آلاردایس مدافع توپچی ها را زیر نظر گرفته است

تاریخ انتشار پست : 1395-10-8 دسته : ورزشی

مربی کریستال پالاس قصد دارد در نخستین خرید خود، مدافع راست آرسنال را به خدمت گیرد.

خبرگزاری فارس: سام آلاردایس که با برکناری از سمت مربیگری تیم ملی انگلیس، نام خود را بر سر زبان ها انداخت چند روز پیش جایگزین «الن پاردیو» در کریستال پالاس شد.

وی در نخستین خرید خود قصد دارد «کیرون گیبس»، مدافع 27 ساله آرسنال را به «سلهورث پارک» آورد.

این انتقال در حالی صورت خواهد گرفت که ونگر اعتقاد زیادی به بازیکن خود ندارد و تنها او را در 5 بازی به میدان فرستاده است.

منبع : برترینها زیر نظر گرفته است مربی کریستال پالاس قصد دارد در اولین خرید خود، مدافع راست آرسنال را به خدمت گیرد. آلاردایس مدافع توپچی ها را زیر نظر گرفته است - جستجوگر اخبار تی نیوز آلاردایس مدافع توپچی ها را زیر نظر گرفته است. دریافت خبر : چهار شنبه 08 دی 1395 ساعت 12:15. به گزارش خبرگزاری فارس ، سام آلاردایس که با برکناری از سمت ... آلاردایس مدافع توپچی ها را زیر نظر گرفته است - صفحه اصلی آلاردایس مدافع توپچی ها را زیر نظر گرفته است. خبرگزاری فارس. مربی کریستال پالاس قصد دارد در اولین خرید خود، مدافع راست آرسنال را به خدمت ... هرلحظه، آلاردایس مدافع توپچی ها را زیر نظر گرفته است مربی کریستال پالاس قصد دارد در اولین خرید خود مدافع راست آرسنال را به خدمت گیرد. آلاردایس مدافع توپچی ها را زیر نظر گرفته است آلاردایس مدافع توپچی ها را زیر نظر گرفته است. به گزارش خبرگزاری فارس، سام آلاردایس که با برکناری از سمت مربیگری تیم ملی انگلیس، نام خود را بر سر زبان ها ... اخبار پارسیک - آلاردایس مدافع توپچی ها را زیر نظر گرفته است آلاردایس مدافع توپچی ها را زیر نظر گرفته است. ... به گزارش خبرگزاری فارس، سام آلاردایس که با برکناری از سمت مربیگری تیم ملی انگلیس، نام خود ... آلاردایس مدافع توپچی ها را زیر نظر گرفته است | خبر فارسی آلاردایس مدافع توپچی ها را زیر نظر گرفته است. خبرگزاری فارس: سام آلاردایس که با برکناری از سمت مربیگری تیم ملی انگلیس، نام خود را بر سر زبان ها انداخت چند ... جی نیوز - آلاردایس مدافع توپچی ها را زیر نظر گرفته است آلاردایس مدافع توپچی ها را زیر نظر گرفته است. گردآوری جی نیوز : سام آلاردایس که با برکناری از سمت مربیگری تیم ملی انگلیس نام خود را بر سر ... آلاردایس مدافع توپچی ها را زیر نظر گرفته است مربی کریستال پالاس قصد دارد در اولین خرید خود، مدافع راست آرسنال را به خدمت گیرد. آلاردایس مدافع توپچی ها را زیر نظر گرفته است ظهر چهارشنبه 8 دی 95 | خبرچه مربی کریستال پالاس قصد دارد در اولین خرید خود، مدافع راست آرسنال را به خدمت گیرد. خبرگزاری فارس: آلاردایس مدافع توپچی ها را زیر نظر گرفته ..

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :