به گزارش ... هیل: ترامپ نامه پیشگویی همسر ریچارد نیکسون را به نمایش می گذارد - آکا www.akairan.com/.../news201612131611359153.htm... ترامپ قصد دارد نامه 29 سال پیش «ریچارد نیکسون» را که در آن پیروزی وی در انتخابات ریاست جمهوری پیش بینی شده است، در کاخ سفید به نمایش ... پیشگویی همسر ریچارد نیکسون درباره رئیس‌جمهور شدن ترامپ - دانلود فیلم www.shabakema.com/news/news/76718 ترامپ، نامه پیشگوی ریچارد نیکسون را در کاخ‌سفید به نمایش می‌گذارد به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از هیل، «دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهور ... نامه پیشگویی همسر نیکسون به ترامپ - رادیکال خبر www.radicalkhabar.ir/search/?...نامه+پیشگویی+همسر... ... معرض دید عموم قرار دهد. باشگاه خبرنگاران: ترامپ قصد دارد نامه 29 سال پیش «ریچارد نیکسون» ... هیل: ترامپ نامه پیشگویی همسر ریچارد نیکسون را به نمایش می‌گذارد. هیل: ترامپ نامه پیشگویی همسر ریچارد نیکسون را به نمایش می‌گذارد - سرخط www.sarkhat.com/.../هیل-ترامپ-نامه-پیشگویی-همسر-... ... اخبار فارسی را از سراسر اینترنت جمع آوری کرده و به صورت اتوماتیک طبقه بندی میکند. ... هیل: ترامپ نامه پیشگویی همسر ریچارد نیکسون را به نمایش می‌گذارد ... هیل: ترامپ نامه پیشگویی همسر ریچارد نیکسون را به نمایش می‌گذارد ... wwwkhabar.ir/10794999 ترامپ قصد دارد نامه 29 سال پیش «ریچارد نیکسون» را که در آن پیروزی وی در انتخابات ریاست‌جمهوری پیش‌بینی شده است، در کاخ‌سفید به نمایش بگذارد. هیل: ترامپ نامه پیشگویی همسر ریچارد نیکسون را به نمایش می‌گذارد بعد ... khabarche.ir/.../هیل--ترامپ-نامه-پیشگویی-همسر-ریچا... ترامپ قصد دارد نامه 29 سال پیش «ریچارد نیکسون» را که در آن پیروزی وی در انتخابات ریاست‌جمهوری پیش‌بینی شده است، در کاخ‌سفید به نمایش ... نیکسون | نشرنامه www.nashrname.ir/site/search?key=نیکسون ۱۹:۲۶:۰۴. ترامپ قصد دارد نامه 29 سال پیش «ریچارد نیکسون» را که در آن پیروزی وی در انتخابات ... هیل: ترامپ نامه پیشگویی همسر ریچارد نیکسون را به نمایش می‌گذارد.

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :