ناپولی نباید از رئال مادرید بترسد | رینا

تاریخ انتشار پست : 1395-10-7 دسته : ورزشی

سنگربان ناپولی از تیمش خواست بدون ترس مقابل قهرمان اروپا بایستد.

کاپ: جوزپه رینا، سنگربان اسپانیایی ناپولی ادعا کرد راه غلبه تیمش بر رئال مادرید در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، بازی شجاعانه مقابل قهرمان اروپاست.

 او گفت: رقابت جذابی پیش رو داریم. کلید موفقیت ما، انجام بازی خاص خودمان و نترسیدن از رئال در بازی ورزشگاه برنابئوست. واقعا خیلی خوب محک می خوریم و امیدوارم با یک پیروزی در مادرید، شب خوبی برای خودمان و هواداران بسازیم.به طور کلی سال 2016 برای ما موفقیت آمیز بود چون به اهدافی که می خواستیم رسیدیم. در سال جدید هم باید به پیشرفتمان ادامه دهیم.قرار گرفتن در جمع16 تیم برتر اروپا لذت بخش است اما باید سری A را هم جدی بگیریم. هر مسابقه از این لیگ مهم و سرنوشت ساز است. قهرمانی در لیگ رویای ماست. صرفنظر از آنچه در پایان فصل رخ دهد، می دانیم در قلب هواداران ناپولی جای خاصی داریم.

منبع : برترینهاهاجم رئال مادرید به احتمال جدایی هم تیم خود واکنش نشان داد و آرزوی امیدواری کرد او در ... البته باید به تصمیم او احترام گذاشت. ... رینا: ناپولی نباید از رئال مادرید بترسد. دی لورنتیس: ساری به من گفته بود احتمالا مقابل رئال مادرید قرار می ... طرفداری - دو تیم ناپولی و رئال مادرید باید از چارچوب رقابت های لیگ قهرمانان ... همشیک ، کایخون ، میلیک ، اینسینیه ، مرتنز ، کولیبالی و رینا و. پیشنهاد وزیر ورزش برای میزبانی ایران در مسابقات جهانی کشتی 2019 ... سلطانی فر، اقتصاد ورزش را بزرگ توصیف کرد و گفت : باید بنگاه های ... 11:59 رینا: ناپولی نباید از رئال مادرید بترسد; 11:56 شریفی: نوبت من ..

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :