نظر دختر صدام درباره ترامپ چیست؟

تاریخ انتشار پست : 1395-10-4 دسته : مجازی

دختر صدام حسین بعد از مدتها در گفتگو با یک شبکه تلویزیونی آمریکایی درباره دونالد ترامپ اظهار نظر کرد.

به نقل از خبرنگار طاها پخش طاها پخش ؛ رغد دختر صدام حسین در گفتگو با CNN دونالد ترامپ را به علت درک بالای سیاسی و موضعش درباره حمله آمریکا به عراق ستود! وی که بعد از گذشت 10 سال از مرگ خفت بار پدرش برای نخستین بار گفتگو می کرد گفت: "این مرد تازه به قدرت رسیده اما این طور که معلوم است درک سیاسی بالایی نسبت به رؤسای جمهور قبلی آمریکا دارد".

دختر صدام که 48 سال دارد در حال حاضر به همراه فرزندانش در اردن زندگی می کند. او به پدرش بسیار وفادار بود و بعد از آنکه در سال 2003 مجبور به ترک عراق شد به اردن رفت و از آن زمان در این کشور زندگی می کند. یکی از دلایل گفتگو نکردن او شرطی است که دولت اردن برای او گذاشته مبنی بر اینکه هیچگونه فعالیت سیاسی نداشته باشد.

وی در خصوص موضع ترامپ درباره حمله به عراق گفت: "او اشتباه دیگران را تکرار نکرد و این به معنای این است که به اتهاماتی که در آن زمان به پدرم زده می شد آگاه بود".

دونالد ترامپ در طول تبلیغات و گردهمایی های انتخاباتی چندین بار اعلام کرد که مخالف حمله به عراق بوده است؛ در حالی که گفتگو های او قبل و بعد از تهاجم آمریکا به عراق خلاف این را می گوید و نشان می دهد او در آن زمان طرفدار این جنگ بوده است.

نظر دختر صدام درباره ترامپ چیست؟

هیلاری کلینتون, رغد صدام, رغد دختر صدام, نظر ترامپ درباره حمله به عراق, دونالد ترامپ, جرج بوش, دختر صدام حسین

نظر دختر صدام درباره ترامپ چیست؟


منبع : باشگاه خبرنگاران - باشگاه خبرنگاران جوان دختر صدام حسین پس از مدتها در مصاحبه با یک شبکه تلویزیونی آمریکایی درباره دونالد ترامپ اظهار نظر کرد. دختر صدام درباره ترامپ چه گفت؟ | خبرگزاری ایلنا دختر بزرگ دیکتاتور سابق عراق گفت: درست است که ترامپ تازه وارد ... به گزارش ایلنا به نقل از ایسنا؛ دختر بزرگ صدام، دیکتاتور سابق ... بزنند اما از نظر من پدرم یک قهرمان، یک فرد شجاع، ناسیونالیست و سمبل میلیون ها تن بود. | باشگاه خبرنگاران | خبروان دختر صدام حسین پس از مدتها در مصاحبه با یک شبکه تلویزیونی آمریکایی درباره دونالد ترامپ اظهار نظر کرد. نظر دختر صدام درباره داعش و دونالد ترامپ تصاویر دختر بزرگ دیکتاتور سابق عراق در نخستین مصاحبه پس از مرگ پدرش تاکید کرد که جزئیات مرگ پدرش بسیار زشت و دردناک بوده اما باز هم مرگی ... / دختر صدام حسین پس از مدتها در ... دختر صدام حسین پس از مدتها در مصاحبه با یک شبکه تلویزیونی آمریکایی درباره دونالد ترامپ اظهار نظر کرد. اظهارات دختر صدام درباره درک سیاسی ترامپ - خبرگزاری برنا دختر بزرگ دیکتاتور سابق عراق گفت: درست است که ترامپ تازه وارد ... اظهارات دختر صدام درباره درک سیاسی ترامپ ... نظرات کاربران ارسال نظر. نام:. نظر دختر صدام درباره داعش و دونالد ترامپ دختر بزرگ دیکتاتور سابق عراق در نخستین مصاحبه پس از مرگ پدرش تاکید کرد که جزئیات مرگ پدرش بسیار زشت و دردناک بوده اما باز هم مرگی شرافتمندانه ... نظر دختر صدام درباره داعش و دونالد ترامپ .... ماجرای خشم کریس رونالدو از خواهرش چیست؟ نظر دختر صدام درباره داعش و دونالد ترامپ - رز بلاگ - متفاوت ترین ... نظر دختر صدام درباره داعش و دونالد ترامپ 1. پسر و دختر جوان دونالد ترامپ عکسدونالد ترامپ…,نظر دختر صدام درباره داعش و دونالد ترامپ,رزبلاگ. ... ماجرای خشم کریس رونالدو از خواهرش چیست ... نظر دختر صدام درباره داعش و دونالد ترامپ تصاویر-فردا نیوز|ایران ان پی نظر دختر صدام درباره داعش و دونالد ترامپ تصاویر-فردا نیوز ... خبرگزاری ایسنا: رغد صدام، دختر بزرگ صدام، دیکتاتور سابق عراق در مصاحبه تلفنی اش با شبکه تلویزیونی سی ان ان .... علت تأخیر در واریز حقوق آذرماه فرهنگیان چیست؟ نظر دختر صدام درباره داعش و دونالد ترامپ تصاویر - اخبار فارسی نظر دختر صدام درباره داعش و دونالد ترامپ تصاویر. ... هشدارهایی درباره حوادثی که می تواند در زمستان رخ بدهد .... دلیل خیانت مردان با زنی پایین تر از همسرشان چیست؟

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :