ایران - مراکش در ورزشگاه خانگی العین

تاریخ انتشار پست : 1395-9-28 دسته : ورزشی

ایران و مراکش روز 17 دی ماه در امارات برگزار می شود.


خبرآنلاین: تیم ملی ایران از روز 13 دی ماه اردوی آماده سازی خود را در کشور امارات برگزار می کند. بحث های زیادی درباره لغو این اردو بود اما سرانجام با تصمیم فدراسیون، تیم ملی حتما به دبی سفر می کند. از سویی ابهاماتی درباره برگزاری بازی ایران و مراکش وجود داشت که در نهایت این بازی برگزار می شود.

اماراتی ها ورزشگاهی برای میزبانی این بازی نمی دانند اما مراکشی ها جلو افتادند و به عنوان میزبان بازی را برگزار می کنند. ورزشگاه العین میزبان این مسابقه خواهد بود.

منبع : برترینهاسرانجام اماراتی‌ها کوتاه آمدند/ایرانی-مراکش در ورزشگاه خانگی العین www.khabaronline.ir/detail/613217/sport/iran-soccer سرانجام اماراتی‌ها کوتاه آمدند/ایرانی-مراکش در ورزشگاه خانگی العین. ورزش > فوتبال ملی - ایران و مراکش روز 17 دی‌ماه در امارات برگزار می شود. به گزارش ... ایران - مراکش در ورزشگاه خانگی العین | خبر فارسی khabarfarsi.com/u/29862631 - ایران - مراکش در ورزشگاه خانگی العین. خبرآنلاین: تیم ملی ایران از روز 13 دی ماه اردوی آماده سازی خود را در کشور امارات برگزار می کند. بحث های زیادی درباره لغو این اردو ... سرانجام اماراتی‌ها کوتاه آمدند/ایرانی-مراکش در ورزشگاه خانگی العین | خبر ... khabarone.ir/.../سرانجام-اماراتی‌ها-کوتاه-آمدند-ایرانی-مر... به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ تیم ملی ایران از روز 13 دی ماه اردوی آماده سازی خود را در کشور امارات برگزار می کند. بحث های زیادی درباره لغو این اردو ... سرانجام اماراتی ها کوتاه آمدند/ایرانی-مراکش در ورزشگاه خانگی العین - آکا www.akairan.com/.../news201612187335786195.htm... اماراتی ها ورزشگاهی برای میزبانی این بازی نمی دانند اما مراکشی ها جلو افتادند و به عنوان میزبان بازی را برگزار می کنند. ورزشگاه العین میزبان این ... سرانجام اماراتی‌ها کوتاه آمدند/ایرانی-مراکش در ورزشگاه خانگی العین jadidtarinha.net/.../سرانجام+اماراتی+ها+کوتاه+آمدند+ایرا... ورزش > فوتبال ملی - ایران و مراکش روز 17 دی‌ماه در امارات برگزار می شود. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ تیم ملی ایران از روز 13 دی ماه اردوی آماده سازی ... عاقبت اماراتی ها کوتاه آمدند/ایرانی کشور مراکش در ورزشگاه خانگی العین ... www.serze.com/عاقبت-اماراتی-کوتاه-آمدندایرانی-254... سرانجام اماراتی ها کوتاه آمدند/ایرانی مراکش در ورزشگاه خانگی العین ورزش فوتبال ملی - کشورمان و کشور مراکش روز 17 دی‌ماه در امارات به انجام رسانده ... سرانجام اماراتی‌ها کوتاه آمدند/ایرانی-مراکش در ورزشگاه خانگی العین | آریانا ... aryananews.ir/1395/.../سرانجام-اماراتی‌ها-کوتاه-آمدندایرا... به گزارش خبرگزاری آریانا؛ تیم ملی ایران از روز ۱۳ دی ماه اردوی آماده سازی خود را در کشور امارات برگزار می کند. بحث های زیادی درباره لغو این اردو بود اما ... سرانجام اماراتی‌ها کوتاه آمدند/ایرانی-مراکش در ورزشگاه خانگی العین tasna.ir/.../سرانجام-اماراتی‌ها-کوتاه-آمدند-ایرانی-مراکش-... العین خانگی ورزشگاه در آمدند/ایرانی-مراکش کوتاه اماراتی‌ها سرانجام. سرانجام اماراتی‌ها کوتاه آمدند/ایرانی-مراکش در ورزشگاه خانگی العین ... toosna.ir/?p=5297 به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ تیم ملی ایران از روز ۱۳ دی ماه اردوی آماده سازی خود را در کشور امارات برگزار می کند. بحث های زیادی درباره لغو این اردو ... سرانجام اماراتی‌ها کوتاه آمدند/ایرانی-مراکش در ورزشگاه خانگی العین monitor.shafaqna.com/FA/IR/7507749 سرانجام اماراتی‌ها کوتاه آمدند/ایرانی-مراکش در ورزشگاه خانگی العین. ایران و مراکش روز 17 دی‌ماه در امارات برگزار می شود. مطلب در سایت اصلی ...

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :