راز ناپدید شدن پسر جوان بعد از گرفتن ارثیه

تاریخ انتشار پست : 1395-9-25 دسته : آخرین اخبار حوادث

زن میانسال با مراجعه به دادسرای جنایی تهران وتسلیم شکایتی برای کشف سرنخی ازسرنوشت نامعلوم پسر ٣٠ ساله اش کمک خواست.

روزنامه ایران:  زن میانسال با مراجعه به دادسرای جنایی تهران وتسلیم شکایتی برای کشف سرنخی ازسرنوشت نامعلوم پسر ٣٠ ساله اش کمک خواست.

 این زن به بازپرس مرشدلو گفت: «تیر ماه سال گذشته پسرم ارثیه ١٥ میلیونی اش را از من گرفت و پس از آن زندگی جدیدی با دوستانش شروع کرد. در این مدت هر چه به پسرم اصرار کردم که به خانه برگردد و باهم زندگی کنیم قبول نکرد.با این حال ارتباط ما ادامه داشت تا اینکه آذر ماه سال قبل تلفن هایش ناگهان خاموش شد و دیگر خبری از او نشد.

بعد ازآن بارها به سراغ دوستانش رفتم اما همگی شان مدعی بودند از پسرم بی اطلاع هستند.دراین مدت به هر جا که تصورش را کنید برای یافتن پسرم سر زدم اما ردی از او پیدا نکردم. مدتی قبل موضوع را برای یکی از دوستانم تعریف کردم و او گفت می توانم برای یافتن پسرم از شما کمک بگیرم.

بعد از تشکیل این پرونده وبا دستور بازپرس شعبه هفتم دادسرای امور جنایی تحقیقات جنایی دراین باره ازسوی کارآگاهان پلیس تهران آغازشد. اما در تحقیق از ادارات مربوطه و پزشکی قانونی ردی از پسر جوان به دست نیامد. بدین ترتیب بازپرس جنایی دستورداد دوستان پسرگمشده به دادسرا فراخوانده شوند تا ازآنها دراین باره تحقیق شود.

منبع : برترینها

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :