عکس های کشف بیش از ۱۸۰ کیلوگرم موادمخدر در نهاوند

تاریخ انتشار پست : 1395-5-13 دسته : اخبار اجتماعی
کشف بیش از 253 کیلوگرم موادمخدر

فرماندار شهرستان نهاوند گفت: در تعقیب و گریز شبانه با قاچاقچیان مواد مخدر در نهاوند بزرگترین محموله موادمخدر غرب کشور به میزان ۱۸۰ کیلو و ۹۰۰ گرم در نهاوند کشف و ۶ نفر قاچاقچی بازداشت شد.

به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان، شب گذشته در عملیات اطلاعاتی و تعقیب و گریز مأموران نیروی انتظامی شهرستان نهاوند و پلیس مبارزه با موادمخدر استان همدان برای بازداشت قاچاقچیان، بزرگترین محموله مواد مخدر غرب کشور در نهاوند کشف شد.

تعقیب و گریز پلیس, همدان, نهاوند همدان, کشف کیلوگرم موادمخدر نهاوند

تعقیب و گریز پلیس, همدان, نهاوند همدان, کشف مواد مخدر

حمیدوند گفت: در ابتدا یکی از قاچاقچیان قصد فریب و سرگرمی ماموران را داشت تا بقیه به همراه مواد مخدر با استفاده از تاریکی شبانه فرار کنند که با هوشیاری ماموران و تعقیب و گریز به دام پلیس افتادند.تیراندازی و شلیک گلوله با مأموران پلیس درگیر شد که با تلاش مأموران انتظامی قاچاقیچان زمین گیر و بازداشت شدند.

تعقیب و گریز پلیس, کشف مواد مخدر, تعقیب و گریز پلیس, کشف کیلوگرم موادمخدر نهاوندفرماندار شهرستان نهاوند بیان کرد: این عملیات پلیسی منجر به کشف 180 کیلو و 900 گرم موادمخدر از نوع تریاک شد و در این رابطه 4 دستگاه خودرو توقیف شد.

همدان, کشف مواد مخدر, نهاوند همدان, کشف کیلوگرم موادمخدر نهاوند


وی گفت: این محموله موادمخدر از جنوب شرق کشور توسط قاچاقچیان غیربومی در حال انتقال به مقصد کرمانشاه بود که در جاده فیروزان نهاوند توسط پلیس شناسایی و کشف شد.

نهاوند همدان, کشف مواد مخدر, تعقیب و گریز پلیس, کشف کیلوگرم موادمخدر نهاوند


حمیدوند عنوان کرد: در این عملیات 6 نفر قاچاقچی توسط پلیس مبارزه با مواد مخدر استان همدان و شهرستان نهاوند بازداشت و پس از تشکیل پرونده برای رسیدگی تحویل مراجع قضایی شدند.

کشف 200 کیلوگرم موادمخدر

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :