اجرای طرح مذهبی چراغ روشن دین

تاریخ انتشار پست : 1395-10-7 دسته :

طرح مذهبی «چراغ روشن دین» در استان چهارمحال و بختیاری اجرا می شود.


اجرای طرح مذهبی چراغ روشن دین

چراغ روشن دین, شهرکرد, کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان, طرح مذهبی, چهارمحال و بختیاری
به نقل از طاها پخش از طاها پخش ؛ مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان چهارمحال و بختیاری از اجرای طرح مذهبی «چراغ روشن دین» با محوریت فعالیت های دینی در مراکز فرهنگی و هنری استان خبر داد.

فرزاد رحیمی گفت: این طرح قرار است طی زمستان جاری با تحت پوشش قرار دادن کودکان و نوجوانان 21 مرکز ثابت و 116 کتابخانه سیار روستایی و پستی در استان اجرا شود.

وی، آموزش و ترویج فرهنگ دینی را رسالتی ارزشمند در کار با کودکان و نوجوانان بیان و اضافه کرد: آموزش های غیر مستقیم و فعالیتهای مورد علاقه کودکان و نوجوانان در مراکز کانون فرصت مناسبی در این زمینه است.

رحیمی افزود: برگزاری همایش ها، نشست ها، گردهمایی ها و کارگاه های متفاوت مذهبی با محوریت کتابخوانی و فعالیت های مهارتی و پرورشی از جمله برنامه های طرح چراغ روشن دین می باشد.

منبع : باشگاه خبرنگارانا می شود - خبرگزاری ... شهرکرد- مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان چهارمحال و بختیاری گفت: طرح مذهبی«چراغ روشن دین» در کانون پرورش فکری کودکان و ... طرح مذهبی«چراغ روشن دین» در چهارمحال و بختیاری اجرا می شود - هشدار نیوز فرزاد رحیمی در گفت و گو با هشدار نیوز اظهار داشت: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در راستای ترویج فرهنگ دینی در کانون های استان طرح مذهبی ... طرح مذهبی چراغ روشن دین در چهارمحال و بختیاری اجرا می شود | خبر فارسی طرح مذهبی چراغ روشن دین در چهارمحال و بختیاری اجرا می شود. شهرکرد- مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان چهارمحال و بختیاری گفت: طرح مذهبی چراغ روشن دین ... طرح مذهبی«چراغ روشن دین» در چهارمحال و بختیاری اجرا می شود شهرکرد- مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان چهارمحال و بختیاری گفت: طرح مذهبی«چراغ روشن دین» در کانون پرورش فکری کودکان و ... طرح مذهبی «چراغ روشن دین» در چهارمحال و بختیاری اجرا می شود | مهر | خبروان شهرکرد- مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان چهارمحال و بختیاری گفت: طرح مذهبی «چراغ روشن دین» در کانون پرورش فکری کودکان و ... طرح مذهبی«چراغ روشن دین» در چهارمحال و بختیاری اجرا می شود - خبر 24 فرزاد رحیمی در گفت و گو با خبرنگار مهر اظهار داشت: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در راستای ترویج فرهنگ دینی در کانون های استان طرح ... اجرای طرح مذهبی چراغ روشن دین | باشگاه خبرنگاران اجرای طرح مذهبی چراغ روشن دین - باشگاه خبرنگاران | خبرپو. هرلحظه، طرح مذهبی«چراغ روشن دین» در چهارمحال و بختیاری اجرا می شود شهرکرد مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان چهارمحال و بختیاری گفت طرح مذهبی چراغ روشن دین در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ... طرح مذهبی«چراغ روشن دین» در چهارمحال و بختیاری اجرا می شود - دنیای خبر فرزاد رحیمی در گفت و گو با خبرنگار مهر اظهار داشت: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در راستای ترویج فرهنگ دینی در کانون های استان طرح مذهبی «چراغ روشن ... اجرای طرح مذهبی چراغ روشن دین - اخبار فارسی - Shafaqna ... مذهبی چراغ روشن دین. طرح مذهبی «چراغ روشن دین» در استان چهارمحال و بختیاری اجرا می شود. ... اجرای رزمایش مدافعان آسمان ولایت در گستره ۴۹۶ هزار کیلومتر مربع. - مهر ..

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :