عکس های پسر بچه 5 ساله با چشم بسته بندبازی می کند

تاریخ انتشار پست : 1395-9-24 دسته : اخبار اجتماعی

یک بچه 5 ساله توانست روی طناب آویزان از ارتفاع 30 فوتی با چشم بسته راه برود.


به نقل از خبرنگار طاها پخش ، یک پسر بچه 5 ساله چینی از بعد یک اجرا در برنامه ای تلویزیونی در این کشور برآمد که همه را تحت تأثیر قرار داد.

پسر بچه 5 ساله با چشم بسته بندبازی می کند +تصاویر

بندبازی با چشمان بسته, باشگاه خبرنگاران جوان, طناب آویزان, چین, پسر بچه 5 ساله با چشم بسته بندبازی می کند, باشگاه شبانه, راه رفتن روی طناب, بندبازی

پسر بچه 5 ساله با چشم بسته بندبازی می کند +تصاویر


این بچه که نام او عبدالله است اهل شهری غربی در چین است که از زمانی که راه رفتن را یاد گرفته است، قدم زدن روی طناب های آویزان را هم تمرین کرده است و در این برنامه تلویزیونی توانست استعداد خود را در نشان دهد.

پسر بچه 5 ساله با چشم بسته بندبازی می کند +تصاویر


پسر بچه 5 ساله با چشم بسته بندبازی می کند +تصاویر


این پسر 5 ساله توانست روی یک طناب که از ارتفاع 30 فوتی (9 متر) آویزان بود با چشمان بسته راه برود و بعد از اجرای با شکوه نمایش خود، یک خودرو برای خانواده خود از این برنامه ببرد.

منبع : باشگاه خبرنگارانپسر بچه 5 ساله با چشم بسته بندبازی می‌کند +تصاویر www.yjc.ir › اجتماعی › باشگاه شبانه یک بچه 5 ساله توانست روی طناب آویزان از ارتفاع 30 فوتی با چشم بسته راه برود. پسر بچه 5 ساله با چشم بسته بندبازی می کند/این هنرمند با سکه معجزه می ... khabarfarsi.com/u/29772011 - پسر بچه 5 ساله با چشم بسته بندبازی می کند +تصاویر یک بچه 5 ساله توانست روی طناب آویزان از ارتفاع 30 فوتی با چشم بسته راه برود. این هنرمند ... پسر بچه 5 ساله با چشم بسته بندبازی می‌کند/این هنرمند با سکه ... - خبروان khabarone.ir/.../پسر-بچه-5-ساله-با-چشم-بسته-بندبا... پسر بچه 5 ساله با چشم بسته بندبازی می‌کند/این هنرمند با سکه معجزه می‌کند/جذاب‌ترین تزئین کریسمس+تصاویر. main-image. به گزارش خبرنگار ... پسر بچه 5 ساله با چشم بسته بندبازی می کند +تصاویر - خبر زنده khabarezendeh.com/اخبار.../پسر-بچه-5-ساله-با-چشم-... این بچه که نام او عبدالله است اهل شهری غربی در چین است که از زمانی که راه رفتن را یاد گرفته است، قدم زدن روی طناب‌های آویزان را هم تمرین کرده است و در ... پسر بچه 5 ساله با چشم بسته بندبازی می‌کند +تصاویر - تفسیر نیوز www.tafsir-news.ir/.../پسر+بچه+5+ساله+با+چشم+بس... یک بچه 5 ساله توانست روی طناب آویزان از ارتفاع 30 فوتی با چشم بسته راه برود. به گزارش خبرنگار باشگاه شبانه باشگاه خبرنگاران جوان، یک پسر بچه 5 ساله ... پسر بچه 5 ساله با چشم بسته بندبازی می‌کند +تصاویر baznashr24.com/.../پسر+بچه+5+ساله+با+چشم+بسته... به گزارش خبرنگار باشگاه شبانه باشگاه خبرنگاران جوان، یک پسر بچه 5 ساله چینی از پس یک اجرا در برنامه‌ای تلویزیونی در این کشور برآمد که همه ... پسر بچه 5 ساله با چشم بسته بندبازی می‌کند/این هنرمند با سکه معجزه ... jadidtarinha.net/.../پسر+بچه+5+ساله+با+چشم+بسته+... پسر بچه 5 ساله با چشم بسته بندبازی می‌کند/این هنرمند با سکه معجزه می‌کند/جذاب‌ترین تزئین کریسمس+تصاویر. ۲۲:۳۲:۲۴ ,۱۳۹۵/۹/۲۴ ( 11 ساعت ...

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :