ممنوعیت فروش طرح روزانه طرح ترافیک / زنگ ورزش مدارس استان فردا تعطیل است

تاریخ انتشار پست : 1395-10-3 دسته : اخبار اجتماعی

معاون پایش و نظارت اداره کل حفاظت محیط زیست استان تهران از ممنوعیت فعالیت ورزشی دانش آموزان تمامی مقاطع تحصیلی مدارس شهر تهران برای شنبه (4 دی ماه) خبر داد.


زنگ ورزش مدارس استان فردا تعطیل است/ممنوعیت فروش طرح روزانه طرح ترافیک

آلودگی هوا, ممنوعیت فروش طرح ترافیک, محیط زیست, زنگ ورزش, باشگاه خبرنگاران جوان
محمد رستگاری معاون پایش و نظارت اداره کل حفاظت محیط زیست استان تهران در مصاحبه با خبرنگار طاها پخش اظهار داشت :فردا فعالیت ورزشی در تمامی مدارس شهر تهران ممنوع است.

وی با بیان اینکه فردا شاهد دلیل افزایش غلظت آلودگی هوا و پایداری جو خواهیم بود، افزود :طبق تصمیم کمیته اضطرار آلودگی هوا، دانش آموزان بعنوان گروههای حساس جامعه، فردا از انجام فعالیت های بدنی و ورزشی در مدارس برکنار هستند.

*ممنوعیت فروش طرح روزانه طرح ترافیک برای فردا

به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، ناصر مهردادی، مدیرکل حفاظت محیط زیست استان تهران نیز در این باره گفت : با توجه به شرایط آلودگی هوای تهران و پایداری دما تا فردا و پیش بینی تداوم شرایط ناسالم برای فردا طبق هماهنگی اعضا کمیته شرایط ویژه آلودگی هوا فردا زنگ ورزش کلیه مدارس استان در کلیه مقاطع تحصیلی تعطیل خواهد بود .

وی ادامه داد : همچنین فروش آرم روزانه طرح ترافیک بای خودروها در شهر تهران فردا ممنوع بوده و انتظار می رود شهرداری تهران در این خصوص و به لحاظ اهمیت سلامت شهروندان همکاری لازم را در اینخصوص داشته باشند.

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان تهران همچنین تصریح کرد : برای فردا فعالیت واحدهای معدنی شن و ماسه در سطح استان ممنوع خواهد بود .

مهردادی همچنین توصیه هایی به شهروندان داشت و گفت :به افراد مبتلا به بیماری های قلبی و ریوی، کودکان و سالمندان ازتردد غیرضروری در فضای باز خودداری نموده و سایر افراد نیز فعالیت های طولانی مدت را در فضای باز کاهش داده و از انجام فعالیت های ورزشی خودداری نمایند.

منبع : باشگاه خبرنگارانundefined

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :