قاتل نامرئی جوان 24 ساله را به کام مرگ کشاند

تاریخ انتشار پست : 1395-10-5 دسته :

معاون عملیات سازمان آتش نشانی مشهد از مرگ جوان 24 ساله ای بر اثر مسمومیت با گاز منوکسیدکربن خبر داد.

قاتل نامرئی جوان 24 ساله را به کام مرگ کشاند

گازمنوکسیدکربن, آتش نشانی, مشهد, قاتل نامرئی, خراسان رضوی

به نقل از طاها پخش از طاها پخش آتش پاد سوم مهدی رضایی افزود : عصر دیروز نقل از مرگ مرد جوان در منزل ویلایی 40 متری در شهرک شهید رجایی توسط عوامل قضایی به آتش نشانی اعلام شد.

وی گفت: ماموران آتش نشانی بعد از حضور در محل با جسد مرد 24 ساله ای مواجه شدند که دچار فساد شدید شده بود.

معاون عملیات سازمان آتش نشانی مشهد با بیان اینکه چند روز از مرگ این جوان می گذشت ، افزود : بنا به گفته پدر همسر متوفی از پنجشنبه شب گذشته هیچ کس از این فرد خبری نداشته است .

آتشپاد سوم مهدی رضایی گفت: بر طبق بررسی های اولیه کارشناسان این فرد به احتمال عمده به علت انتشار گاز مونواکسید کربن دچار مسمومیت و مرگ شده بود ولی جسد برای بررسی دلیل دقیق مرگ به پزشک قانونی منتقل شد.

منبع : باشگاه خبرنگاران - باشگاه خبرنگاران جوان به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد، آتش پاد سوم مهدی رضایی افزود : عصر دیروز گزارش مرگ مرد جوان در منزل ویلایی 40 متری در ... هیولای نامرئی جوان 24 ساله را به کام مرگ کشاند | خبر فارسی هیولای نامرئی جوان 24 ساله را به کام مرگ کشاند. معاون عملیات سازمان آتش نشانی مشهد از مرگ جوان 24 ساله ای بر اثر مسمومیت با گاز منوکسیدکربن در این کلانشهر خبر داد. ... مشاهده خبر در ... از فریب عروسی دریایی تا مورچه های قاتل! هیولای نامرئی جوان 24 ساله را به کام مرگ کشاند | دمادم هیولای نامرئی جوان 24 ساله را به کام مرگ کشاند به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره روابط عمومی سازمان آتش نشانی مشهد ؛ آتش پاد سوم مهدی رضایی در تشریح جزئیات این ... قاتل نامرئی 3 اصفهانی را به کام مرگ کشید - بازنشر 24 آتش در مغازه لحاف دوزی، 2 برادر نوجوان اصفهانی را به کام مرگ کشاند. ۱۹:۰۵:۳۱ ,۱۳۹۵/۹/۳ ... استفاده نکردن از کلاه ایمنی، جوانی 19 ساله را در قم به کام مرگ کشید. ۱۲:۲۵:۱۷ ... خبرگزاری تسنیم - قاتل نامرئی حریف اعضای خانواده ۳ نفره نشد قاتل نامرئی حریف اعضای خانواده ۳ نفره نشد ... پسر ۴ ساله قربانی ترک اعتیاد پدرش شد ... «گازگرفتگی» سه مرد جوان را به کام مرگ کشاند. قاتل نامرئی 3 اصفهانی را به کام مرگ کشید - دنیای خبر همه ساله با سرد شدن هوا مهم ترین عاملی که موجب نگرانی می شود حوادث ناشی از ... مرگ کشاند. 24-10-2016 مهر-استانها ... آتش در مغازه لحاف دوزی، 2 برادر نوجوان اصفهانی را به کام مرگ کشاند ... حوادث/ انفجار شدید در منزل مسکونی دختر جوان را به کام مرگ کشید. قاتل نامرئی 3 اصفهانی را به کام مرگ کشید آتش در مغازه لحاف دوزی، 2 برادر نوجوان اصفهانی را به کام مرگ کشاند ... گاز مونوکسید کربن در این استان یک تن، جوانی 25 ساله را به کام مرگ کشید. قاتل نامرئی 3 اصفهانی را به کام مرگ کشید آتش در مغازه لحاف دوزی، 2 برادر نوجوان اصفهانی را به کام مرگ کشاند ... استفاده نکردن از کلاه ایمنی، جوانی 19 ساله را در قم به کام مرگ کشید .... و با عنایت به اینکه سایت بازنشر 24 مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و ... کام مرگ - جستجوگر اخبار تی نیوز ردپای قاتل نامرئی/ 9نفر در خراسان جنوبی به کام مرگ کشیده شدند فیلم خبری ردپای ... قارچ سمی دختر ۶ ساله ساروی را به کام مرگ کشاند قارچ سمی دختر ۶ ساله ساروی را به ... ساعت 24-سخنگوی سازمان امداد و نجات از برخورد یک دستگاه اتوبوس با سواری پژو ... دوست شوهر صیغه ای ام قصد داشت با من رابطه برقرار کند| زن جوان قصد داشت به ... قاتل نامرئی جان زوج جوانی را درکاخک گرفت - مجله تفریحی فان سیتی قاتل ستایش تحقیقات جنایی درباره جنایتی که در آن دختری ۵ ساله به نام .... که پسر همسایه فکر ربودن و قتل وی را در سر داشته و زندگی او را به کام مرگ خواهد کشاند . ... از پایگاه ملکار، نوشهر به محل حادثه اعزام شدند، افزود: چهار جوان 24، 20، 27 و30 ساله در ...

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :