نصب 28 سامانه تصویری در محور اصفهان- کاشان

تاریخ انتشار پست : 1394-11-10 دسته : اخبار اجتماعی

اجرای مرحله اول طرح ملی نظارت تصویری بر جاده های استان اصفهان با نصب 28 سامانه در محور اصفهان- کاشان آغاز شد.

نصب 28 سامانه تصویری در محور اصفهان- کاشان

به گزارش گروه استان های طاها پخش از اصفهان؛ رییس اداره مدیریت راه های اداره کل حمل و نقل و پایانه های استان اصفهان گفت: براساس طرح سه ساله نصب سامانه هوشمند جاده ای در کشور، سازمان حمل و نقل جاده ای کشور متعهد شده است هزار و 1870دستگاه پایش تصویری را برای نصب و راه اندازی در راه های شریانی، اصلی، بزرگراه و آزاد راه ها در اختیار استان ها قرار دهد.

محمدعلی اسماعیل زاده با بیان اینکه استان اصفهان در نصب این سامانه در کشور پیشتاز بوده است گفت : 32سامانه به صورت فعال در محورهای اصفهان- دلیجان، نایین - اردستان، نجف آباد – دامنه، اصفهان – شهرضا و اصفهان – فولادشهر نیز به زودی به بهره برداری می رسد.

وی با اشاره به اینکه در سال های گذشته نصب این سامانه بر عهده ادارات کل استان ها بوده است افزود: با این طرح رانندگان متخلف در جاده های استان اصفهان، زیر ذره بین سامانه های ثبت تخلف سرعت قرار می گیرند.

اسماعیل زاده افزود: مرحله دوم این طرح در تعدادی از محورهای ارتباطی از جمله نجف آباد اصفهان- الیگودرز لرستان، اصفهان – نایین، جاده فرودگاه و جاده فولاد شهر – شهرکرد در استان چهارمحال و بختیاری در حال مکان یابی نصب و راه اندازی است .

ت

منبع: باشگاه خبرنگاران

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :