احضار بیش از 20 نفر در پرونده حقوق های نجومی

تاریخ انتشار پست : 1395-10-4 دسته : سیاسی

سخنگوی قوه قضاییه درباره موضوع فیش های نجومی، گفت: در این زمینه بیش از 20 نفر دعوت یا احضار شدند که ممکن است برخی از احضاریه ها رسمی نباشد. از اعضای صندوق توسعه ملی در بین احضارشدگان بودند و موضوع در حال بررسی است.

خبرگزاری ایسنا: سخنگوی قوه قضاییه درباره موضوع فیش های نجومی، گفت: در این زمینه بیش از 20 نفر دعوت یا احضار شدند که ممکن است برخی از احضاریه ها رسمی نباشد. از اعضای صندوق توسعه ملی در بین احضارشدگان بودند و موضوع در حال بررسی است.

حقوق دریافتیحجت الاسلام و المسلمین محسنی اژه ای سخنگوی قوه قضاییه در حاشیه دیدار با رییس کمیسیون تحقیق و بازرسی جمهوری ارمنستان در جمع خبرنگاران در پاسخ به سئوال ایسنا مبنی بر عدم بلاغ حکم پرونده بابک زنجانی به وکیلش و اینکه وکیل متهم ردیف سوم پرونده فساد نفتی بیان کرده که پرونده باید به شعبه هم عرض ارسال می شده، ولی اکنون به شعبه دادگاه بدوی ارسال شده است، گفت: به طور طبیعی وقتی پرونده از دیوان عالی بر می گردد چنانچه نیاز به ضمائم و یا کسر آماری باشد به شعبه بدوی برمی گردد که ممکن است فاصله زمانی داشته باشد. من اطلاعی ندارم، اگر به شعبه هم عرض برگردد همه مطلع می شوند.

وی درباره عدم ابلاغ حکم پرونده بابک زنجانی به وکیلش نیز گفت: من از این موضوع  اطلاعی ندارم.

سخنگوی قوه قضاییه درباره موضوع فیش های نجومی، اظهار کرد: در این زمینه بیش از 20 نفر دعوت یا احضار شده اند که ممکن است برخی از احضاریه ها رسمی نباشد. از اعضای صندوق توسعه ملی در بین احضار شدگان بودند و موضوع در حال بررسی است.

وی خاطرنشان کرد: سازمان بازرسی یکسری لیست هایی را داده و سایر دستگاه ها هم لیست هایی را ارایه دادند که در حال راستی آزمایی این لیست ها هستیم؛ زیرا برخی از آنها خوداظهاری افراد بوده و ما در حال انطباق با قانون و با واقعیت هستیم.

وی درباره شکایت علی مطهری علیه مقام قضایی در مشهد که به دادسرای روحانیت ارجاع شده نیز گفت: اصلا از این موضوع اطلاعی ندارم و رسیدگی من در حیطه بررسی نامه ریاست جمهوری بوده است.

محسنی اژه ای درباره ناپدید شدن یک توریست فرانسوی حدود چهار ماه پیش در دشت کویر که اخیرا سخنگوی وزارت خارجه نیز در این باره توضیحی ارائه داده بودند، گفت: اگر موردی توسط مقامات قضایی و انتظامی بازداشت شوند چه داخلی و چه خارجی قطعا به خانواده شخص اطلاع خواهیم داد، اگر این شخص خارجی باشد به سفارتخانه و خانواده او اطلاع خواهیم داد و تاکنون موردی به ما اعلام نشده است.

منبع : برترینها - برترین ها سخنگوی قوه قضاییه درباره موضوع فیش های نجومی، گفت: در این زمینه بیش از 20 نفر دعوت یا احضار شدند که ممکن است برخی از احضاریه ها رسمی ... | اتاق خبر 24 حجت الاسلام و المسلمین اژه ای از احضار و دعوت بیش از 20 نفر در پرونده فیش های حقوقی نجومی خبر داد. احضار بیش از 20 نفر در پرونده فیش های حقوقی نجومی | - - قطره مطالب مرتبط: احضار چند عضو صندوق توسعه ملی در پرونده حقوق های نجومی ... احضار بیش از 20 نفر در پرونده فیش های حقوقی نجومی. -. آخرین اخبار ... احضار و دعوت بیش از 20 نفر در پرونده فیش های حقوقی نجومی/ اعضای ... احضار و دعوت بیش از 20 نفر در پرونده فیش های حقوقی نجومی/ اعضای ... های نجومی نیز گفت: در این زمینه بیش از بیست نفر دعوت یا احضار شده اند که ... احضار و دعوت بیش از 20 نفر در پرونده فیش های حقوقی نجومی/ اعضای ... ... از احضار و دعوت بیش از 20 نفر در پرونده فیش های حقوقی نجومی خبر داد. ... های نجومی نیز گفت: در این زمینه بیش از بیست نفر دعوت یا احضار شده ... خبرگزاری تسنیم - احضار ۱۱ نفر در پرونده حقوق های نجومی دادستان تهران گفت: در پرونده حقوق های نجومی یازده نفر احضار شده اند. ... آن را به سمت عموم جامعه پیش برده؛ به آنها عمق بخشیده و در همه سطوح مطرح کنند. .... آنها را 60،57،55،50،55،42،34،33،27،26،20 میلیون تومان اعلام کرد و افزود: بر اساس ... احضار بیش از 20 نفر در پرونده فیش های حقوقی نجومی - خبرگزاری قوه ... سخنگوی قوه قضائیه خبر داد:احضار بیش از 20 نفر در پرونده فیش های حقوقی نجومی/ از اعضای صندوق توسعه دربین احضار شدگان بوده است/سازمان ... احضار بیش از 15 نفر در پرونده شهرداری/قوه قضاییه مستقلاً در حال ... جمعه ۲۶ آذر ۱۳۹۵ - ۲۰:۵۰; GMT 17:20 ... احضار بیش از 15 نفر در پرونده شهرداری/قوه قضاییه مستقلاً در حال .... رئیس قوه قضاییه در بخش پایانی سخنان خود با اشاره به رسیدگی های دستگاه قضایی به پرونده های موسوم به "حقوق های نجومی" و ... احضار 11 نفر در پرونده حقوق های نجومی | خبر فارسی دادستان تهران از احضار 11 نفر در رابطه با پرونده موسوم به حقوق های نجومی تا به امروز خبر داد ... کنش گری عربستان در سازمان های منطقه ای و گزینه های پیش روی ایران .... ناصری دادستان وقت تهران که الان رئیس شعبه 20 دیوان عالی کشور است، رفتم تا یک ... احضار یازده نفر در پرونده حقوق های نجومی - سایت خبری تحلیلی تابناک ... دادستان تهران گفت: در پرونده حقوق های نجومی یازده نفر احضار شده اند. ... آن را به سمت عموم جامعه پیش برده؛ به آن ها عمق بخشیده و در همه سطوح مطرح کنند. .... پرونده این مدیران نجومی بگیر، دریافتی آن ها را 60،57،55،50،55،42،34،33،27،26،20 ...

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :