برگزاری مسابقات جام زنده رود در پائیز ریسک بود

تاریخ انتشار پست : 1395-9-21 دسته :

سرپرست هیأت شنای استان اصفهان گفت: برگزاری این مسابقات در این فصل یک ریسک بود که با حمایت های نهادهای متفاوت توانستیم این مسابقات را برگزار کنیم .

برگزاری مسابقات جام زنده رود در پائیز ریسک بود

برگزاری مسابقات, شنا, جام زنده رود, دراصفهان
به نقل از طاها پخش از طاها پخش ،بهمن کیانی والا در نشست خبری ویژه جام زنده رود در جمع خبرنگاران اظهار کرد: آغاز مسابقاتی که روز گذشته به کار خود پایان داد، از حدود 50 روز پیش شروع شد.
وی افزود: در این 50 روز کمیته ای با حضور مسؤولان هیأت و با فدراسیون های تشکیل دادیم و با دیگر نهادهای دیگر رایزنی داشتیم تا بتوانیم مسابقات را در سه رده در بخش بانوان برگزار کنیم.

سرپرست هیأت شنای استان اصفهان عنوان کرد: برگزاری این مسابقات در این فصل یک ریسک بود که با حمایت های نهادهای متفاوت توانستیم این مسابقات را برگزار کنیم تا حال و هوای شنا را به استان بازگردانیم.

وی خاطر نشان کرد: در این مسابقات رشد بسیار خوبی داشتیم که شاید سالیان سال نیاز باشد تا بتوانیم چنین رشدی داشته باشیم؛ راهی که چند سال به طول می انجامد را در 5 ماه طی کردیم.

کیانی والا اصفهان با بیان اینکه از عملکرد بانوان راضی هستیم، بیان داشت: در مورد جام زنده رود با توجه به مشکلاتی که هیأت شنا دارد، بعد از ده سال میزبانی را گرفتیم و معتقدیم در بخش بانوان کارهای زیادی می توان انجام داد.

وی اذعان کرد: به صورت تکی نمی توانیم در مسابقات بین المللی برگزار کنیم اما با تعاملاتی که با فدراسیون و اداره کل ورزش و جوانان داریم، امیدواریم بتوانیم مسابقات جام زنده رود آقایان را به صورت بین المللی برگزار کنیم.

سرپرست هیأت شنای استان گفت: از زمانی که به هیأت شنای استان اصفهان آمد ه ام، از دوستانی استفاده کردیم که بار فنی و علمی بالایی داشته اند؛ همچنین با همکاری هایی صورت گرفته استخرهای خوبی را در اختیار گرفته ایم تا بتوانیم هر روز هفته تمرین داشته باشیم.

وی ادامه داد: از اول سال بسیار تلاش کردیم برای تیم واترپلو اسپانسر بگیریم اما از آن جایی که هیأت ها نمی توانند به طور مستقیم در مسابقات لیگ برتر تیم داری کند، این تیم را به مجموعه استخر انقلاب سپردیم.

کیانی والا تأکید کرد: برای آینده برنامه داریم که در سه سال اعضای تیم واترپلوی اصفهان همه اصفهانی باشند؛ خود هیأت آستین بالا زده است و اگر اسپانسر حمایت کند، قطعاً حمایت می کنیم.

وی ابراز کرد: این هیأت در بخش بانوان و آقایان از ورزشکاران حمایت می کند و در حالی که یک هیأت است اما چهار رشته ورزشی را شامل می شود.

منبع : باشگاه خبرنگاران

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :