هفته به هفته بهتر می شویم/ امیدوارم مصدومیت ابراهیمی جدی نباشد | شعبانیان

تاریخ انتشار پست : 1395-9-25 دسته : ورزشی

سرمربی تیم والیبال بانوان بانک سرمایه گفت: تیم ما در شرایط ایده آل به سر می برد و هفته به هفته هماهنگ تر می شود.

شعبانیان: هفته به هفته بهتر می شویم/ امیدوارم مصدومیت ابراهیمی جدی نباشد

بانک سرمایه, تیم والیبال, باناون, شعبانیان, والیبال, سرمربی
میترا شعبانیان در گفت وگو با طاها پخش طاها پخش ، بعد از پیروزی مقابل تیم دانشگاه آزاد گفت: می دانستیم که با تیم سرسختی مانند دانشگاه آزاد طرف هستیم، تیمی که بازیکنان ملی پوش در اختیار دارد و همیشه جز مدعیان کسب عنوان قهرمانی محسوب می شود.

وی ادامه داد: بازیکنان من نمایش خوبی مقابل دانشگاه آزاد داشتند و با آنالیز خوبی که از حریف داشتیم توانستیم در تمام دقایق بازی شرایط را کنترل کنیم.

شعبانیان با اشاره به شکست تیمش در ست دوم دیدار برابر دانشگاه آزاد گفت: اشتباه فردی بازیکنانم منجر شد در ست دوم از تیم دانشگاه ازاد عقب بیافتیم. با این حال ما توانستیم اختلاف پوئن ایجاد شده را کاهش دهیم و با نتیجه 28 بر 26 بازنده باشیم. این موضوع نشان از هماهنگی و همدلی شاگردانم دارد.

سرمربی تیم والیبال بانوان بانک سرمایه درباره آسیب دیدگی نیلوفر ابراهیمی، سرعتی زن تیمش گفت: متاسفانه وی از ناحیه زانو آسیب دید و ما مجبور شدیم اور ا که جز ترکیب اصلی تیم بود از بازی خارج کنیم. با این حال بازیکن جایگزین او توانست نمایش قابل قبولی داشته باشد تا عدم حضور ابراهیمی به تیم ضربه نزند.

شعبانیان خاطرنشان کرد: هنوز نمی دانیم حالت زانوی ابراهیمی تا چه حد جدی است، اما امیدوارم با نظر پزشک تیم این آسیب دیدگی چندان جدی نباشد و این بازیکن بتواند به ترکیب تیم ما بازگردد.

منبع : باشگاه خبرنگاران

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :