واگذاری سهمیه تیم فوتبال گیتی پسند به سپهر نقش دنیا

تاریخ انتشار پست : 1395-6-10 دسته :
طروسیان چیزی از فوتبال نمیدانست | بازیکن فصل گذشته تیم فوتبال گیتی پسند

قائم مقام باشگاه گیتی پسند گفت: سهمیه تیم فوتبال گیتی پسند بدون دریافت هیچ گونه وجهی به مدت یک سال به باشگاه سپهر نقش دنیا واگذار شد.

نقش جهان, واگذاری سهمیه, گیتی پسند اصفهان, واگذاری سهمیه تیم فوتبال گیتی پسند سپهر نقش جهان

نقش جهان, واگذاری سهمیه, گیتی پسند اصفهان, سپهر, فوتبال

به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،محمدحسین عراقی زاده اظهار کرد: در بودجه سال 95 باشگاه گیتی پسند، از سوی هیأت مدیره جواز حضور در لیگ دسته دو را نداشتیم، به همین علت از دو ماه قبل، این موضوع را به هیأت فوتبال استان اصفهان و اداره ورزش و جوانان استان اصفهان اعلام کردیم.

قائم مقام باشگاه گیتی پسند با بیان اینکه متقاضیان زیادی از استان های شمالی، تهران، قم و فارس خواستار خرید امتیاز این تیم بودند، یادآور شد: سیاست هیأت مدیره و مسئولان ورزشی استان، ماندن امتیاز این تیم در اصفهان بود تا جوانان استان بتوانند از این امکان بهره مند شوند.

وی تصریح کرد: متأسفانه باوجود تلاش های انجام شده، هیچ سرمایه گذاری در استان اصفهان برای خرید امتیاز تیم دسته دومی گیتی پسند ابراز تمایل نکرد تا اینکه در روزهای اخیر، توانستیم با فرمول دیگری و بدون دریافت هرگونه وجه، امتیاز تیم را به مدت یکسال با شرایط مندرجه در مبایعه نامه، به باشگاه سپهر نقش دنیا واگذار کنیم.

عراقی زاده با ابراز تشکر از اداره ورزش و جوانان و هیأت فوتبال و اصحاب رسانه که تلاش کردند این سهمیه در استان اصفهان باقی بماند، بیان داشت: امیدواریم در سال های آینده، باشگاه گیتی پسند بتواند یک بار دیگر در رشته فوتبال در کنار فوتسال تیمداری کند.
گرانترین تیم فوتبال دنیا معرفی شد

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :