مخالفت روسیه با پیش نویس قطعنامه فرانسه و انگلیس درباره حملات شیمیایی در سوریه

تاریخ انتشار پست : 1395-10-8 دسته : بین الملل

بنابر اعلام وزارت خارجه روسیه، مسکو با پیش نویس قطعنامه فرانسه و انگلیس درباره حملات شیمیایی در سوریه مخالفت کرد.


مخالفت روسیه با پیش نویس قطعنامه فرانسه و انگلیس درباره حملات شیمیایی در سوریه

بین الملل, حملات شیمیایی در سوریه, تسلیحات شیمیایی, آتش بس در سوریه, وزارت خارجه روسیه

به نقل از طاها پخش ؛ شبکه تلویزیونی الاخباریه سوریه لحظاتی پیش در خبری فوری نقل از داد وزارت خارجه روسیه اعلام کرد پیش نویس قطعنامه بین المللی ارائه شده از طرف فرانسه و انگلیس درباره حملات شیمیایی در سوریه پذیرفتنی نیست.

وزارت خارجه روسیه نقل از داد تلاش برای ریشه کن کردن خطر تسلیحات شیمیایی بهتر از بکارگیری این موضوع برای فشار به دمشق است.

معاون وزیر امور خارجه روسیه گفت مسکو به غرب درباره تنش آفرینی مجدد در شورای امنیت سازمان ملل متحد هشدار می دهد.

همچنین ریاست جمهوری روسیه خبر رسانه های ترکیه ای درباره توافق بین دو کشور درباره آتش بس در سوریه را تکذیب کرد.

منبع : باشگاه خبرنگارانوریه مخالفت کرد روسیه با پیش نویس قطعنامه فرانسه و انگلیس درباره سوریه مخالفت کرد ... طرف فرانسه و انگلیس درباره حملات شیمیایی در سوریه پذیرفتنی نیست. مخالفت روسیه با قطعنامه علیه حملات شیمیایی در سوریه - ایسنا معاون وزیر خارجه روسیه گفت که مسکو قاطعانه مخالف پیشنویس قطعنامه ... که مسکو با قاطعیت مخالف پیش نویس قطعنامه ای است که فرانسه و انگلیس در ... درخواست برای تشکیل کمیته تحقیقات بی طرف درباره گورهای دسته جمعی در حلب. روسیه پیش نویس قطعنامه غربی ضدسوری را رد کرد - روزنامه دنیای اقتصاد روسیه اعلام کرد: فرانسه و انگلیس پیش نویس قطعنامه ای را در باره کاربرد ... بود که مسکو مخالف سیاسی کردن مساله تحقیقات حملات شیمیایی در سوریه است. ... این رفتار با هدف صدور یک قطعنامه ضدسوری بکار گرفته می شود تا زمینه ... روسیه با پیش نویس قطعنامه فرانسه و انگلیس درباره سوریه مخالفت کرد ... روسیه با پیش نویس قطعنامه فرانسه و انگلیس درباره سوریه مخالفت کرد-واحد .... فرانسه و انگلیس درباره حملات شیمیایی در سوریه پذیرفتنی نیست. روسیه با پیش نویس قطعنامه فرانسه و انگلیس درباره سوریه مخالفت کرد ... روسیه با پیش نویس قطعنامه فرانسه و انگلیس درباره سوریه مخالفت کرد ... طرف فرانسه و انگلیس درباره حملات شیمیایی در سوریه پذیرفتنی نیست. روسیه پیش نویس قطعنامه غربی ضدسوری را رد کرد مسکو - ایرنا - روسیه اعلام کرد: فرانسه و انگلیس پیش نویس قطعنامه ای را در باره کاربرد سلاح های شیمیایی در سوریه به شورای ... گاتیلوف پیشتر گفته بود که مسکو مخالف سیاسی کردن مساله تحقیقات حملات شیمیایی در سوریه است. ... این رفتار با هدف صدور یک قطعنامه ضدسوری بکار گرفته می شود تا زمینه اقدام های ... مخالفت روسیه با قطعنامه علیه حملات شیمیایی در سوریه معاون وزیر خارجه روسیه گفت که مسکو قاطعانه مخالف پیشنویس قطعنامه مربوط ... با قاطعیت مخالف پیش نویس قطعنامه ای است که فرانسه و انگلیس در ... روسیه پیش نویس قطعنامه غربی ضدسوری را رد کرد - ایران آنلاین ایران آنلاین-روسیه پیش نویس قطعنامه غربی ضدسوری را رد کرد ... جویانه، غیرسازنده و نامنطبق با واقعیت ها در شورای امنیت ادامه می دهند. ... گواه دیگر این گونه اقدام های فرانسه و انگلیس، طرح پیش نویس قطعنامه ای ... گاتیلوف پیشتر گفته بود که مسکو مخالف سیاسی کردن مساله تحقیقات حملات شیمیایی در سوریه است. مخالفت روسیه با پیش نویس قطعنامه فرانسه و انگلیس درباره حملات ... بنابر اعلام وزارت خارجه روسیه، مسکو با پیش نویس قطعنامه فرانسه و انگلیس درباره حملات شیمیایی در سوریه مخالفت کرد. مطلب در سایت اصلی ... فرانسه: در حال همکاری با آمریکا و انگلیس بر روی قطعنامه ای ضد سوریه در ... وزیر خارجه فرانسه ادعا کرد هدف کشورش محکوم کردن حملات شیمیایی در شورای ... روسیه و چین پیش نویس قطعنامه فرانسه درباره سوریه در شورای امنیت سازمان ... روسیه و ونزوئلا با پیش نویس قطعنامه ارائه شده از سوی فرانسه مخالفت کردند

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :