۴۷ نظامی ترکیه در «الباب» سوریه کشته و زخمی شده اند

تاریخ انتشار پست : 1395-10-2 دسته : بین الملل

ارتش ترکیه از کشته شدن ۱۴ نظامی خود و زخمی شدن ۳۳ نفر دیگر در شهر «الباب» در شمال سوریه خبر داد.

۴۷ نظامی ترکیه در «الباب» سوریه کشته و زخمی شده اند

کشته و زخمی, سوریه, ترکیه, ارتش ترکیه, بین الملل, تروریست ها, داعش, نظامی ترکیه, سپر فرات, شهر الباب

به نقل از طاها پخش به نقل از اسکای نیوز، ۱۴ نظامی ترکیه روز چهارشنبه در درگیری با عناصر مسلح در نزدیکی شهر «الباب» واقع در شمال سوریه کشته و ۳۳ نفر دیگر نیز زخمی شدند.

ارتش ترکیه اعلام کرد که مجموع تلفات نظامیان این کشور در درگیری های روز چهارشنبه در شهر «الباب» سوریه به ۱۴ کشته و ۳۳ زخمی رسیده است.

منابع نظامی ترکیه همچنین اعلام کردند که ۱۳۸ نفر از عناصر تروریستی داعش نیز در چارچوب عملیات نظامی نیروهای «سپر فرات» در شهر الباب سوریه کشته شدند.

رسانه های ترکیه پیش از این اعلام کرده بودند که نظامیان این کشور به همراه نیروهای موسوم به ارتش آزاد به مرکز شهر الباب در شمال سوریه رسیدند.

لازم به ذکر است که نظامیان ارتش ترکیه از ماه آگوست سال جاری میلادی در قالب عملیات موسوم به «سپر فرات» بدون اخذ مجوز از دولت مآغاز سوریه به خاک این کشور وارد شده اند.

منبع : باشگاه خبرنگاران۴۷ نظامی ترکیه در «الباب» سوریه کشته و زخمی شدند - خبرگزاری میزان www.mizanonline.ir/.../۴۷-نظامی-ترکیه-در-الباب-سو... ۴۷ نظامی ترکیه در «الباب» سوریه کشته و زخمی شدند ... کرد که مجموع تلفات نظامیان این کشور در درگیری های روز چهارشنبه در شهر «الباب» سوریه به ۱۴ کشته و ۳۳ زخمی رسیده است. ... تصاویر ورود جنازه سفیر ترور شده روسیه به مسکو. ۴۷ نظامی ترکیه در «الباب» سوریه کشته و زخمی شده اند www.espeli.ir/.../۴۷+نظامی+ترکیه+در+«الباب»+سور... پنجشنبه ۰۲ دی ۱۳۹۵. ۴۷ نظامی ترکیه در «الباب» سوریه کشته و زخمی شده اند. به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از اسکای نیوز، ۱۴ نظامی ترکیه ... ۴۷ نظامی ترکیه در «الباب» سوریه کشته و زخمی شده اند - اخبار - ویکی نگار www.wikinegar.com/.../۴۷-نظامی-ترکیه-در-«الباب»-... ارتش ترکیه از کشته شدن ۱۴ نظامی خود و زخمی شدن ۳۳ نفر دیگر در شهر «الباب» در شمال سوریه خبر داد. هرلحظه، ۴۷ نظامی ترکیه در «الباب» سوریه کشته و زخمی شدند harlahze.com/.../۴۷-نظامی-ترکیه-در-الباب-سوریه-ک... ۴۷ نظامی ترکیه در «الباب» سوریه کشته و زخمی شدند. ارتش ترکیه. شناسهٔ خبر: .... سازمان ملل: تاکنون ۷۵۰ نفر از کفریا و الفوعه خارج شده اند ... ۴۷ نظامی ترکیه در «الباب» سوریه کشته و زخمی شدند | آریانا نیوز aryananews.ir/.../۴۷-نظامی-ترکیه-در-الباب-سوریه-ک... ۴۷ نظامی ترکیه در «الباب» سوریه کشته و زخمی شدند ... عملیات موسوم به «سپر فرات» بدون اخذ مجوز از دولت مشروع سوریه به خاک این کشور وارد شده اند. نیروهای سپر فرات به مرکز شهر الباب در سوریه رسیدند | خبر فارسی khabarfarsi.com/u/30077350 - رسانه های ترکیه ای اعلام کردند که نظامیان این کشور به همراه نیروهای موسوم به ارتش ... بولتن نیوز ، در این حمله دست کم سه نفر از نظامیان کشته و 11 نظامی زخمی شده اند. ۴۷ نظامی ترکیه در «الباب» سوریه کشته و زخمی شده اند - مجله خبری ای ... www.eparsi.com/.../۴۷-نظامی-ترکیه-در-الباب-سوریه-... ۴۷ نظامی ترکیه در «الباب» سوریه کشته و زخمی شده اند ... ارتش ترکیه از کشته شدن ۱۴ نظامی خود و زخمی شدن ۳۳ نفر دیگر در شهر «الباب» در شمال ...

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :