نقض برجام دولت یازدهم را با چالش جدی مواجه می کند

تاریخ انتشار پست : 1395-9-21 دسته : سیاسی

فعال سیاسی اصولگرا گفت: روحانی و دولت یازدهم در سیاست خارجی به خصوص بعد از نقض برجام با چالش جدی مواجه شده است.


نقض برجام دولت یازدهم را با چالش جدی مواجه می کند

انتخابات ریاست جمهوری, موتلفه اسلامی, اصولگرایان, اصلاح طلبان

صالح اسکندری فعال سیاسی اصولگرا در گفت وگو با خبرنگار طاها پخشطاها پخش ، با اشاره به آرایش سیاسی جریان اصلاحات اظهار داشت: جریان اصلاحات و اعتدال درباره رأی آوری روحانی دچار تردیدهایی شده و به نظر می رسد برخی گروه های سیاسی که تا پیش از این بر طبل نامزدی واحد روحانی می کوبیدند، با درپیش گرفتن رویه جدید طی یکی دو ماه آینده، آلترناتیوهایی را برای رئیس جمهور در انتخابات 96 در نظر بگیرند.

وی افزود: روحانی و دولت یازدهم در سیاست خارجی به خصوص بعد از نقض برجام با چالش جدی مواجه شده است. در بخش اقتصادی هم دولت نتوانست آنگونه که باید و شاید، وعده ها و شعارهای مطروحه خود را محقق کند.

اسکندری ادامه داد: باتوجه به اینکه آرایش سیاسی جریانِ رقیبِ اصولگرا به سمت تشتت حرکت می کند، طبعا اصولگرایان حسب ضروریات جامعه امروز ایران بایستی با سازمان و سازوکار جدید هم به لحاظ افراد معرفی شده و هم به لحاظ نحوه حضور، در انتخابات شرکت کنند.

معاون سیاسی حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه وحدت یا تفرقهِ گروه های اصولگرا، منوط به همین طرح جدید است تصریح کرد: اگر جریان اصولگرا با نام و نشان جدید و مختلف نسبت به گذشته در انتخابات آینده حضور داشته باشد، می تواند اقبال نسبی کسب کند.

منبع : باشگاه خبرنگاران

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :