کشف یک محموله چوب جنگلی قاچاق

تاریخ انتشار پست : 1395-10-5 دسته :

5 تن چوب جنگلی قاچاق امروز در روستای آغوزی املش کشف و ضبط شد.

کشف یک محموله چوب جنگلی قاچاق

چوب قاچاق, پلیس آگاهی, محموله چوب, کشف و ضبط, گیلان

به نقل از خبرنگار طاها پخش ازطاها پخش ؛فرمانده انتظامی املش گفت : ماموران پلیس آگاهی این شهرستان این مقدار چوب قاچاق را هنگام گشت زنی در اطراف این روستا کشف و ضبط کردند.

سرهنگ احمد وکیل صادقی افزود : 3 متهم 33 ، 38 و 58 ساله که هنگام قطع و بارگیری چوب های جنگلی بازداشت و به مراجع قضایی تحویل داده شدند.

وی اضافه کرد : 3 متهم سابقه کیفری در خصوص قاچاق چوب دارند.

منبع : باشگاه خبرنگاران - باشگاه خبرنگاران جوان به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ازگیلان؛فرمانده انتظامی املش گفت : ماموران پلیس آگاهی این شهرستان این مقدار چوب قاچاق را ... دراملش - نمایش محتوای خبر - صدا و ... به گزارش خبرگزاری صدا و سیما فرمانده انتظامی املش گفت : ماموران پلیس آگاهی این شهرستان این مقدار چوب قاچاق را هنگام گشت زنی در اطراف این ... دراملش - خبرگزاری صدا و سیما ماموران پلیس آگاهی شهرستان املش این مقدار چوب قاچاق را هنگام گشت زنی در اطراف روستای آغوزی کشف و ضبط کردند. خبرگزاری تسنیم - محموله چوب قاچاق جنگلی در اردبیل کشف و ضبط شد هدایت از کشف و ضبط بیش از یک هزار و 830 اصله چوب آلات قاچاق جنگلی در استان اردبیل در سال گذشته خبر داد و گفت: در این رابطه متخلفان دستگیر و پس از تشکیل ... دراملش | خبر فارسی دراملش. ماموران پلیس آگاهی شهرستان املش این مقدار چوب قاچاق را هنگام گشت زنی در اطراف روستای آغوزی کشف و ضبط کردند . کشف 2 محموله چوب جنگلی قاچاق در شفت | خبر فارسی 4 و نیم تن چوب جنگلی قاچاق در بازرسی از یک کامیون و یک نیسان در این ... روز گذشته یک محموله بزرگ سیگار قاچاق در استان کشف و ضبط شده است. خبرگزاری بین المللی کاسپین دراملش ... به گزارش خبرگزاری بین المللی کاسپین،فرمانده انتظامی املش گفت : ماموران پلیس آگاهی این شهرستان این مقدار چوب قاچاق را هنگام گشت زنی در اطراف ... کشف یک محموله 800 کیلوگرمی چوب بلوط قاچاق در پژو 405 - ایسنا مقدار 800 کیلو گرم چوب جنگلی بلوط قاچاق در بازرسی از یک دستگاه خودروی پژو 405 کشف و یک نفر در این رابطه دستگیر شد. دراملش | دمادم ۵ تن چوب جنگلی قاچاق امروز در روستای آغوزی املش کشف و ضبط شد. به گزارش خبرگزاری بین المللی کاسپین،فرمانده انتظامی املش گفت : ماموران پلیس آگاهی این ...

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :