جزئیات امضای 24 تفاهم نامه با بزرگان نفت جهان

تاریخ انتشار پست : 1395-10-6 دسته : اقتصادی

معاون شرکت ملی نفت با بیان اینکه تاکنون 12 تفاهم نامه با شرکت های خارجی در صنعت نفت امضا شده و به زودی 10 تا 12 تفاهم دیگر نفتی امضا می شود، گفت: هزینه و ریسک پایین تولید نفت و گاز دو مزیت ایران برای جذب سرمایه گذاران است.

خبرگزاری ایسنا: معاون شرکت ملی نفت با بیان اینکه تاکنون 12 تفاهم نامه با شرکت های خارجی در صنعت نفت امضا شده و به زودی 10 تا 12 تفاهم دیگر نفتی امضا می شود، گفت: هزینه و ریسک پایین تولید نفت و گاز دو مزیت ایران برای جذب سرمایه گذاران است.

بازار نفت غلامرضا منوچهری با بیان اینکه امنیت سرمایه گذاری در صنعت نفت و گاز ایران یکی از الزاماتی بوده که شرکت ملی نفت ایران نسبت به آن همواره پایبند بوده است، گفت: در حوزه عملیاتی هم سرمایه گذاری در بخش بالادستی نفت و گاز کشور دارای امنیت بالایی است.

معاون مهندسی و توسعه شرکت ملی نفت ایران با تاکید بر اینکه در سطوح فعلی قیمت نفت خام در بازار سرمایه گذاری در هر پروژه بخش بالادستی صنعت نفت در دنیا دارای توجیه اقتصادی بالایی نیست، تصریح کرد: به عبارت دیگر در قیمت های فعلی نفت، سرمایه گذاری برای توسعه میادین نفتی در آب های عمیق در خلیج مکزیک و یا توسعه میادین نا متعارف شیل اویل و شیل گس ها فاقد توجیه اقتصادی لازم است.

این عضو هیات مدیره شرکت ملی نفت با تاکید بر اینکه اما در سطوح فعلی قیمت نفت خام ریسک سرمایه گذاری در میادین نفت و گاز کشور پایین است، اظهار داشت: هم اکنون هزینه تولید نفت و گاز در ایران در مقایسه با بسیاری از کشورهای دنیا بسیار پایین بوده که این انگیزه سرمایه گذاری در صنایع نفت و گاز کشور توسط شرکت های بین المللی را دو چندان کرده است.

این مقام مسئول با بیان اینکه تاکنون شرکت ملی نفت ایران برای توسعه میادین نفت و گاز با 12 شرکت بین المللی همچون شل انگلیس، توتال فرانسه، اینپکس ژاپن، گازپروم نفت روسیه و ... تفاهم نامه مطالعاتی و همکاری امضا کرده است، تاکید کرد: پیش بینی می شود به زودی 10 تا 12 تفاهم نامه همکاری با سایر شرکت های بزرگ بین المللی در بخش بالادستی صنعت نفت امضا شود.

وی همچنین از برگزاری نمایشگاه ها و همایش های بین المللی به عنوان فرصتی برای معرفی بیشتر ظرفیت و پتانسیل های سرمایه گذاری در صنعت نفت کشور نام برد و خاطرنشان کرد: برگزاری نمایشگاه انرژی کیش می تواند به فرصتی برای شناخت بیشتر سرمایه گذاران از پتانسیل های سرمایه گذاری در صنعت نفت و گاز ایران منجر شود.

سیزدهمین نمایشگاه بین المللی انرژی کیش با رویکرد "سرمایه گذاری" از 20 تا 23 دی ماه امسال در جزیره کیش برگزار می شود که تاکنون بیشترین میزان استقبال شرکت های خارجی را نسبت به دوره های گذشته داشته است. پیش بینی می شود نمایندگانی از اتریش، سوئیس، ایتالیا، فرانسه، آلمان، چین، آمریکا، اسپانیا، روسیه، آفریقای جنوبی، هلند، اسکاتلند و ... در ماه های پایانی سال برای حضور در رویداد سرمایه گذاری وزارت نفت به کیش سفر می کنند تا آخرین فرصت های توافق برای سرمایه گذاری نفتی در دولت یازدهم را به طور جدی محک بزنند.

منبع : برترینهاسنا معاون شرکت ملی نفت با بیان اینکه تاکنون 12 تفاهم نامه با شرکت های خارجی در صنعت نفت امضا شده و به زودی 10 تا 12 تفاهم دیگر نفتی امضا می ... جزئیات امضای 24 تفاهم نامه با بزرگان نفت جهان - جستجوگر اخبار تی نیوز پول نیوز - معاون شرکت ملی نفت با بیان اینکه تاکنون 12 تفاهم نامه با شرکت های خارجی در صنعت نفت امضا شده و به زودی 10 تا 12 تفاهم دیگر ... جزئیات امضای 24 تفاهم نامه با بزرگان نفت جهان | خبر فارسی جزئیات امضای 24 تفاهم نامه با بزرگان نفت جهان. معاون شرکت ملی نفت با بیان اینکه تاکنون 12 تفاهم نامه با شرکت های خارجی در صنعت نفت امضا شده و به زودی 10 تا ... جزئیات امضای 24 تفاهم نامه با بزرگان نفت جهان – الی نیوز به گزارش ایسنا، غلامرضا منوچهری با بیان اینکه امنیت سرمایه گذاری در صنعت نفت و گاز ایران یکی از الزاماتی بوده که شرکت ملی نفت ایران نسبت ... جزئیات امضای 24 تفاهم نامه با بزرگان نفت جهان - دنیای خبر معاون شرکت ملی نفت با بیان اینکه تاکنون 12 تفاهم نامه با شرکت های خارجی در صنعت نفت امضا شده و به زودی 10 تا 12 تفاهم دیگر نفتی امضا می شود، گفت: هزینه و ... جزئیات امضای 24 تفاهم نامه با بزرگان نفت جهان ظهر دوشنبه 6 دی 95 | خبرچه تولید صنعت نامه نفت ظهر دوشنبه ششم دی ماه 1395 خبر جزئیات امضای 24 تفاهم نامه با بزرگان نفت جهان. جزئیات امضای 24 تفاهم نامه با بزرگان نفت جهان - دبلیوخبر مشاهده متن کامل خبر در پایگاه خبری پول نیوز: جزئیات امضای 24 تفاهم نامه با بزرگان نفت جهان · منبع این خبر، وبسایت www.poolnews.ir است و سایت «دبلیوخبر» ... هدفگذاری برای حذف آلایندگی های ناشی از گازسوزی در مناطق نفتخیز مدیر تولید شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب با بیان این که شرکت ملی .... جزئیات امضای 24 تفاهم نامه با بزرگان نفت جهان · در شش ماهه نخست امسال درآمد ... تلگرام از ایران اجازه انتقال سرور خواست - بازنشر 24 رئیس مرکز ملی فضای مجازی با استقبال از فعالیت پیام رسان های داخلی، ش. ... کاهش نرخ رسمی دلار و پوند · جزئیات امضای 24 تفاهم نامه با بزرگان نفت جهان · در شش ماهه ... رنگ زمینه پوست خود را این گونه تشخیص دهید - بازنشر 24 کاری که باید بکنید این است که تلاش کنید از رنگ هایی که به خوبی با رنگ پوستتان .... جزئیات امضای 24 تفاهم نامه با بزرگان نفت جهان · در شش ماهه نخست امسال درآمد ..

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :