کدام منطقه تهران گران تر است؟

تاریخ انتشار پست : 1395-10-7 دسته : اقتصادی

منطقه ۱۶ شامل محله های جوادیه، نازی آباد، خزانه، یاخچی آباد، علی آباد و باغ آذری با قیمت ۲.۶ میلیون تومان در هر متر مربع و ۱۵.۹ درصد رشد قیمت نسبت به سال قبل بیشترین رشد متوسط قیمت را در آذرماه سال جاری در میان نقاط ۲۲ گانه شهر تهران به خود اختصاص داد.

خبرگزاری ایسنا: منطقه ۱۶ شامل محله های جوادیه، نازی آباد، خزانه، یاخچی آباد، علی آباد و باغ آذری با قیمت ۲.۶ میلیون تومان در هر متر مربع و ۱۵.۹ درصد رشد قیمت نسبت به سال قبل بیشترین رشد متوسط قیمت را در آذرماه سال جاری در میان نقاط ۲۲ گانه شهر تهران به خود اختصاص داد.

 در آذرماه سال ۱۳۹۵ متوسط قیمت یک متر مربع زیربنای مسکونی در منطقه ۱۶ حدود ۲.۶ میلیون تومان در هر متر مربع بوده که نسبت به ماه مشابه سال قبل ۱۵.۹ درصد افزایش نشان می دهد. این رکورد در آبان ماه به منطقه ۹ با ۲.۵ میلیون تومان در هر متر مربع و ۱۳.۱ درصد رشد نسبت به سال قبل مربوط می شد. همچنین از بین نقاط ۲۲ گانه تهران بیشترین متوسط قیمت یک متر مربع زیربنای مسکونی معامله شده حدود ۱۰ میلیون تومان در منطقه یک و کمترین آن نزدیک به ۲.۲ میلیون تومان و در منطقه ۱۷ ثبت شده است.

کدام منطقه تهران گران تر است؟

بازار مسکن

منطقه ۱۶ شامل محله های جوادیه، نازی آباد، خزانه، یاخچی آباد، علی آباد و باغ آذری است. این منطقه که از محله های قدیمی تهران محسوب می شود.  بازاردوم نازی آباد و بازارچه جوادیه، بازارسنگ خزانه،  باراندازهای خیابان شهید رجایی و خیابان ستاره، راه آهن سراسری، ترمینال جنوب، بازار بلورفروشان شوش و میدان کشتارگاه از مهم ترین مناطق این منطقه است.

وجود بافت قدیمی شهری در این منطقه باعث شده تا درخواستهای زیادی از طرف مردم و مسوولین جهت نوسازی بافت قدیمی منطقه صورت گیرد. همچنین وجود فضاهایی به عمق ۵.۱ کیلومتر در قسمتهای شمالی منطقه که بیشتر متشکل از کارخانجات قدیمی و انبارها و غیره است، توان بالقوه ای به منطقه جهت تغییر کاربری می دهد که می تواند برای کم کردن تراکم ساختمانی و یکسان سازی بافت منطقه بسیار مفید باشد.

منبع : برترینهاطقه تهران گران تر است؟ منطقه ۱۶ شامل محله های جوادیه، نازی آباد، خزانه، یاخچی آباد، علی آباد و باغ آذری با قیمت ۲.۶ میلیون تومان در هر متر مربع و ... 5 نقطه گران تهران کجا است؟ - برترین ها بعد از مناطق یک، سه و دو، آپارتمان های واقع در منطقه 6 بیشترین ارزش را در مقایسه با سایر نقاط تهران در اختیار دارند. پنجمین نقطه گران تهران نیز منطقه 4 است. معرفی گران قیمت ترین خیابان های کشور / 50 میلیون تومان هزینه یک متر ... وی توضیح می دهد: ۲۷ میلیون تومان قیمت پایه آپارتمان در این خیابان است اما این نرخ ... تا ۳۰ درصد گرانتر بوده و با قیمت حدود ۳۵ میلیون تومان در هر متر فروخته می شود. ... با تهران متفاوت است و اختلاف زیادی با قیمت ملک ندارد به گونه ای که در همین منطقه ... معرفی پنج منطقه برتر تهران برای زندگی، با بهترین مناطق پایتخت ... در کدام مناطق تهران بستر بهتری برای سکونت شهروندان فراهم است؟ ... اگر جزو آن دسته از افراد هستید که مایل هستید خانه ای گران تر اما با دردسر کمتر داشته باشید. - کدام منطقه تهران گران تر است؟ اکونیوز:در بین مناطق 22 گانه تهران بیشترین معاملات زمین در منطقه 20 انجام می شود. ملک اداری در غرب تهران گرانتر از مرکز پایتخت است - خبرگزاری مهر ... به گزارش خبرنگار مهر، بطور طبیعی قیمت هر متر مربع واحد اداری مناطق مختلف تهران نسبت به ملک مسکونی در همان منطقه متفاوت است، البته بادر ... گران ترین آپارتمان تهران باز هم رکورد شکست! - بولتن نیوز وی گفته است: منطقه یک تهران بیشترین قیمت ها و منطقه ۱۵ کمترین رشد قیمت مسکن را ... بعد از این واحد، در حال حاضر یکی از برج های خیابان یاسر نیاوران تهران گران قیمت ترین واحد پایتخت است. ... از این گرون تر هم هست در خیابان های فرشته فلسطین. ملک اداری در غرب تهران گرانتر از مرکز است جدول - جام جم آنلاین تصویر ملک اداری در غرب تهران گرانتر از مرکز است جدول ... در منطقه پونک، یک واحد اداری با متراژ ۶۰ متری نوساز که قیمت هر مترمربع آن ۷ میلیون و ... مسکن گران تر شد/هر متر ۴.۴ میلیون تومان در تهران - خبرگزاری بینا مسکن گران تر شد/هر متر ۴.۴ میلیون تومان در تهران ... ۱۰ میلیون تومان در منطقه یک و کمترین آن نزدیک به ۲.۲ میلیون تومان و در منطقه ۱۷ ثبت شده است. کدام منطقه تهران گران تر است؟ - دنیای خبر کدام منطقه تهران گران تر است؟ منطقه ۱۶ شامل محله های جوادیه، نازی آباد، خزانه، یاخچی آباد، علی آباد و باغ آذری است. این منطقه که از محله های قدیمی تهران محسوب می شود

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :