راه اندازی ایستگاه سنجش آلودگی هوا در رامشیر

تاریخ انتشار پست : 1395-10-4 دسته :

مدیر کل حفاظت محیط زیست خوزستان بر لزوم دارابودن رامشیر ازایستگاه سنجش آلودگی هوا با توجه به همجواری این شهرستان با نقاط نفتخیز و کانون های داخلی تاکید داشت.

راه اندازی ایستگاه سنجش آلودگی هوا در رامشیر

راه اندازی, سنجش, ایستگاه, خوزستان, آلودگی, رامشیر
به نقل از خبرنگار طاها پخش از طاها پخش ، احمدرضا لاهیجان زاده، مدیر کل حفاظت محیط زیست خوزستان در جلسه شورای اداری شهرستان رامشیر از راه اندازی ایستگاه سنجش آلودگی هوا تا پایان دی ماه در شهرستان رامشیر خبر داد و گفت:با توجه به همجواری این شهرستان با نقاط نفتخیز و کانون های داخلی به منظور سنجش صحیح و به موقع آلودگی هوا ضرورت دارد تا این منطقه ایستگاه سنجش آلودگی هوا داشته باشد.

وی همچنین از تهیه نقشه کانون های داخلی خبر داد وبیان داشت:بخشی از این کانون ها در منطقه رامشیر قرار دارند که نیاز است با برنامه ریزی برای مهار آنها اقدام شود.

مدیر کل حفاظت محیط زیست خوزستان درخصوص عوارض آلایندگی گفت:با توجه به قرار داشتن شهرستان رامشیر در محدوده نقاط نفتی، نیاز است تا با پیگیری بتوان از عوارض آلایندگی بهره مند و در جهت رفع مشکلات زیست میحطی شهرستان اقدام شود.

در این جلسه سعید فیوضی فرماندار شهرستان رامشیر نقل ازی از فعالیت ها و مشکلات زیست محیطی شهرستان ارائه نمود و امام جمعه و رئیس دادگستری شهرستان نیز مطالبی در این حوزه مطرح نمودند.

منبع : باشگاه خبرنگاران | باشگاه خبرنگاران | خبروان مدیر کل حفاظت محیط زیست خوزستان بر لزوم دارابودن رامشیر ازایستگاه سنجش آلودگی هوا با توجه به همجواری این شهرستان با مناطق نفتخیز و ... ایستگاه سنجش آلودگی هوا در بانه و مریوان راه اندازی می شود - خبرگزاری مهر ... سنندج- مدیرکل محیط زیست کردستان اعلام کرد: ایستگاه سنجش آلودگی هوا امسال در صورت تامین اعتبار در شهرستان های بانه و مریوان راه اندازی می شود. ایستگاه سنجش آلودگی هوا در بانه و مریوان راه اندازی می شود - جوان ایستگاه سنجش آلودگی هوا امسال در صورت تامین اعتبار در شهرستان های بانه و مریوان راه اندازی می شود. ... ریاضی فر اعتبار مورد نیاز برای راه اندازی ایستگاه سنجش آلودگی هوا را بالغ بر ۱۰۰ میلیون تومان ... اجرای طرح جامع آبزی پروری در سواحل خوزستان. فرمانداری شهرستان رامشیر > صفحه نخست به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رامشیر پیش از ظهر امروز اولین همایش آموزش ... فیوضی در ادامه خواستار تامین اعتبار جهت راه اندازی دستگاه سنجش آلودگی هوا در ... با بیان اینکه اعتبار لازم جهت راه اندازی ایستگاه سنجش آلودگی در شهرستان را ... ایرنا - کانون برخی ریزگردها در خوزستان در منطقه منتهی به شهرستان ... اهواز –ایرنا – مدیر کل حفاظت محیط زیست استان خوزستان گفت: نقشه کانون ... با بیان اینکه اعتبار لازم جهت راه اندازی ایستگاه سنجش آلودگی در شهرستان را تامین ... تامین اعتبار جهت راه اندازی دستگاه سنجش آلودگی هوا در شهرستان شد. ایستگاه سنجش آلودگی هوا - khouznews.ir | اخبار خوزستان محیط زیست خوزستان ضمن تبریک هفته دولت افتتاح ایستگاه سنجش... آلودگی هوا را ... اولین ایستگاه سنجش آلودگی صوتی درمرکز شهر اهواز راه اندازی... با بیان این ... راه اندازی ایستگاه سنجش آلودگی هوا در 3 شهر کشور - باشگاه خبرنگاران جوان ایستگاه ثابت سنجش آلودگی هوا در شهرهای ساوجبلاغ،هندیجان و میانه راه اندازی ... خوزستان(هندیجان) به ایستگاه سنجش آلودگی هوا مجهز شد و این ایستگاه ... تکمیل ایستگاه سنجش آلودگی هوای دزفول به دستگاه سنجش اثرات معلق ... آلودگی هوای دزفول در جهت سنجش ذرات به قطر ریزگردها از سال 1390 راه ... به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست خوزستان،ایستگاه سنجش آلودگی هوای ... از 2/5 میکرون نیز در ایستگاه سنجش آلودگی هوای دزفول نصب و راه اندازی ... ایستگاه سنجش آلودگی هوا در شوشتر افتتاح شد - خورنا وی در پایان گفت: با راه اندازی این ایستگاه در شهرستان شوشتر چهاردهمین شهرستان مجهز به ایستگاه سنجش در استان خوزستان رقم خورد. ایستگاه سنجش آلودگی هوا در بانه راه اندازی می شود | کُردتودی رئیس اداره محیط زیست شهرستان بانه گفت: این شهر در آینده نزدیک صاحب ایستگاه سنجش آلودگی هوا خواهد شد. Missing: رامشیر

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :