بی اطلاعی ارتش سوریه از توافق آتش بس در حلب

تاریخ انتشار پست : 1395-9-23 دسته : بین الملل

یک مقام ارتش سوریه اعلام کرد نظامیان سوری اطلاعی از توافق معارضان با طرف های درگیر برای اعمال آتش بس در حلب ندارند.

بی اطلاعی ارتش سوریه از توافق آتش بس در حلب

روسیه, ترکیه, حلب, ارتش سوریه, توافق آتش بس, بی اطلاعی, بین الملل
به نقل از طاها پخش به نقل از رویترز، معارضان سوری که حدود یک درصد از خاک حلب را در اشغال دارند، دقایقی پیش مدعی شدند که با روسیه و ترکیه بر سر آتش بس به توافق رسیده اند اما در این میان یک مقام ارتش سوریه از بی اطلاعی ارتش از این توافق خبر داد.

این در حالی است که «ویتالی چورکین» نماینده دائم سوریه در سازمان ملل متحد مذاکره با معارضین را تأیید و اعلام کرد با آنها برای خروج از حلب و انتقال به حومه غربی این شهر، توافق شده است.

منبع : باشگاه خبرنگارانبی اطلاعی ارتش سوریه از توافق آتش‌بس در حلب - باشگاه خبرنگاران جوان www.yjc.ir/.../بی-اطلاعی-ارتش-سوریه-از-توافق-آتش‌... یک مقام ارتش سوریه اعلام کرد نظامیان سوری اطلاعی از توافق معارضان با طرف‌های درگیر برای اعمال آتش‌ بس در حلب ندارند. یک مقام ارتش سوریه: از توافق آتش‌ بس در حلب بی‌اطلاعیم - عصر ایران www.asriran.com › صفحه نخست › بین الملل به گزارش فارس؛ رویترز به نقل از یک منبع در ارتش سوریه اعلام کرد که نظامیان سوری اطلاعی از توافق معارضان با طرف‌های درگیر برای اعمال آتش‌بس ... یک مقام ارتش سوریه: از توافق آتش‌بس در حلب بی‌اطلاعیم - خبرگزاری فارس www.farsnews.com/newstext.php?nn... یک منبع در ارتش سوریه اعلام کرد که نظامیان سوری اطلاعی از توافق معارضان با طرف‌های درگیر برای اعمال آتش‌بس در حلب ندارند. یک مقام ارتش سوریه: از توافق آتش‌ بس در حلب بی‌اطلاعیم - پارسینه www.parsine.com/.../یک-مقام-ارتش-سوریه-از-توافق-آ... یک منبع در ارتش سوریه اعلام کرد که نظامیان سوری اطلاعی از توافق معارضان با طرف‌های درگیر برای اعمال آتش‌بس در حلب ندارند. ارتش سوریه: از آتش‌بس حلب بی‌اطلاعیم - سایت خبری تحلیلی تابناك ... www.tabnak.ir › صفحه نخست › بين‌الملل یک منبع در ارتش سوریه اعلام کرد که نظامیان سوری اطلاعی از توافق معارضان با طرف‌های درگیر برای اعمال آتش‌بس در حلب ندارند. بی اطلاعی ارتش سوریه از توافق آتش‌بس در حلب https://buzdid.ir/.../بی-اطلاعی-ارتش-سوریه-از-توافق-آ... یک مقام ارتش سوریه اعلام کرد نظامیان سوری اطلاعی از توافق معارضان با طرف‌های درگیر برای اعمال آتش‌ بس در حلب ندارند. بی اطلاعی ارتش سوریه از توافق آتش بس در حلب | خبر فارسی khabarfarsi.com/u/29701686 - بی اطلاعی ارتش سوریه از توافق آتش بس در حلب. یک مقام ارتش سوریه اعلام کرد نظامیان سوری اطلاعی از توافق معارضان با طرف های درگیر برای اعمال آتش بس در حلب ... ارتش سوریه: از آتش بس حلب بی اطلاعیم | یک منبع در ارتش سوریه - قطره www.ghatreh.com/.../ارتش-سوریه-آتش-حلب-اطلاعیم یک منبع در ارتش سوریه اعلام کرد که نظامیان سوری اطلاعی از توافق معارضان با طرف های درگیر برای اعمال آتش بس در حÙ. یک مقام ارتش سوریه: از توافق آتش بس در حلب بی اطلاعیم | یک - قطره www.ghatreh.com/.../مقام-ارتش-سوریه-توافق-آتش-ح... یک منبع در ارتش سوریه اعلام کرد که نظامیان سوری اطلاعی از توافق معارضان با طرف های درگیر برای اعمال آتش بس در حÙ. بی اطلاعی ارتش سوریه از توافق آتش بس در حلب - آکا www.akairan.com/.../news201612132140843139.htm... یک مقام ارتش سوریه اعلام کرد نظامیان سوری اطلاعی از توافق معارضان با طرف های درگیر برای اعمال آتش بس در حلب ندارند.

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :