طولانی ترین تور موسیقی ایرانی با کیهان کلهر

تاریخ انتشار پست : 1395-10-5 دسته : فرهنگی و هنری

کیهان کلهر، موسیقیدان ایرانی که کنسرت هایش را با دونوازی همراه با هنرمند ترک “اردال ارزنجان” در تهران شروع کرد، در ادامه حضورش در ایران در حال برگزاری کنسرت “پردگیان باغ سکوت” در شهرهای متفاوت ایران است.


روزنامه بانی فیلم: کیهان کلهر، موسیقیدان ایرانی که کنسرت هایش را با دونوازی همراه با هنرمند ترک "اردال ارزنجان” در تهران شروع کرد، در ادامه حضورش در ایران در حال برگزاری کنسرت "پردگیان باغ سکوت” در شهرهای متفاوت ایران است.

طولانی ترین تور موسیقی ایرانی با کیهان کلهر

موسیقی سنتی, کیهان کلهر

به نقل از رسیده، او طی هفته های گذشته کنسرت هایش را از شیراز شروع کرد و سبعد در بوشهر، اهواز، بندرعباس، اردبیل، تبریز و رشت به صحنه رفت. همچنین کلهر با "پردگیان باغ سکوت” که تا به امروز با استقبال بسیار بالا در شهرستان ها روبرو شده است، طی روزهای آینده در شهرهای ساری و گنبدکاووس کنسرت خواهد داد و سبعد بار دیگر به جمع هوادارانش در تهران باز می گردد تا این بار برای چهار شب (۱۴-۱۸ دی ماه) روی سن تالار وحدت حاضر شود.

پس از کنسرت تهران او بار دیگر به شهرهای متفاوت ایران سفر می کند و در کرمانشاه، همدان، ایلام، سنندج، کرمان، زاهدان، بیرجند، تربت حیدریه، شیراز، اهواز، خرمشهر و اصفهان کنسرت هایش را برگزار خواهد کرد. این مجموعه کنسرت ها که طولانی ترین تور کنسرت موسیقی ایرانی محسوب می شود از اردیبهشت ماه امسال شروع شد و تا اواسط بهمن ماه ادامه خواهد داشت.

گفتنی است که کنسرت های زاهدان، تربت حیدریه و خرمشهر به صورت رایگان برگزار خواهد شد. هدف اصلی از برگزاری این کنسرت ها علاوه بر ترویج موسیقی سنتی و اصیل ایرانی، حمایت از علاقمندان موسیقی در نقاط محروم ایران است، چرا که  کمتر موسیقیدانی حاضر به برگزاری کنسرت در این نواحی است، علیرغم اینکه مردم این نواحی از عشق و شعور بالایی نسبت به موسیقی ایرانی برخوردارند.

در کنار کیهان کلهر در مقام آهنگساز و نوازده، نوید افقه (تنبک)، "هادی آذرپیرا” (تار)، و "علی بهرامی فرد” (سنتور) به نوازندگی خواهند پرداخت. تهیه کنندگی این کنسرت را هم "سهیل زارعی” به عهده دارد.

منبع : برترینهاکیهان کلهر طولانی ترین تور موسیقی ایرانی را برگزار می کند | سایت ... موسیقی ما - کیهان کلهر، موسیقیدان ایرانی که کنسرت هایش را با دونوازی همراه با هنرمند ترک "اردال ارزنجان" در تهران آغاز کرد، در ادامه حضورش در ایران در ... | خبر فارسی کنسرت های کیهان کلهر که طولانی ترین تور کنسرت موسیقی ایرانی محسوب می شود از ... فیلم واقعی و هیجان انگیز تعقیب و گریز پلیس با مزدا 3 در تهران عکس. کیهان کلهر طولانی ترین تور موسیقی ایرانی را برگزار می کند - مگیتو کیهان کلهر، موسیقیدان ایرانی که کنسرت هایش را با دونوازی همراه با هنرمند ترک "اردال ارزنجان" در تهران آغاز کرد، در ادامه حضورش در ایران در حال برگزاری ... | بانی فیلم کیهان کلهر، موسیقیدان ایرانی که کنسرت هایش را با دونوازی همراه با هنرمند ترک “اردال ارزنجان” در تهران آغاز کرد، در ادامه حضورش در ایران در حال برگزاری کنسرت ... کیهان کلهر | موسیقی ایرانیان کیهان کلهر نوازنده بین المللی موسیقی ایرانی در ادامه برگزاری تور کنسرت های «پردگیان ... کیهان کلهر که در هفته های آینده برای برگزاری تور موسیقی دور ایران با عنوان ..... «یلدای حامی» در شب سرد تهرانتالار وحدت پذیرای طولانی ترین کنسرت سال شد ... اولین کنسرت تور ایران کیهان کلهر لغو شد | موسیقی ایرانیان از سوی دادستان نیشابوراولین کنسرت تور ایران کیهان کلهر لغو شد ... بود و صورتجلسهء شورای تامین مبنی بر موافقت با برگزاری این کنسرت به رویت .... «یلدای حامی» در شب سرد تهرانتالار وحدت پذیرای طولانی ترین کنسرت سال شد ... کیهان کلهر در بندرعباس کنسرت می دهد | موسیقی ایرانیان کیهان کلهر نوازنده بین المللی موسیقی ایرانی در ادامه برگزاری تور کنسرت ... این کنسرت که تاکنون در شهرهای شیراز و تهران با استقابل قابل توجه مخاطبان ... «یلدای حامی» در شب سرد تهرانتالار وحدت پذیرای طولانی ترین کنسرت سال ... تیوال موسیقی | اخبار | کلهر و ملاقات شرق با شرق، پس از شش سال بار ... کیهان کلهر نوازنده جهانی کمانچه و اردال ارزنجان استاد ساز باغلاما از آناتولی ... از فعالیت های کلهر در ایران پس از سال ها کناره گیری از فضای موسیقی داخل و دوری از ... بدون تردید تور کلهر و ارزنجان موفق ترین و طولانی ترین پروژه ای در ابعاد ... کیهان کلهر کنسرت رایگان برگزار می کند - روزنامه دنیای اقتصاد روزنامه دنیای اقتصاد، پرمخاطب ترین روزنامه اقتصادی کشور. ... نوازنده چیره دست کمانچه با هدف ترویج موسیقی سنتی و اصیل ایرانی و حمایت از ... این برنامه، کیهان کلهر که در هفته های آینده برای برگزاری تور موسیقی دور ایران با عنوان .... کشاورزی که ۲۵ سال با "بمب" گردو شکست · تصاویری از جشن طولانی ترین شب سال ... کنسرت موسیقی - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان | Mehr News Agency تور زمستانی کنسرت «ناگفته» با حضور حافظ ناظری و شهرام ناظری در ماه های دی، بهمن و اسفند ... تالار وحدت پذیرای طولانی ترین کنسرت سال شد/ حامی در انتظار معجزه .... دومین شب از کنسرت مشترک کیهان کلهر و اِردال ارزنجان با عنوان «تا بیکران» در حالی ...

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :