برخورد پراید با اتوبوس در خط BRT

تاریخ انتشار پست : 1395-10-7 دسته : آخرین اخبار حوادث

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از تصادف یک دستگاه سواری پراید با اتوبوس BRT در شرق تهران خبر داد.

خبرگزاری ایسنا: سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از تصادف یک دستگاه سواری پراید با اتوبوس BRT در شرق تهران خبر داد.

سید جلال ملکی در این باره گفت: وقوع سانحه رانندگی در ساعت 10:31 صبح امروز به سامانه 125 اطلاع داده شد که در پی آن ستاد فرماندهی آتش نشانان ایستگاه 71 را به محل حادثه واقع در خیابان آیت نرسیده به چهارراه تلفنخانه اعزام کرد.

وی با اشاره به حضور آتش نشانان در محل حادثه افزود: بعد از حضور عوامل آتش نشانی در محل مشاهده شد که تصادف میان یک دستگاه سواری پراید با اتوبوس BRT و در خط ویژه تردد این اتوبوس ها رخ داده است و در پی آن راننده 32 ساله پراید درون کابین خودرو محبوس شده است.

ملکی با اشاره به اقدامات آتش نشانان برای خارج کردن این فرد اظهار کرد: آتش نشانان همزمان با ایمن سازی محل با استفاده از تجهیزات مخصوص اقدام به برش کابین خودرو کرده و راننده در حالی که دچار آسیب دیدگی شده بود خارج کرده و برای انتقال به بیمارستان به عوامل اورژانس تحویل دادند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران با بیان اینکه به مسافران اتوبوس آسیبی وارد نشده بود گفت: عوامل آتش نشانی با انتقال خودرو به محل امن و ایمن سازی محل در ساعت 10:55 به عملیات خود خاتمه دادند.

ملکی اعلام دلیل این حادثه را نیز به انجام بررسی های تخصصی از سوی پلیس راهور موکول کرد.

منبع : برترینهاوبوس در خط BRT. سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از ورود ناگهانی یک دستگاه خودرو پراید به محدوده مسیر ... تصادف پراید با اتوبوس در خط BRT | خبر فارسی تصادف پراید با اتوبوس در خط BRT. سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از تصادف یک دستگاه سواری پراید با اتوبوس BRT در شرق ... تصادف پراید با اتوبوس در خط BRT - خبرگزاری ایسنا - شهرخبر سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از تصادف یک دستگاه سواری پراید با اتوبوس BRT در شرق تهران خبر داد. - خبرگزاری ایسنا. تصادف پراید با اتوبوس در خط brt | پارس | خبروان سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از تصادف یک دستگاه سواری پراید با اتوبوس brt در شرق تهران خبر داد. عصر خودرو - تصادف پراید با اتوبوس در خط BRT عصر خودرو- سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از تصادف یک دستگاه سواری پراید با اتوبوس BRT در شرق تهران خبر داد. تصادف پراید با اتوبوس در خط BRT | سرویس خبری سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از تصادف یک دستگاه سواری پراید با اتوبوس BRT در شرق تهران خبر داد. تصادف پراید با اتوبوس در خط BRT | صدای ایران به گزارش صدای ایران، سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از تصادف یک دستگاه سواری پراید با اتوبوس BRT در شرق تهران خبر داد

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :