هوای استان بارانی می ماند

تاریخ انتشار پست : 1395-10-6 دسته :

رئیس گروه پیش بینی اداره کل هواشناسی استان گفت: سامانه بارشی جدید با ورود به آسمان استان از فردا دوباره هوای استان را بارانی می کند.

هوای استان بارانی می ماند

استان, بارش, باران, پراکنده
به نقل از خبرنگار طاها پخش از طاها پخش ؛مجتبی میهن پرست اعلام کرد: این سامانه بارشی از روز سه شنبه فعالیت باران زای خود را شروع می کند و تا ساعات ابتدایی روز چهارشنبه روند فعالت آن ادامه خواهد داشت.

وی با اشاره به اینکه این سامانه همچون سیستم 2 روز گذشته قوی نیست،اظهارکرد: دامنه بارشی این سیستم در کل استان پراکنش دارد اما میزان بارش ها در نقاط جنوبی استان قوی تر از مناطق شمالی است.

میهن پرست با بیان اینکه بارندگی ها به صورت رگباری است، ادامه داد: احتمال وقوع آبگرفتگی مقطعی معابر دور از ذهن نیست.

به گفته وی پدیده جوی فعلی حاکم بر استان مه گرفتگی و مه پاره پاره ( میست ) است که تا 2 روز آینده این پدیده هم چنان در هوای استان وجود دارد.

وی افزود: هوای استان در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه به صورت پایدار است اما روز جمعه شاهد بارش های پراکنده ای خواهیم بود.

منبع : باشگاه خبرنگاران رئیس گروه پیش بینی اداره کل هواشناسی استان گفت: سامانه بارشی جدید با ورود به آسمان استان از فردا دوباره هوای استان را بارانی می کند. برف و باران در ۱۶ استان/ هوای سرد پایان هفته باقی می ماند میزان نوشت: مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از ماندگاری هوای سرد در نیمه شمالی تا آخر هفته جاری و همچنین ادامه کاهش دما و بارش برف وباران در نیمه غربی ... خوزستان بارانی می شود/ احتمال کاهش دمای هوا تا پایان هفته | خبر فارسی پیش از این سازمان هواشناسی کشور با بیان اینکه نفوذ هوای سرد تا پایان هفته در نیمه شمالی و مرکز کشور باقی می ماند، اعلام کرده بود: دمای استان تهران در سه روز آینده به ... هوای ایلام بارانی می ماند | خبر فارسی هوای ایلام بارانی می ماند. ایلام - ایرنا - رئیس گروه پیش بینی اداره کل هواشناسی ایلام گفت: سامانه بارشی جدید با ورود به آسمان ایلام از فردا دوباره هوای استان را بارانی می ... سازمان هواشناسی ۳ روز به زمستان ۹۵، هوای پاک در تهران/ آسمان ری همچنان تیره ماند ... آلودگی هوا برای کلانشهرها تا غروب چهارشنبه/ ۱۲ استان در انتظار باران ... سازمان هواشناسی گفت: با ورود موج جدید بارشی از روز چهارشنبه، بارش باران برای 12 استان پیش بینی می شود. پایگاه خبری صنعت برق - برق نیوز BarghNews - هوای ایلام بارانی می ماند ایلام - ایرنا - رئیس گروه پیش بینی اداره کل هواشناسی ایلام گفت: سامانه بارشی جدید با ورود به آسمان ایلام از فردا دوباره هوای استان را بارانی می کند. برف و باران در ۱۶ استان/ هوای سرد پایان هفته باقی می ماند - آفتاب مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از ماندگاری هوای سرد در نیمه شمالی تا آخر هفته جاری و همچنین ادامه کاهش دما و بارش برف وباران در نیمه ... هوای ایلام بارانی می ماند - بازنشر 24 هوای ایلام بارانی می ماند ... هوای ایلام، مهران و دهلران در وضعیت "هشدار"/هوای استان ایلام تا 3 روز آینده تحت تأثیر ریزگردها. ۱۲:۰۳:۰۵ ... آسمان استان ایلام بارانی می شود. هوای ایلام بارانی می ماند وی یادآور شد: هوای استان در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه به صورت پایدار است ... برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «هوای ایلام بارانی می ماند» اینجا ... اول خبر | خبر امروز - هوای ایلام بارانی می ماند ایلام - ایرنا - رئیس گروه پیش بینی اداره کل هواشناسی ایلام گفت: سامانه بارشی جدید با ورود به آسمان ایلام از فردا دوباره هوای استان را بارانی می کند

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :