غلظت آلایندگی ها در شهرهای بزرگ افزایش می یابد جدول

تاریخ انتشار پست : 1395-9-22 دسته : اقتصادی

براساس پیش بینی های هواشناسی درغالب نقاط کشور جوی نسبتا پایدار حاکم می شود که پیامد آن افزایش آلاینده های جوی در شهرهای صنعتی وپرجمعیت است.

غلظت آلایندگی ها در شهرهای بزرگ افزایش می یابد+ جدول

آلودگی هوا, هواشناسی, اقتصادی, بارش باران, راه و شهرسازی
به نقل از خبرنگار طاها پخش گروه طاها پخش ،براساس تحلیل آخرین داده های و نقشه های پیش یابی هواشناسی امروز و روز سه شنبه درغالب نقاط کشور جوی نسبتا پایدار حاکم می شود که پیامد آن افزایش آلاینده های جوی در شهرهای صنعتی وپرجمعیت است در همین مدت دمای هوا در نیمه شمالی کشور افزایش نسبی خواهد داشت که در استانهای ساحلی دریای خزر افزایش دما در حدود 4 تا 8 درجه بوده ودر سواحل غربی خزر واستان اردبیل گاهی با وزش باد جنوبی شدید همراه خواهد بود.

روز چهارشنبه با ورود یک سامانه بارشی به کشور در شمال غرب، سواحل غربی خزر،غرب وجنوب غرب کشور و زاگرس مرکزی ابرناکی وبارش آغاز می شود که در نقاط سردسیر شمال غرب وزاگرس مرکزی بارش به صورت برف بوده و در جنوب غرب کشور گاهی با وزش باد شدید و رعد وبرق همراه خواهد بود.

گستره بارش ها تا اواخر وقت روز چهارشنبه دامنه های جنوبی البزر نیز را فرا می گیرد و روز پنج شنبه با نفوذ جریان های شمالی ضمن کاهش دما در نیمه شمالی کشور بارش در سواحل دریای خزر تشدید می گردد و دامنه فعالیت سامانه برخی نقاط شمال شرق ونواحی مرکزی کشور نیزدر بر می گیرد، از پس از ظهرروز پنج شنبه بتدریج درنوارغربی کشور از ناپاداری ها کاسته می شود.

جدول آب و هوای استان های کشور

غلظت آلایندگی ها در شهرهای بزرگ افزایش می یابد+ جدول


آب و هوای نقاط متفاوت کشور در یک نگاه

غلظت آلایندگی ها در شهرهای بزرگ افزایش می یابد+ جدول


منبع : باشگاه خبرنگاران

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :