تصاویر 9 واقعیتی که باید درباره همسر ترامپ بدانید

تاریخ انتشار پست : 1395-2-7 دسته : انتخابات
تصاویر رو کردن عکس همسر تد کروز و پاسخ داش مشتی به ترامپ

بسیاری از رسانه های آمریکا همسر دونالد ترامپ را بانوی آینده کاخ سفید نامیده اند.

تصاویر آدمک دونالد ترامپ در مکزیک به آتش کشیده شد
به گزارش گروه بین الملل طاها پخش به نقل از وبسایت «ویک»؛ بسیاری از رسانه های آمریکا همسر دونالد ترامپ را بانوی آینده کاخ سفید نامیده اند، درحالی که آشنایی با ملانیا – همسر دونالد ترامپ – همچنان یک معما است. همسر 45 سالهٔ میلیاردر 69 ساله آمریکایی در بخشی از مبارزات انتخاباتی حزب جمهوری خواه حاضر شد؛ بااین وجود وی از ارائه اطلاعات خصوصی درباره خود و گذشته اش امتناع کرده است. درصورتیکه ترامپ از حزب خود بالا بیاید و نامزد ریاست جمهوری آمریکا شود، ملانیا قادر به دور ماند از نورافکن شهرت و توجه عوام نخواهد بود.

توییت, بین الملل, مدلطی گپ و گفت با ملانیا و اطرافیانش به 9 خصوصیت وی اشاره شده که در ادامه به آن می پردازیم:

او "جکی کندی" بعدی است: افراد نزدیک به ملانیا معتقدند که مدل اسلوونیایی را نباید دست کم گرفت. او همانند همسر جان اف کندی، زیبا و باهوش است. دور ماندن وی از رسانه ها را نباید بی اهمیت دانست؛ ملانیا در فرصت مناسب نظرات خود را بیان خواهد کرد.

او به 5 زبان مسلط است: تسلط به زبان های اسلوونیایی، انگلیسی، صربی، فرانسوی و آلمانی می تواند در کاخ سفید مفید واقع شود. بااین حال گفته می شود یکی از دلایلی که او از همراهی همسرش در بیشتر محافل عمومی خودداری می کند، لهجه غلیظ وی است.

او در حکومت کمونیستی یوگسلاوی پرورش یافت: دور از زرق وبرق دنیای مد در نیویورک، او دوران کودکی خود را در یک ساختمان بتنی تحت حکومت دیکتاتوری تیتو گذراند. درصورتیکه ترامپ رئیس جمهور آینده آمریکا شود، ملانیا پس از لوئیزا آدامز—همسر جان کوئینسی، رئیس جمهور ششم آمریکا--نخستین بانوی کاخ سفید از یک کشور کمونیستی خواهد بود.

او تنها بانوی کاخ سفید خواهد بود که برهنه شد: در سال 2000 تصویری برهنه از ملانیا روی چرم میش و داخل هواپیمای شخصی ترامپ، روی صفحه اول مجله جی کیو منتشر شد. درصورتی که ترامپ رئیس جمهور آینده آمریکا شود، او نخستین بانوی کاخ سفید خواهد بود که در برابر رسانه ها برهنه شده است.

او از پسرش یک "مینی ترامپ" ساخته است: بارون، پسر 9 ساله ملانیا و دونالد همانند پدرش کت وشلوار می پوشد و به گلف علاقه مند است. او ندیمه های خود را اخراج می کند و همانند پدرش از هر چیزی انتقاد دارد. دلیل رفتار وی تشویق های ملانیا برای الگوپذیری بارون از پدرش است.

دونالد ترامپ, بانوی کاخ سفید, اسلواونیاییاو یک افسونگر است: گذشته از زیبایی، او توانایی بالایی در جذب افراد دارد. به گونه ای که همسر سابق روپرت مرداک او را زنی حامی، مادری مهربان و انسانی دوست داشتنی تعبیر کرده است.

او از مواضع تند همسرش در مورد مهاجران حمایت می کند: ملانیا در مصاحبه با شبکه (MSNBC) از مواضع تند همسرش درباره مهاجران غیرقانونی مکزیکی حمایت کرد و گفت هرکسی برای ورود به آمریکا باید مجوز داشته باشد.

آرزوی ملانیا: ترامپ در جمع هواداران خود در آریزونا گفته بود، آرزوی همسرش این است که بیشتر همانند یک رئیس جمهور رفتار کند.

او توییت کردن را ممنوع کرد: در جریان انتخابات درون حزبی و نظرات متعدد مردم آمریکا درباره دونالد ترامپ، او ترجیح داده برای مدتی توییت کردن را محدود کند تا به این شکل تحت تأثیر انواع توییت موافقان و مخالفان قرار نگیرد.


منبع: باشگاه خبرنگاران

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :