بهبود حالت خدمات دهی فرودگاه امام خمینی تا قبل از شروع سفرهای نوروزی

تاریخ انتشار پست : 1395-9-28 دسته : اقتصادی

مدیر شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) گفت: طبق برنامه ریزی های انجام شده تا قبل از آغاز مسافرت های نوروزی در بحث ترمینال پارکینگ و رفتار مناسب تر با مسافران تغییرات چشمگیری حاصل خواهد شد.

بهبود حالت خدمات دهی فرودگاه امام خمینی تا قبل از آغاز سفرهای نوروزی

بهبود وضعیت خدمات دهی فرودگاه امام خمینی, محمد نویدی, اخبار اقتصادی, سفرهای نوروزی

به نقل از خبرنگار گروه طاها پخش ، محمود نویدی مدیر شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) در نشست خبری نمایشگاه راهسازی، راهداری، حمل و نقل و صنایع وابسته در خصوص سیاستهای راهبردی این شرکت اظهار داشت: شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی به عنوان متولی ماده 136 برنامه پنجم توسعه باید این فرودگاه به هاب اول در حوزه باری و هاب دوم در حوزه مسافری طی برنامه کوتاه پنج ساله و بلند مدت 10 ساله برسد.

وی ادامه داد: مهمترین امر برای جلب رضایت مشتری اصلاح قوانین مربوط به فرودگاهها و ارگانهای فعال در داخل آن است که متاسفانه در شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) از نظر ظرفیت مشکلاتی وجود دارد که باید کلیه فرآیندهای هواپیمایی (ایرلاین) و رفتار با مسافر باز تعریف شود.

وی ادامه داد: شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) با بیش از 18 ارگان فعالیت می کند که آنها تنها وظیفه هماهنگی و زمینه سازی فعالیت این ارگانها با یکدیگر را برعهده دارند.

مدیر شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) در پایان تاکید کرد : طبق برنامه ریزی های انجام شده تا قبل از آغاز مسافرت های نوروزی در بحث ترمینال پارکینگ و رفتار مناسب تر با مسافران تغییرات چشمگیری حاصل خواهد شد.

منبع : باشگاه خبرنگارانبهبود وضعیت خدمات‌دهی فرودگاه امام خمینی تا قبل از شروع سفرهای نوروزی www.yjc.ir › اقتصادی › راه و شهرسازی مدیر شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) گفت: طبق برنامه ریزی‌های انجام شده تا قبل از شروع مسافرت های نوروزی در بحث ترمینال پارکینگ و رفتار مناسب تر ... بهبود وضعیت خدمات دهی فرودگاه امام خمینی تا قبل از شروع سفرهای نوروزی www.ghatreh.com/.../بهبود-وضعیت-خدمات-دهی-فرودگ... مدیر شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) گفت: طبق برنامه ریزی های انجام شده تا قبل از شروع مسافرت های نوروزی در بحث. بهبود وضعیت خدمات‌دهی فرودگاه امام خمینی تا قبل از شروع سفرهای نوروزی ... khabarone.ir/.../بهبود-وضعیت-خدمات‌دهی-فرودگاه-امام-... مدیر شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) گفت: طبق برنامه ریزی‌های انجام شده تا قبل از شروع مسافرت‌های نوروزی در بحث ترمینال پارکینگ و رفتار مناسب‌تر ... بهبود وضعیت خدمات دهی فرودگاه امام خمینی تا قبل از شروع سفرهای نوروزی www.akairan.com/.../news201612181703266477.htm... مدیر شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) گفت: طبق برنامه ریزی های انجام شده تا قبل از شروع مسافرت های نوروزی در بحث ترمینال پارکینگ و رفتار مناسب تر ... بهبود وضعیت خدمات دهی فرودگاه امام خمینی تا قبل از شروع سفرهای نوروزی khabarfarsi.com/u/29897558 - بهبود وضعیت خدمات دهی فرودگاه امام خمینی تا قبل از شروع سفرهای نوروزی ... ریزی های انجام شده تا قبل از شروع مسافرت های نوروزی در بحث ترمینال پارکینگ و رفتار ... بهبود وضعیت خدمات‌دهی فرودگاه امام خمینی تا قبل از شروع سفرهای نوروزی ... wwwkhabar.ir/10881110 مدیر شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) گفت: طبق برنامه ریزی‌های انجام شده تا قبل از شروع مسافرت های نوروزی در بحث ترمینال پارکینگ و رفتار مناسب تر با مسافران ... جی نیوز - امیدواریم قبل از شروع مسافرت‌های نوروزی فرودگاه بهترین را ... jnews.jamaran.ir/news/id/1838813 جی نیوز - امیدواریم قبل از شروع مسافرت‌های نوروزی فرودگاه بهترین را ... بهبود وضعیت خدمات‌دهی فرودگاه امام خمینی تا قبل از شروع سفرهای نوروزی. اصلاح و بهبود وضعیت موجود فرودگاه بین المللی امام قبل از سفرهای ... tnews.ir/news/3C4452367609.html - اصلاح و بهبود وضعيت موجود فرودگاه بين‌المللي امام قبل از سفرهاي نوروزي ۹۵ ... اصلاح وضع موجود ترمينال فعلي فرودگاه بين‌المللي امام خميني (ره) تا پايان ... مسافري، گسترش تسهيلات سفر و ارتقاء خدمات زيارتي براي زائران حج و عتبات .... توقف موقتی اعزام های راهیان نور به دلیل خدمات دهی به زائران اربعین حسینی ... پارسی نیوز: جزئیات قرارداد خرید بوئینگ / تحریم‌ها تاثیری برای قراداد ... parsinews.ir/.../85c51d56f3df87b9ec98ecdbc638957f اقتصادی. حضور نیمی از بازی‌سازان متقاضی در الکام‌گیمز. اقتصادی. بهبود وضعیت خدمات‌دهی فرودگاه امام خمینی تا قبل از شروع سفرهای نوروزی ... الف - تجربه هاي تلخ در فرودگاه بين المللی امام(ره) alef.ir/vdcgtz9x.ak9tu4prra.html?24074 در فرودگاه امام خوشبختانه با سرعت عمل چمدانهايمان را آوردند و همه مسافران را راضي ..... متاسفانه خدمات رسانی تاکسی های فرودگاه آبروی چند ساله شرکت سیر و سفر را .... مسافران معمولا تا نیم ساعت بعد از شروع پرواز، هنوز پر از استرس ناشی از برخوردها هستند. .... سفر فرودگاه بين المللي امام خميني (ه) قرار بود تعداد 200 دستگاه خودرو تا قبل ...

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :